Об'ємне нарощування 2D - найбільш ефективне рішення

Нарощування вій 2d - не зовсім звичайна процедура. Вклеювання штучних вій з метою зробити свої власні більш пухнастими і довгими, знайоме багатьом красуням. 2d технологія - можливість отримати не просто довгі, а й куди більш густі вії.

особливості технології

Краса жіночого погляду визначається і довжиною, і густотою, і формою вій. За допомогою нарощування все 3 параметра можна виправити або доповнити. Використовуються при цьому найрізноманітніші техніки: до натурального волоску приклеюють штучний, закріплюють до війкового краю пучок волосків, або фіксують по краю століття стрічку з штучними віями.

2д ефект формується особливим способом кріплення: до кожної своєї вії приклеюються 2 штучних, причому кінчики їх спрямовані не в одну сторону а під кутом. Таким чином домагаються максимального обсягу вій, який не може створити ні одна, найкраща в світі об'ємна туш.

2д технологія дозволяє без будь-яких ускладнень отримати:

 • виразні очі, які візуально здаються більше;
 • пухнасті, довгі, але при цьому виглядають природно вії;
 • результат, що утримується максимально довго - до 3 місяців;
 • декоративне рішення, де використовуються штучні волоски яскравого кольору, зі стразами, в незвичайному оформленні.

Варто відзначити, що настільки рішуче збільшення обсягу створює навантаження. При ослаблених і ламких віях процедуру краще відкласти і приділити увагу відновленню пружності волосків.

види нарощування

Технологія подвійного обсягу передбачає 2 основні методи:

 • пучкова техніка - приклеюють вже готові пучки з 2 волосків V- або Y-подібної форми. Цей варіант простіше: нарощування вимагає менше часу, процедура коштує дешевше. Результат утримується протягом 3 тижнів, однак при ненавмисному відклеюванні хоча б одного пучка, потрібна корекція, так як "пробіл" виявляється досить помітним;

 • японська - займає значно більше часу, так як кожна штучна вія наклеюється окремо. Такий метод передбачає використання більш якісного матеріалу - тонких і м'яких волосків з тим, щоб зменшити навантаження. При належному догляді результат утримується до 3 місяців, проте 1 раз на місяць рекомендується коригувати нарощування, так як, швидше за все, за місяць частина волосків відкріпив.

Матеріал для нарощування

Вії надають погляду незвичайну виразність, звідси і така пильна увага, яка приділяється їх кольором і довжині. Так що вибирати матеріал для нарощування потрібно дуже ретельно.

 1. В першу чергу слід оцінити довжину, товщину і форму власних вій. Без обмежень можна нарощувати тільки довжину, а ось форма і товщина штучних волосків повинні в якійсь мірі відповідати справжнім, інакше дисгармонія зведе нанівець весь ефект.
 2. Потім підбирається товщина, а, вірніше кажучи, матеріал. Волоски, що абсолютно виправдано, виготовляються з синтетичних матеріалів - силікону, з тієї простої причини, що вони не викликають алергії і роздратування. У самих ексклюзивних салонах можна зустріти вироби, виготовлені з цього шовку або навіть людського волосся, але як показує практика, це не більше ніж рекламний хід. На ділі натуральний матеріал стає причиною алергії набагато частіше.

Коли говорять про матеріал, мають на увазі товщину. Товщина вій потрібна і можлива для 2д нарощення така:

2.1. шовкові - діаметр їх становить 0,07-0,1 мм, вони дуже легкі, м'які і виглядають як природні, нафарбовані звичайної тушшю;

2.2.колонкові - від 0,1 до 1,5 мм. Більш товсті, але все одно справляють враження природних;

2.3. норкові - діаметром від 1,5 до 2,0 мм. Більш товсті, можуть мати екстремально сильний вигин, але утримуються менше;

2.4. соболині - діаметр варіюється від 0,2 до 0,25 мм. Волоски товсті, блискучі, міцні. Для створення декоративних ефектів - незвичайна форма, візерунок, в якості основи використовують саме цей матеріал.

