Все про нарощування кольорових вій

Очі - то, на що багато в першу чергу звертають свою увагу. Саме вони впливають на формування першого враження про людину. Яскраві і виразні очі, особливо для дівчат, можуть стати їх візитною карткою. Саме тому так важливо приділяти їм час і робити на них акцент в повсякденних і вечірніх образах.

Існує безліч способів виділити цю частину. Можна зробити яскравий і екстравагантний макіяж. Багато дівчат звертаються за допомогою до косметологів для виконання перманентного макіяжу. Набирає все більших обертів нарощування вій.

Нарощування вій дозволяє зробити максимально натуральний, але в той же час виразний погляд, створити ефект доглянутих вій. Вії виходять максимально розділеними, підкрученими, довгими і об'ємними. Ефект від процедури здатний тривати більше декількох тижнів. На цей час можна повністю забути про макіяж очей і використанні декоративної косметики, так як вона просто стає непотрібною, значно поступається в своїх властивостях. Дана процедура є чудовою альтернативою щоденного використання тушею. Варто розібрати її детальніше.

опис процедури

Існує безліч технологій нарощування вій. Але вони досить схожі між собою.

На натуральні вії приклеюється штучний матеріал. Зазвичай використовуються спеціальні нитки, які виготовляються з поліестеру високої якості. Вони повністю повторюють натуральні волоски, виглядають дуже натурально і природно.

Дані нитки можуть приклеюватися як самостійно, так і за кілька штук. Багато майстрів формують об'ємні пучки з декількох одиниць штучного матеріалу. Дана техніка називається об'ємним нарощуванням. Вона дозволяє створити максимально виразний погляд і дуже густі вії.

Штучний матеріал прикріплюється до натуральної базі за допомогою спеціального клею. Він виготовляється на основі гіпоалергенної смоли. Така смола абсолютно безбарвна, не має захід. Вона тримає вії тривалий час. Саме тому термін їх експлуатації може перевищувати цілий місяць.

За допомогою нарощування можна не тільки додати погляду виразність, але і виправити деякі недоліки і форму очей. Існує велика кількість ефектів, ниток різних параметрів,що дозволяє кожній дівчині придбати вії своєї мрії.

Досить популярним є нарощування кольорових вій. Це виглядає свіжо і дуже незвично. Варто розглянути дану процедуру.

Випадки для використання кольорових вій

Кольорові нарощені вії завжди викликали велику кількість суперечок і сумнівів. Багато хто вважає, що вони виглядають занадто зухвало і без смаку. Але при професіоналізмі майстра і правильному виборі кольору і техніки можна зробити з кольорових нарощених вій справжній витвір мистецтва.

Вони ідеально підійдуть для будь-яких стилів і заходів. Звичайно ж, краще використовувати процедуру нарощування яскравих кольорових вій тільки для особливих випадків.

Серед таких випадків можна виділити весілля. За допомогою таких засобів можна легко освіжити образ, доповнити його і зробити просто незабутнім. Дівчата з кольоровими віями, які підходять поряд і аксесуарам, завжди є об'єктом підвищеної уваги.

Ну і не менш важливим випадком для нарощування кольорових вій є світські заходи. Такі нитки до фотографій і відеокліпів будуть виглядати максимально виграшно.

Кольори і правила їх вибору

Існує безліч кольором нарощених вій. Кожен з них повинен підбиратися з урахуванням типу зовнішності дівчини, її персональних побажань. Варто розглянути основні кольори ниток, їх особливості та правила вибору.

коричневі нитки

Перший і найпоширеніший тип - коричневі нитки. Вони стануть просто прекрасною альтернативою звичайним чорним. Такі нитки виглядають максимально природно і натурально. Вони є відмінним варіантом для дівчат зі світлим або рудим волоссям.

Коричневі вії підкреслять красу і глибину зелених і карих очей, зроблять погляд виразнішим і привабливим.

Поради, які допоможуть Вам правильно підібрати колір нарощених вій для Вашого цветотипа:

Сині або фіолетові нитки

Другий, більш яскравий варіант - сині або фіолетові нитки. Вони користуються великою популярністю серед дівчат, які люблять експерименти. Можна варіювати кількість і довжину таких вій, комбінувати їх з чорними або коричневими. Так, можна створювати як повсякденні, так і більш урочисті образи.

Дані матеріали при правильному використанні не виглядають зухвало. Вони ідеально поєднуються з карими очима.А ось для сірих і сіро-блакитних їх використовувати не рекомендується. Яскраві вії здатні зробити такі очі менш проникливими і виразними.

зелені нитки

Наступний варіант - зелені нитки. Він є абсолютним фаворитом рудих дівчат або власниць карих очей. Смарагдовий колір таких вій здатний надати образу більшої чуттєвості і таємничості, підкреслити красу і особливості дівчата.

Існує безліч відтінків зелених ниток. Для повсякденному житті краще використовувати більш темні і приглушені. Вони часто зливаються з кольором очей, роблячи їх більш яскравими. Світлі ж зелені тони краще залишити для особливих подій.

