Нарощування самій собі: вибір матеріалу і технології нарощування

Як наростити вії в домашніх умовах? На ділі це не такий вже складний процес, так що косметичну салонну процедуру можна здійснити і самостійно. Однак для цього знадобиться не тільки багато часу, але і дуже багато терпіння.

технології нарощування

По суті, всі різноманітні види нарощування можна розділити на 2 групи.

 • Пучкове - штучні волоски попередньо зібрані в готові пучки, які приклеюються до війкового краю. Форма, довжина і густота вій підбирається за своїм бажанням. Пучкова технологія набагато простіше і швидше: в салоні така процедура займає не більше години. Новачкам рекомендується починати з кріплення пучків.

Плюс рішення - швидкість перетворення і різноманітність варіантів. Мінус - корекція буде потрібно вже через 2 тижні: пучки важче окремих волосків і тримаються не так міцно. Але якщо з поля зору зникне одна вія, пропажу її ніхто і не помітить, а от зникнення цілого пучка вимагає негайних заходів.

 • Поресничное - до кожної вії приклеюють окремий штучний волосок. Виконати таку роботу куди важче: потрібно ювелірна точність при фіксації волоска, адже він повинен не тільки зайняти правильне положення, але і правильний напрямок.Однак поресничное нарощування забезпечує куди більш стійкий і куди більш тривалий результат.

Крім того, необов'язково нарощувати дійсно все вії. Маючи в своєму розпорядженні більш довгі або круто вигнуті штучні волоски в куточках очей, чергуючи з короткими можна отримати цікаві рішення: зробити ефект лялькових вій, лисячого погляду, білячого.

Займає така процедура не менше 2 годин і вимагає акуратності і граничної уважності. Нетерплячим юним панянкам з цим не впоратися.

 • Об'ємне нарощування - по суті, це різновид Поресничное, але з варіаціями: до одного природному волоску кріплять 2, 3, а то і більше - голлівудський обсяг. Довжина і густота вій при цьому змінюється дуже істотно, так що такий варіант більше підходить для особливо урочистих випадків або спеціальних - сценічна прем'єра, зйомки.

Така процедура в салоні займає 3-5 годин. Вдома на неї виконати досить складно: робота вимагає точності рухів пальців і їх постійної напруги. Але ж при самостійному виконанні руки доводиться утримувати на вазі, що помітно ускладнює роботу.

ефект нарощування

До цієї процедури відносять як значне перетворення обсягу, так і кріплення окремих волосків - декоративних, наприклад. З останнім можна впоратися самостійно навіть при відсутності досвіду і терпіння.

 • Кріплення окремих вій - мова йде про декоративної різновиди прикраси: волосках неприродною довжини, кольору, прикрашених стразами або блискітками. Для створення цікавого способу цілком достатньо кілька штук в куточках очей або по війкового краю. Цей варіант дозволяє швидко змінити вигляд на 1 вечірку.

 • Лисячі очі - довгі волоски або пучки кріпляться тільки в куточках. Таким чином візуально змінюється форма ока: вони стають видовженими і здаються злегка піднятими до скронь. Більш складний варіант передбачає кріплення волосків по всьому війкового краю - довгих у зовнішнього куточка, а коротких у міністерство внутрішніх справ.

 • Біличі ефект - пучки довгих вій фіксують, злегка відступивши від зовнішнього куточка, пучок утворює своєрідний "Біличі хвостик".

 • Ляльковий ефект - складна технологія, не рекомендованих для новачків: правильно її виконати складно. По-перше, передбачається тільки поресничное нарощування, по-друге, використовуються тільки довгі волоски, в тому числі і при кріпленні до внутрішнього куточка.

 • Розріджені вії - мається на увазі чергування коротких і довгих вій від внутрішнього до зовнішнього куточка. Технологія не менш складна і вимагає враховувати форму очі: при неправильному розташуванні довгих вій можна візуально підкреслити недолік замість гідності.

 • Природні - то ж зовсім непростий прийом. Нарощування вій проводиться з дотриманням природної довжини: короткі біля внутрішнього куточка, довгі - біля зовнішнього.

вибір матеріалу

Різновидів штучних вій існує безліч. Одні дозволяють збільшити обсяг вій, інші - довжину, треті дозволяють домогтися несподіваного декоративного ефекту. При виборі доведеться звернути увагу на масу нюансів.

товщина волоска

Цей параметр визначає не тільки, і не стільки густоту майбутніх вій, скільки її можливості.

 • Шовк - самий тонкі і ніжні волоски, діаметром від 0,05 мм. Ідеально підходять для об'ємного нарощування, але завдяки своїй тонкощі вимагають ювелірної роботи щипчиками.
 • Колонок - більш товсті, з діаметром від 0,10 до 0,15 мм. Колонок краще тримає форму, так що якщо потрібні вигнуті кінчики, краще цей варіант.
 • Норка - діаметром до 0,20 мм, годиться для багатьох експериментів з довжиною і формою. Закріплювати їх легше, так що при невеликому досвіді нарощування самої себе починати краще з норки.
 • Соболь - самі товсті і міцні волоски - до 0,25 мм, утримуються до 3 місяців. Найчастіше використовуються для створення природного макіяжу і неповного нарощування. 3D, а тим більше голлівудський обсяг з їх допомогою не наростити: занадто велику вагу вони створюють для натуральних вій.