 1. Довжина - підбирається в залежності від призначення і особистих переваг. В цілому, якщо передбачається створення природного образу, довжина варіюється від 5 до 8 мм. Для екзотичного рішення використовують вії довжиною до 20 мм.
 2. Ще один важливий чинник - вигин. Витончено відігнуті кінчики виглядають набагато привабливіше прямих вій. Залежно від форми власних волосків і бажаного ефекту, косметологи можуть запропонувати наступні варіанти:
 • D - дуже сильний вигин, як раз той випадок, коли вії згинаються до брів;
 • C - створює враження підкручених вій, підходить для урочистих випадків;
 • B - природний вигин, близький до звичайного;
 • J - мінімальний вигин, близький до прямих волосків.

 1. Подвійний об'єм вій повинен за кольором відповідати створюваному вигляду. Найчастіше це чорний або коричневий.Однак для клубних вечірок, весілля, інших урочистостей можуть використовуватися і кольорові вироби - сині, зелені, лілові, червоні і так далі. Як правило, кольорові вії в невеликій кількості наклеюють в куточку ока або по верхньому краю.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з майстер-класом по нарощуванню вій з 2D ефектом:

Протипоказання

Перш ніж робити нарощування, потрібно переконатися в тому, що ця процедура в принципі можлива. Технологія передбачає деякі обмеження:

 • алергічна реакція на будь-який компонент клею;
 • кон'юнктивіт - роздратування занадто сильне, і неприємне захворювання перетвориться в справжню проблему;
 • дуже слабкі і ламкі волоски - просто не витримають додаткового ваги;
 • дуже жирна шкіра - природне мастило помітно послаблює дію клею, і така прикраса не зможе триматися довго. Однак кольорові вії на коктейльну вечірку закріпити цілком можливо.

технологія нарощування

Як нарощувати вії 2d? Процес мало чим відрізняється від закріплення одиничних волосків або пучка, проте вимагає крайньої уважності і акуратності.

 1. Очищають вії, а також шкіру повік від декоративної косметики. Найкраще використовувати для цього спеціальні засоби.
 2. Знежирюють волоски. Природне змащення потрібно видалити якомога повніше.
 3. На картонну смужку капають спеціальний клей. Склад схоплюється з різною швидкістю, залежно від типу клею, так що використовувати його потрібно дійсно по крапельці.
 4. За допомогою одного пінцета відсувають вії в сторони від тієї, до якої збираються приклеювати. Другим пінцетом підхоплюють волосок або пучок, стосуються крапельки клею і закріплюють вію.
 5. Якщо використовується японська технологія, то другий волосок приклеюють до тієї ж вії, але під невеликим кутом.
 6. Утримують виріб близько 3-5 секунд, цього достатньо, щоб вія закріпилася.

Скільки за часом нарощують вії 2д, залежить від їх кількості та обраної технології. В середньому, якщо мова йде про повну нарощуванні, процедура займає від 1,5 до 2 годин. Скорочена версія - кріплення тільки в куточках очей, триває 40-60 хвилин. Голлівудський варіант - японська технологія в поєднанні з моделями складної форми, займає до 3,5 годин.

Догляд за 2D віями

Подвійний об'єм вій потрібно догляду.Це не так складно як здається, досить виконувати кілька правил:

 • після процедури не можна вмиватися або закопувати очі протягом 3 годин;
 • потрібно уникати тертя. Умивання дозволяється не більше 2 разів на день;
 • після нарощування протягом 2 днів не допускаються парові ванночки або будь-які інші процедури, пов'язані з парою - лазня і гаряча ванна входить в їх число;
 • не можна використовувати жирні креми для догляду за шкірою повік і навколо очей. Жир успішно розчиняє складові клею, і штучні волоски відкріплюється;
 • макіяж можна і потрібно знімати тільки спеціальними засобами;
 • контакт з хлорованою або морською водою помітно скорочує "життя" штучних вій.

Нарощування вій за технологією 2d - популярна і ефективна косметична процедура, що дозволяє отримати не просто довгі, а й дуже густі і пухнасті вії.

Залиште Свій Коментар