Все про нарощування вій 3Д ефект

Всім відомо, що очі є дзеркалом душі. Правильний макіяж, який підкреслює природну їх красу, грамотний розподіл акцентів допоможуть зробити образ будь-якої дівчини унікальним і неповторним. Акцент на очі буде доречний в будь-яких випадках: в повсякденному житті або на торжестві.

Але не завжди в розпорядженні є зайва година для того, щоб зробити акуратний і виграшний макіяж. Особливо дана проблема виникає, коли необхідно збиратися на навчання або роботу рано вранці. У такі моменти хочеться подовше залишитися в ліжку, а не витрачати багато часу на макіяж.

Вирішити подібну проблему допоможе нарощування вій. Дана процедура дуже поширена серед сучасних дівчат. Нарощування вій дозволяє мінімум на місяць повністю забути про туші. Погляд в будь-який час доби буде виразним і яскравим.

Існує безліч технік нарощування вій. Підбираються вони з урахуванням особливостей і побажань клієнтки. Досить поширеним є нарощування вій 3Д. Воно дозволяє створити максимально виразний і розкритий погляд. Дана техніка стає все більш популярнішим, ніж звичний багатьом подвійний обсяг.

визначення

Нарощування вій 3Д - техніка Поресничное нарощування. На одну натуральну вію за допомогою спеціального клею приклеюється кілька штучних. Таким чином, їх обсяг збільшується в кілька разів.

Дана техніка стала по-справжньому революційною. Розроблено вона була в США. Унікальність даної процедури багато в чому обумовлюється використовуваними матеріалами. Штучні вії виготовлені зі спеціальних мікрополіестерових ниток. Це робить кінцевий результат максимально наближеним до натурального. Вії виглядають дуже органічно, але в той же час яскраво і виразно.

Даний матеріал дуже легкий, практично невагомий. Він не викликає абсолютно ніякого дискомфорту навіть при носінні контактних лінз. Нитки довго утримують свою форму, що надає віям красивий вигин.

Унікальна ця послуга і через використовуваного клею. Він являє собою невидиму смолу. Вона не має запаху, нетоксична. Штучні матеріали приклеюються близько до коренів, що робить результат максимально натуральним. Дана процедура є абсолютно нешкідливою. Її тривалість залежить від особливостей клієнтки.У більшості випадків вона складає 2-3 години.

види

Існує кілька методів нарощування 3Д ефект. Вони в корені відрізняються один від одного.

пучковий метод

Перший метод - пучковий. Він полягає в тому, що на натуральні вії приклеюються пучки штучного матеріалу. Вони можуть складатися з 6-8 одиниць.

Основна перевага даного методу - швидкість здійснення. Процедура займає менше години.

Але цей метод має і свої недоліки. Перший з них - ненатуральний результат. При Пучкова нарощуванні сильно видно місця зчеплення штучного і натурального матеріалів. Це відразу кидається в очі.

Другий недолік - нетривалість шкарпетки. Пучки тримаються всього 7-10 днів. Далі вони випадають. При механічній дії або використання косметичних засобів на масляній основі пучки можуть випадати завчасно. На очах залишаються великі прогалини, які виглядають непривабливо і некрасиво.

поресничное метод

Другий метод - Поресничное. Він дуже поширений на сьогоднішній день. Поресничное метод має низку переваг. Перше з них - натуральність. Вії виходять дуже акуратними, місце зчеплення матеріалу зовсім непомітно.Навіть якщо кілька війок випаде завчасно, на загальній картині це ніяк не відіб'ється.

Другий перевага - тривала носка. Матеріали, які реалізовані за допомогою Поресничное методу, прослужать вам більше місяця. При правильному догляді даний термін можна збільшити в кілька разів.

Поресничное метод ідеально підійде для повсякденного життя. Результат процедури виглядає дуже натурально.

Запобіжні заходи і протипоказання

Процедура нарощування вій не так проста, як здається на перший погляд. Вона вимагає дотримання особливих запобіжних заходів. До того ж, не всім підійде дана процедура. Деяким вона може завдати істотної шкоди.

 • Перше, на що необхідно звернути увагу перед здійсненням нарощування, - жорсткість і товщина натуральних вій. Якщо вони досить тонкі, короткі і м'які, то варто відмовитися від цієї процедури. Створення виразного і яскравого погляду за допомогою штучних матеріалів може призвести до надмірного випадання і ламкості натуральних вій.
 • Друге «але» - прийом сильнодіючих лікарських препаратів. Багато з них можуть спровокувати надмірне випадання волосся.Саме тому в даному випадку варто відмовитися від послуги нарощування.
 • Строго заборонено нарощувати вії тим дівчатам, у яких є різні захворювання очей (кон'юнктивіт та ін.). В даному випадку мікрополіестеровие нитки будуть викликати підвищену сльозливість очей, свербіж і печіння.

технологія

Нарощування проводиться в кілька етапів. Перший з них - зняття спеціальним засобом макіяжу з очей (при необхідності). Декоративна косметика перешкоджає зчепленню ниток.

Другий крок - знежирення вій. Воно виконується спеціальним препаратом на спиртовій основі. Цей крок необхідний для того, щоб видалити пил, небажані залишки макіяжу, пил і жир з бази. Це забезпечить тривалу носку ниток.

Наступний крок - нанесення на натуральні вії клею. Як вже було сказано вище, він представляє собою смолу. Повністю засихає і твердне вона тільки протягом 24 годин.