Поради, які допоможуть Вам самостійно наростити вії в домашніх умовах:

Довжина і форма

Довжина волосків варіюється від 4 мм до 25 мм. Якщо передбачається фіксація тільки в куточку, то вибирають більш довгі вії. Якщо виконується нарощування по всьому об'єму, знадобляться вироби різної довжини - за винятком лялькового ефекту.

При виборі потрібно мати на увазі мета нарощування. Дуже довгі вії виглядають неприродно і годяться тільки для особливих випадків.

Вигин волоска - витончено відігнуті кінчики візуально роблять вії довшими, а очі більше. Ступінь вигину може бути найрізноманітнішою. На фото - варіанти вигинів.

 • B - мінімальний вигин. Це варіант для власниць прямого вій, так як занадто велика різниця між природними і нарощуваними волосками неприпустима.
 • C - вигин більше, створює ефект підкручує туші.
 • D - так виглядають вії у любительок використовувати щипці. Крім того, при великій довжині волосків, вигин теж повинен бути більше.
 • CC - екстремально сильний вигин, необхідний при об'ємному нарощуванні.
 • U - варіант для лялькового погляду.
 • L - відносно прямої волосок з сильно відігнутим кінчиком. Ця модель підходить для тих, хто постійно носить окуляри.

Інструменти

Що потрібно для нарощування вій, крім матеріалу? Звичайно, спеціальні фіксуючі склади і інструменти. Початківець домашній майстер може придбати готовий набір, в який входить все необхідне. Більш досвідчений, як правило, вважає за краще шукати матеріал самостійно.

 • пінцет, а, вірніше, 2 пінцета: один з прямими кінчиками, інший з вигнутими. При виборі інструмента потрібно звернути увагу на губки: вони повинні щільно замикатися на ширину не менше 3 мм, інакше ні волосок, ні пучок утримати ними не вдасться;
 • обезжириватель - спеціальні склади, які не подразнюють очі, видаляють залишки декоративної косметики, головне, природні жири;
 • клей для штучних вій - знову-таки, це повинен бути спеціальний склад, не дратівливий слизові.Новачкам рекомендується вибрати клей повільної фіксації, щоб була можливість підкоригувати положення волосків;
 • при бажанні набір для нарощування можна доповнити фіксатором - це засіб підсилює міцність кріплення.

самостійне виконання

Покрокова інструкція для нарощування вій, яку застосовують в салонах, не зовсім підходить. Майстру куди зручніше діяти, так як "фронт робіт" він бачить зверху і руки утримує в більш правильному положенні: кисті нижче ліктів. Так огляд у нього краще.

При самостійній роботі складно оцінити проміжний результат, а при роботі руки постійно знаходяться в незручному становищі. Відповідно, домашньому майстрові доводиться вдаватися до різних хитрощів.

Вії розміщують на палітрі - якщо мова йде про спеціальний набір, або на смужці поролону. При цьому дотримується порядок приклеювання. В іншому випадку доведеться постійно шукати волоски. Дуже важливо забезпечити хороше освітлення.

 • Знімають макіяж з повік і шкіри навколо очей. Потім спеціальним знежирювачем обробляють вії.
 • Нижній ряд фіксується підкладкою.
 • Краплю спеціального клею поміщають на смужку скла або картону.
 • Пінцетом знімають волосок з палетки і занурюють тупим кінчиком в клей - приблизно до середини. Надлишки клею, якщо вони з'явилися, прибирають тампоном.
 • Потім одним пінцетом відсувають убік вії від основної, а другим підносять штучний волосок. Проводять ним по натуральної вії, щоб змастити клеєм, і прикладають, не намагаючись притиснути.
 • Дуже важливо дотримуватися правильного зазор між краєм століття і приклеєним волоском - 0,5-1 мм. При занадто малій дистанції - 0,3 мм, клей буде стягувати шкіру століття і створювати дискомфорт. Волосок повинен кріпитися від початку вії до середини.
 • Потім поетапно повторюють всі операції на інший вії.

Рекомендується чергувати: приклеїти 10-15 волосків на одному оці, потім на другому, потім повернутися до першого. Руки при цьому кілька змінюють положення, що полегшує копітку роботу.

 • При необхідності результат закріплюють фіксатором.

Рекомендації по догляду

Чи можна отримати вдома такий же ефектний обсяг і довжину, як в салоні, залежить не стільки від матеріалу, скільки від уміння і терпіння. Важливо все: наскільки точно розміщується штучний волосок, чи збігається по напрямку з природним, що не перекрутився чи в процесі фіксації, а, головне, не склеїлися чи волоски через надлишок клею або невдалого положення.

 • змочувати очі водою або просто вмиватися можна лише через 12 годин: за цей час клей повністю полімеризується;
 • не допускається відвідування сауни, лазні або басейну протягом наступної доби;
 • не варто вдаватися до парових ванночок, масок і примочок протягом 2-3 днів;
 • бажано фарбувати нарощені вії тільки одним шаром туші і ні в якому разі не вдаватися до спеціальних складам - ​​об'ємної туші, водостійкою.

Як наростити вії самої себе в домашніх умовах? По суті, використовуються ті ж технології, що і в салоні, але з урахуванням специфіки: найгірший огляд, незручність при роботі і, як правило, мінімальний досвід. Новачкам краще почати з кріплення пучків або довгих окремих війок, більш досвідчені можуть спробувати і повний обсяг.

Залиште Свій Коментар