Все про нарощування вій в куточках очей

Індустрія краси ніколи не стоїть на місці. Вона розвивається і вдосконалюється з кожним днем. Постійно виникають нові тренди і течії, але є і ті напрямки, які є класикою і ніколи не вийдуть з моди.

До одним з таких відносяться яскраві і пишні вії. Вони завжди будуть на піку популярності. Розділені, подовжені вії роблять погляд дуже виразним і ляльковим. Образ з акцентом на очі завжди буде доречний - не важливо, на яскравій вечірці або на робочій зустрічі.

У сучасних дівчат в арсеналі є безліч способів і методів подовження вій. Це, звичайно ж, декоративна косметика (спеціальні туші і гелі). Зробити погляд виразнішим допоможе і правильний догляд. Деякі косметичні масла значно прискорюють ріст волосся, збільшують їх кількість, роблять їх більш стійкими до зовнішніх впливів.

Відмінним способом для додання погляду виразності і привабливості є нарощування вій в куточках очей. Нарощені куточки вій виглядають дуже натурально і привабливо. Така процедура має масу переваг. Варто розглянути її детальніше.

хід процедури

За діями нарощування зовнішніх куточків вій мало чим відрізняється від звичайного нарощування. Окремі штучні вії або зроблені з них пучки приєднуються до натуральних вій за допомогою спеціального засобу.

Попередньо необхідно очистити очі і зону навколо них від макіяжу. Після йде етап знежирення. Спеціальним щадним засобом з волосків віддаляються залишки жиру, бруду і пилу.

Після натуральну база, точніше куточки на віях, покривають клеєм. Він не викликає алергію і запальні реакції, добре зміцнює штучні нитки, не володіє їдким запахом. Буває двох видів. Початківцям майстрам краще використовувати прозорий клей. Більш просунутим можна застосовувати і чорний.

Після цього старцюють необхідні вії. Вони клеяться приблизно від середини ока до самого зовнішнього куточка. Майстер повинен поступово збільшувати довжину ниток, щоб створити плавний перехід і найбільш натуральний результат.

За допомогою нарощування штучних вій в куточках очей можна легко змінити їх форму, підняти опущений зовнішній куточок і зробити вії більш привабливими.Очі виглядають яскраво, але зберігається їх натуральність, яка так актуальна зараз.

Причини вибору нарощування куточків

Нарощування куточків - не найпоширеніша процедура. Її необхідно вибирати з наступних причин:

 • Вам хочеться створити виразний погляд, зробити вії більш помітними, але раніше ви ніколи не використовували процедуру нарощування і трохи побоюєтеся за результат.
 • Ваша форма очей відрізняється надмірно опущеними зовнішніми куточками, і ви хочете виправити дану проблему за допомогою штучних матеріалів.
 • Ви володієте довгими, густими і товстими натуральними волосками і хочете підкреслити всю їх красу і привабливість за допомогою ниток.

переваги

Такий метод нарощування має масу переваг. Саме вони і виділяє його серед всіх інших. Можна виділити наступні переваги:

 • Очевидно, що такий метод нарощування займає меншу кількість часу, тому що наростити куточки набагато швидше, ніж весь обсяг волосків. Максимальна тривалість процедури може складати всього 1 годину. Стандартні ж техніки нарощування можуть займати від 2 годин і вище.

 • Ефект від такої техніки нітрохи не поступається класичному нарощування. Особливо це проявляється при хороших натуральних віях. Вони виглядають більш яскравими, погляд - привабливим.
 • За допомогою нарощених куточків вій можна доповнити образ на абсолютно будь-який захід. Весілля, день народження, фотосесія і т. Д. - на них варто виглядати надзвичайно. Нарощування куточків допоможе вам в цьому.
 • Нарощування куточків можна використовувати в якості пробного рази. Не всі дівчата користувалися процедурою нарощування вій. І в якості першого досвіду можна використовувати саме нарощування куточків. Цей метод дуже швидкий і більш бюджетний. Дівчина може перевірити, як добре сприймають її очі штучні матеріали, чи подобаються їй нитки в шкарпетці, доставляють вони їй дискомфорт чи ні. Якщо все влаштовує, можна скористатися і повноцінним нарощуванням.
 • Куточки виглядають дуже натурально і невимушено. Для досягнення максимального ефекту майстер повинен правильно підібрати параметри штучних ниток. Вони повинні повністю відповідати натуральної базі. В такому випадку, кінцевий результат перевершить всі очікування.
 • Нарощені куточки здатні повністю перетворити форму очей. З їх допомогою можна підняти надто опущені куточки, виправити близько посаджене положення і т. Д. Очі після рук професіонала стають просто невпізнанними.

Наступне відео ознайомить Вас з різними видами нарощених вій:

особливості нарощування

У даного типу нарощування існує кілька відмінних рис. По-перше, як вже було сказано вище, основним завданням даного нарощування є створення максимально природного і плавного переходу від природної бази до ниток.

По-друге, якщо ваші натуральні волоски не такі яскраві, як нарощені, то слід зробити процедуру їх фарбування. В іншому випадку, база буде сильно губитися, її необхідно буде щодня підфарбовувати тушшю, щоб створити виразний погляд.

догляд

Нарощені вії вимагають дбайливого ставлення і регулярного догляду. Це просто необхідно, щоб очі надовго залишалися яскравими, а вії не втрачали свого первісного стану. Виділяють кілька основних правил по догляду за нарощеними віями:

 • Не використовуйте масла.Це відноситься як до масел в чистому вигляді, так і косметичних засобів, що містять речовини на масляній основі. Вони негативно впливають на термін носіння вій. Це призводить до розчинення смоли і рясному обпаданню вій.
 • Не тріть очі. Таким чином, ви просто видаляєте штучні нитки разом з вашими натуральними. Це робить їх рідкісними, утворюються непривабливі лисини.
 • Чи не мочіть очі добу після процедури. Клей ще не встиг висохнути, тому будь-який вплив на нього сторонніх речовин призведе до порушення його властивостей. Вії не будуть довго триматися. Ви втратите весь результат від процедури нарощування.
 • Спіть на боці або на спині. Поза для сну на животі обличчям в подушку може чинити негативний вплив на вії. Вони мнуться, втрачають свій вигин, випадають і втрачають свого первісного вигляду.
 • Очищайте вії за допомогою спеціальних засобів. Багато хто вважає, що при умовно штучну базу чіпати категорично заборонено. Але це абсолютно не так. На віях скупчується багато пилу, жиру і бруду. Це необхідно щодня видаляти з матеріалу. В іншому випадку, відсутність очищення може привести до його випадання і утворення запальних реакцій.

фото

Для того, щоб остаточно визначитися, чи потрібно вам наростити куточки вій, варто ознайомитися з прикладами робіт. На просторах інтернету існує безліч фотографій нарощених куточків. Перед відвідуванням майстра обов'язково ознайомтеся з його портфоліо.

Залиште Свій Коментар