Об'ємне нарощування - радикальна зміна іміджу за пару годин

Об'ємне нарощування вій має на увазі збільшення не тільки довжини, але і кількості, а часто і товщини волосків. Таким чином можна домогтися максимального ефекту, отримавши дійсно густі, довгі, пухнасті вії.

технологія обсягу

Традиційний спосіб збільшити обсяг вій передбачає кріплення штучних волосків в різному порядку. наприклад:

 • Поресничное метод - до кожної натуральної вії закріплюється штучна;
 • пучковий - до війкового краю фіксують пучок з 3-5 волосків;
 • стрічковий - найпростіший метод. До краю століття приклеюють стрічку з повним "набором" штучних волосків.

По суті справи, будь-який з цих способів забезпечує не тільки подовження, але і збільшення числа війок. Однак по відношенню до обсягу розрізняють технології, що створюють той чи інший ефект.

 • Повний обсяг - означає, по суті, лише збільшення довжини і зміна вигину. Це класичний Поресничное метод, де до кожної натуральної вії приклеюється 1 штучна. Такий спосіб використовують дами, які віддають перевагу природний макіяж.
 • Половина обсягу - штучні волоски приклеюють тільки на ½ частину волосків.Застосовується як Поресничное, так і пучкова технологія. Цей метод хороший для власниць густих, але коротких вій.

 • 2D-нарощування - в цьому випадку на кожен природний волосок закріплюють 2 штучних. Причому спрямовані вони під різним кутом з тим, щоб створити враження 2 війок, а не однієї. 2D-технологія дозволяє отримати ефект максимально близький до природного, але при цьому помітно збільшує природний обсяг.
 • 3D - закріплюються 3 штучних волоска під різними кутами. Таким чином загальний обсяг вій збільшується в 3 рази. Більше про 3D нарощуванні читайте в цій статті.
 • Голлівудський обсяг - екстремальне рішення, придатне тільки для спеціальних випадків. На кожен волосок закріплюється 4-5 штучних, що створює максимально можливий обсяг, але і виглядає неприродно. Для цього використовуються тільки тонкі шовкові волокна з мінімальним діаметром, інакше такого великого вантажу не витримати.

Який обсяг вій краще нарощувати, залежить від мети перетворення. Для максимально природного вигляду більш ніж достатньо 2 D-нарощування або навіть повного обсягу. Для урочистих випадків або особливого часу - відпустка на курорті, наприклад, вдаються до 3 D-техніці. Ну а для зйомок на червоній доріжці потрібно голлівудський обсяг, не менше.

Діаметр волоска

Обсяг створює не тільки технологія нарощування, але і використовуваний матеріал. Чим тонше і ніжніше волосок, тим менше густими здаються вії. Цей недолік можна виправити, використовуючи більш товсті волоски. Для цього вибирають вироби з різним діаметром.

Як правило, при виборі варіантів в салоні клієнт має справу не з власне діаметром, а уловним назвою категорії - вироби з шовку, норки, соболя. На ділі мова йде саме про розміри, в той час як матеріалом виступає або мікрополіестер, або силікон - повністю безпечні гіпоалергенні волокна.

Які бувають обсяги, і як на це впливає діаметр волосини?

 • Шовкові - найтонші і ніжні волокна з діаметром від 0,05 до 0,1 мм. Їх використовують при 2D- і 3D-нарощування, вони створюють вигляд дуже густих і пухнастих вій будь-якої бажаної довжини. Мінус рішення - тонкість робить їх надмірно вразливими і неміцними, вироби легко пошкодити, заснувши особою в подушку. Крім того, крутий вигин волосок теж не зберігає.
 • Подвійні колонкові - більш товсті і міцні - від 0,1 до 0,15 мм. Волокна з таким діаметром кріпляться краще і пошкоджуються рідше, при цьому вигляд у них цілком природний.
 • Норкові - з діаметром від 0,15 до 0,20 мм. Найпоширеніший вид, так як за рахунок товщини створює враження більш густих вій. Крім того, нірки волокнам можна додати будь-який вигин.
 • Соболині - самі товсті і міцні, діаметр - від 0,20 до 0,25 мм. Цей варіант дуже популярний при створенні такого декоративного ефекту, як візерункові вії: волоски, приклеєні в повному обсязі, створюють собою орнамент за рахунок складної конфігурації. Утримуються вони дуже довго, проте вага є чималий. Для 3 D-нарощування, а тим більше голлівудського матеріал не використовується.