Жовті або яскраво-рожеві нитки

Жовті або яскраво-рожеві нитки рідко застосовуються дівчатами для повсякденного життя. Вони стають ідеальним рішенням тільки для особливих заходів, так як є дуже помітними і яскравими.

червоні нитки

В арсеналі багатьох майстрів є і червоні нитки. Але вони рідко рекомендуються для використання. Червоний колір на очах здатний зробити їх більш втомленими і опухлими. Саме тому з ним необхідно бути максимально обережним.

Техніки нарощування кольорових ниток

Існує безліч технік нарощування кольорових вій. Вони здатні створювати в корені відрізняються один від одного ефекти. Серед основних технік виділяють наступні:

 • Яскраві нитки розташовуються тільки в зовнішніх куточках очей. Основну частину складають коричневі або чорні матеріали. Дана техніка дозволяє створити природний, але в той же час яскравий образ, підкреслити відтінок очей, надати їм більшої глибини і виразності.

 • Матеріали яскравих кольорів рівномірно розподіляються по всьому росту вій, комбінуються з чорними або коричневими нитками. Цей спосіб досить універсальний. Контролюючи товщину і кількість кольорових елементів, можна створювати більш-менш екстравагантні образи.

 • Використання кольорових вій по всьому століття і градієнт від зовнішнього куточка до внутрішнього. Це виглядає по-справжньому незвично і дивно. Така техніка навряд чи підійде для повсякденного життя. Але використовувати її для вечірок, яскравих фестивалів буде дуже виграшно.

 • Чергування пучків чорних і кольорових матеріалів. Дана техніка, як і попередня, дуже яскрава і незвичайна.

Протипоказання

Але нарощування вій має і деякі протипоказання. Дана процедура може привести і до негативних наслідків. Не рекомендується нарощування вій дівчатам, що відрізняється:

 • Різними очними захворюваннями. Використання синтетичних матеріалів може тільки погіршити ситуацію, викликати ускладнення.
 • Запальними процесами. Як і в попередньому випадку, процедура може тільки ускладнити симптоматику. Не варто вдаватися до неї і при наявності на оці ячменю.

Особливо уважними до нарощування повинні бути ті дівчата, які носять контактні лінзи. Їх носіння не є категоричним протипоказанням до здійснення процедури. Але слід дотримуватися кількох основних правил.

Перед здійсненням процедури обов'язково зніміть лінзи. Клей, який є синтетичним і містить смолу, під час нарощування може потрапити в очі в невеликій кількості. Але навіть цього достатньо для порушення цілісності контактних лінз і їх невеликого помутніння. На зорі такий інцидент ніяк не позначиться, але лінзи можуть запросто зіпсуватися.

До повного висихання клею постарайтеся не надягати назад лінзи.Як вже було сказано вище, клей має в своєму складі смолу. Вона засихає досить довго, на це знадобиться близько доби. Щоб не зіпсувати результат і зберегти вії в хорошому стані, дотримуйтесь це правило.

Надалі постарайтеся надавати мінімальний вплив на вії. Будьте більш акуратні, коли вдягаєте лінзи. Постарайтеся обмежити контакт розчину для лінз з віями. Вибирайте максимально м'які і щадні кошти. Таким чином, ви зможете продовжити термін експлуатації нарощених вій, збільшуючи його мінімум на кілька календарних тижнів.

Правила по догляду

За штучним матеріалом необхідно правильно і ретельно доглядати. Це допоможе продовжити термін його експлуатації, зберегти вії в первісному стані якомога більше часу. Фахівці рекомендують:

 • Чи не мочити очі до повного засихання клею. Як вже було сказано вище, даний цикл може становити близько 24 годин. Обмежте вплив води та інших засобів на штучний матеріал.
 • Протягом декількох днів після процедури постарайтеся не відвідувати сауни і громадські лазні. По-перше, максимально високі температури сильно знижують термін носіння ниток.По-друге, такі місця можуть привести до утворення багатьох очних захворювань через велике скупчення патогенних мікроорганізмів.
 • Обмежте механічний вплив на штучний матеріал. Не тріть його руками, не видирати самостійно вії. Це негативно позначається на стані натуральної бази. Власні вії можуть стати більш тонкими і рідкісними. Так ми можемо відповісти на питання, чи шкодить натуральним віям нарощування. Сама процедура не робить негативного впливу. Погано вплинути на вії можуть тільки неправильний догляд і недотримання елементарних правил.
 • Ретельно промивайте вії. При умовно обробляйте і очі. Це просто необхідно для видалення частинок пилу і бруду. В іншому випадку, вони будуть накопичуватися біля коріння. Це виглядає неестетично і є негігієнічним.
 • Відмовтеся від застосування тих декоративних засобів або засобів по догляду, які містити в собі синтетичні або натуральні масла. Вони буквально руйнують зв'язок між натуральної базою і штучним матеріалом, видаляють з них клей.
 • Не спіть особою в подушку. Виберіть іншу зручну для вас позу.Вона може зберегти гарний вигин ниток і їх форму.

Залиште Свій Коментар