Нарешті, самий відповідальний момент - приклеювання ниток з мікрополіестера. Для зручності майстер поміщає на зону навколо очей спеціальні білі подушечки. Пучки з декількох одиниць даного матеріалу приклеюються до натуральної базі.Таким чином, обсяг вій збільшується втричі.

Після виконання даного кроку клієнт повинен полежати кілька хвилин із закритими очима, щоб матеріали схопилися, а клей трохи підсох.

Поради та рекомендації по нарощуванню вій 3D ефекту:

Корекція форми очей

Нарощування - відмінний спосіб скоригувати форму очей без хірургічного втручання. За допомогою даної послуги можна як незначно приховати деякі дефекти, так і кардинально змінити погляд.

Для того, щоб витягнути очі, зробити їх більш мигдалеподібними, використовують «лисячий» ефект. У зовнішній кутик ока приклеюються більш довгі нитки. Даний ефект ідеально підійде і для власниць близько посаджених очей. Погляд стає більш відкритим і виразним.

Натуральний же ефект підійде абсолютно всім представницям прекрасної статі. Майстер, виходячи з довжини і густоти бази, підбирає відповідні нитки. Створюється плавний, практично непомітний перехід від внутрішнього до зовнішнього куточка очей. Підбираючи відповідну довжину і густоту штучних ниток, майстер може усунути такі невеликі дефекти, як низьке розташування куточків очей, «сумний» погляд і т. Д.

догляд

Правильний догляд за нарощеними віями допоможе їх власниці в кілька разів збільшити тривалість їх шкарпетки. До того ж, додаткові процедури просто необхідні для запобігання таким проблемам, як скупчення жиру і бруду на штучних нитках, надмірне випадання натуральних вій і т. Д.

Виділяють кілька основних правил по догляду:

 • Протягом доби після здійснення процедури не рекомендується контакт вій з водою і механічні дії на них. Це обумовлюється тим, що клей висихає не відразу. Для того, щоб забезпечити максимальне зчеплення бази і штучних пучків, необхідно дати клею остаточно схопитися.
 • На два або три дні після того, як ви наростили вії, варто повністю забути про відвідування лазень або саун.
 • Постарайтеся не використовувати ті декоративні засоби для макіяжу очей, які вимагають демакіяжу більш агресивними засобами. Не варто використовувати водостійкі туші і тіні.

 • Не виконуйте такі процедури, як фарбування, ламінування, завивка вій. Вони можуть спровокувати їх надмірне випадання. До того ж, дані процедури просто не потрібні, якщо нарощування виконано якісно і акуратно.
 • Протягом всього терміну носіння ниток відмовтеся від використання кремів, лосьйонів, засобів для зняття макіяжу, в чиїх складах присутні косметичні масла. Вони здатні розчиняти клей, що призведе до випадання матеріалу.
 • Постарайтеся не спати обличчям у подушку і не терти зайвий раз очі.

переваги

Отже, повністю розглянувши дану послугу, можна виділити її основні переваги. Варто розглянути детальніше:

 • Перший і самий явний з них - шикарний обсяг. Нарощування дозволяє створити максимально виразний, театральний погляд. Він приковує увагу оточуючих людей.
 • Друга перевага - красивий вигин. Даний пункт особливо актуальний для тих дівчат, чиї вії максимально прямі, позбавлені будь-якого вигину.
 • Третя перевага - гіпоалергенність і універсальність послуги. Вона ідеально підійде навіть для власниць надмірно чутливих очей. Гіпоалергенність обумовлюється інноваційними матеріалами.

 • Четверте перевага - відсутність необхідності в макіяжі очей. Дана послуга повністю звільняє дівчат від ранкової рутини. Можна подовше поспати і витратити мінімальну кількість часу на збори.Особливо актуально це для тих, хто щоранку змушений збиратися на навчання або роботу. Ви завжди будете виглядати привабливо, в будь-який час доби, незалежно від того, чи є на вашому обличчі макіяж чи ні.
 • П'яте перевага - велика різноманітність ефектів. Кожна дівчина унікальна, нарощування дозволяє максимально підкреслити природну красу очей і приховати їх невеликі недоліки.

недоліки

Але дана послуга має і кілька негативних якостей, які і зупиняють деяких дівчат. Перше з них - неприродність. Не всі майстри здатні створити максимально натуральний погляд. У деяких випадках штучні пучки виглядають вульгарно і недоречно. Але ця перевага підходить не стільки до самої процедури, скільки до некваліфікованих майстрам.

Друге негативне якість - тривалість процедури. Не всі дівчата можуть знайти час, щоб 2 або 3 години провести в кабінеті майстра.

Третє негативна якість - наявність протипоказань. Не всім дівчатам подобається ця процедура. Існують і деякі обмеження.

Багатьом майстрам доводиться купувати нові партії матеріалів для об'ємного нарощування.Багато з них задаються питанням: як робити пучки для нарощування вій 3Д? Для цього необхідно скріпити біля основи спеціальним клеєм кілька ниток. Але цей процес дуже тоскний і довгий, результат може бути кілька неакуратним. Саме тому набагато легше придбати вже готові одиниці в спеціалізованих магазинах.

фото

Нижче представлені фото готових робіт. Ви можете оцінити результат процедури, остаточно визначитися з вибором.

Залиште Свій Коментар