довжина волоска

Першою метою процедури було саме збільшення довжини. Сьогодні об'ємне нарощування цю задачу вирішує автоматично. Як роблять вибір в цьому випадку?

 • Мінімальна довжина - від 5 до 8 мм. Такий варіант воліють шанувальники природного зовнішнього вигляду.
 • Середня - від 9 до 11 мм. Для денного макіяжу таке рішення вже декілька надмірна. Однак для цілого ряду професій - телеведуча, модель, манекенниця, така довжина є оптимальною.
 • Максимальна - 12-14 мм. Натуральними такі моделі не назвеш, вії в буквальному сенсі слова більше нагадують опахала, однак для особливих випадків це дуже ефектне рішення. На фото - голлівудські вії.

Досить часто волоски при закріпленні комбінують, використовуючи різну довжину. Таким чином навіть при дуже великій довжині можна домогтися максимально природного ефекту.

У наступному відео Ви зможете дізнатися секрети об'ємного нарощування вій:

вигин вироби

Візуальні обсяги нарощування вій залежать також від форми волоска. Прямі волоски при тій же довжині і густоті здаються не такими гарними, а ось витончено відігнуті кінчики навіть на коротких роблять погляд куди виразніше, а очі - більше.

Косметологи перед нарощуванням можуть запропонувати кілька варіантів:

 • B - невеликий, близький до природного вигин;
 • C - найпопулярніший варіант, так як створює ефект підкручених вій, але при цьому близько до природного вигляду;
 • CC - більш крутий вигин, підходить для особливих випадків;
 • D - сильний вигин, вії буквально згинаються до брів. При великій довжині таку модель краще не використовувати. Також не рекомендується вибирати такий варіант дамам у віці: надмірно вигнуті вії приваблюють занадто багато уваги до шкіри навколо очей;
 • L - незвичайне рішення, круто зігнутий не весь волосок, а тільки кінчик.Прекрасний спосіб відкоригувати форму очі з опущеним століттям або занадто важкими століттями.

При виборі потрібно оцінювати форму власних вій: при великій різниці в вигині вид виходить неприродний і навіть неохайний.

технологія методу

Техніка об'ємного нарощування, по суті, є різновидом Поресничное методу. Звичайно, більший інтерес представляють собою більш об'ємні рішення - 2D, 3D, але сама технологія від цього не змінюється.

 1. Для початку природні вії очищають від косметики спеціальними засобами і знежирюють. Природна мастило робить волоски блискучими, але сильно зменшує адгезію. Якщо знехтувати процедурою знежирення клей просто розчиниться в жировій мастилі і вся "краса" пропадає через кілька днів.
 2. Спеціальний клей - він повинен бути гіпоалергенним, у вигляді крапельки поміщають на скло або картон. У салонах застосовують клейовий склад швидкої фіксації, а новачкам рекомендується вибирати менш "реактивний" варіант, щоб встигнути підкоригувати положення волоска.
 3. Нижню повіку закривають коллагеновой маскою або спеціальною прокладкою.
 4. Спеціальним пінцетом утримують виріб і стосуються тупим кінчиком крапельки клею.
 5. Другим пінцетом відсувають убік волоски від обраної і приклеюють штучний на відстані 1,5-2 мм від краю століття. Якщо мова йде про 2D-, 3D- нарощуванні або голлівудському, на цю ж вію кріплять другу, третю і четверту стежачи за тим, щоб кінчики волосків перебували під різними кутами.
 6. Нижні вії також можна наростити. Для цього використовують спеціальний склад, так як цю процедуру проводять при відкритих очах.
 7. Штучні волоски обробляють закрепителем.

Хоча клей схоплюється практично миттєво, остаточна полімеризація займає деякий час. Перші кілька годин бажано не торкатися до вій.

Об'ємне - 2D-, 3D- або голлівудське, нарощування вій - процедура, що дозволяє максимально змінити і форму, і довжину, і густоту природних вій. Всі параметри, включаючи також колір і прикраси, легко відрегулювати, підібравши ідеальний варіант для кожного випадку.

Залиште Свій Коментар