Знежирювачах: як вибрати засіб і чим його замінити

Пухнасті довгі вії чимало додають до привабливості жіночого обличчя. Однак далеко не всі дівчата можуть похвалитися цією перевагою. Якщо справа лише в світлих кінчиках або недостатньої густоті, проблема вирішується за допомогою спеціальної туші. Але коли вії не досягають навіть середньої довжини, вихід один - нарощування.

Знежирювачах для вій - неодмінний учасник процедури

Що таке нарощування?

Суть процедури досить проста: на вії закріплюють штучний матеріал - синтетичний або з хутра норки, наприклад. Для кріплення використовується спеціальний клей. Залежно від методу фіксації розрізняють 2 основних типи нарощування:

 • пучковий - штучні волоски скріплені в пучки по 3-4. Довжина, колір, ступінь вигину варіюються в дуже широких межах. Така процедура займає близько 1,5 години, абсолютно безболісна і створює ефект пухнастих довгих вій. Пучковий метод відносно недорогий, проте і результат утримується не дуже довго;

 • Поресничное - процедура куди більш тривала: кожна штучна вія закріплюється на кожну "рідну". Її проводять, коли хочуть добитися максимально природного ефекту і на тривалий термін.Для нарощування вій потрібно більше 3 годин, використовуються, зазвичай, матеріали природного походження: шовкові для чутливої ​​шкіри, наприклад, з норки - для ефекту волохатих вій, і так далі.

Перший варіант досить часто використовується для створення урочистого або підкреслено декоративного вигляду. Для цього закріплюють кольорові волоски, варіанти зі стразами та інше. Вони важче, ніж звичайні, а тому "носити" їх довго не дозволяється. Так що перший варіант нарощування виявляється більш підходящим.

Привабливість процедури полягає ще і в тому, що штучні вії можна розташувати в різному порядку, щоб отримати різний ефект.

 • Максимально близький до природного вид виходить, якщо наклеювати волоски з плавним наростанням довжини від внутрішнього куточка до зовнішнього.

 • Лисячі очі або котячі створюють за рахунок досить різкого переходу до більшої довжині ближче до зовнішнього краю.

 • Біличі ефект - так називають варіант, при якому приклеюють волоски однакової невеликої довжини, а в зовнішньому куточку закріплюють кілька довгих. Таким чином отримують максимально густі пухнасті вії.

 • Лялькові очі - а ось в цьому випадку фіксують вії однаковою великої довжини від внутрішнього до зовнішнього куточка.

 • Цікавий ефект створює рівномірне чергування волосинок різної довжини. Очі при цьому виглядають помітно більше.

 • 3D-ефект - на одну справжню вію закріплюють кілька штучних. Вид, звичайно, виключно приголомшливий, але таке рішення годиться тільки для урочистих випадків: вага занадто великий і "рідні" вії можуть постраждати.

 • Коктейльний - в цьому варіанті використовують кольорові волоски, стрази та інше.

Поради, які допоможуть Вам вибрати найкращий обезжириватель для вій:

Навіщо вії знежирюють?

Будь волосок, відростаючих на шкірі, змащується жировим змащенням. Останню виділяють сальні залози. Мастило забезпечує еластичність волосини, його блиск, захищає від пошкоджень і навіть хвороботворної мікрофлори, так як має антисептичний ефект.

Однак, як і всякий жир, речовина значно ускладнює кріплення чого-небудь. Навіть туш у власниць жирної шкіри завжди утримується менше, ніж у тих, чия шкіра кілька суха. Щоб клей міг забезпечити надійну фіксацію, потрібна попередня обробка.

Чим знежирити вії перед нарощуванням? У салонах краси для цього використовують спеціальні препарати - знежирювачах або праймери / знежирювачах. Це засіб видаляє з волосків жир, пил, залишки декоративної косметики і частинки шкіри.

Склад продукту

Знежирювачах повинен виконувати свою функцію, тобто, видаляти жир, але при цьому не руйнувати верхній шар, не обтяжувати і не викликати алергії. Склад знежирювачів практично скрізь однаковий:

 • вода - обов'язковий інгредієнт, становить близько 70% обсягу;
 • етанол - спирт максимально швидко видаляє жир, має підсушують і антисептичну дію;
 • алантоїн - досить часто входить до складу засобу. Його завдання - пом'якшення рогового шару, що дозволить клею проникнути трохи глибше, а, значить, надійніше закріпити штучні вії.

Вибір такої продукції досить широкий. Крім особистих переваг, варто звернути увагу на форму туби: чим тонше носик, тим менше повітря потрапляє у флакон, а засіб довше збереже свої властивості.

До найвідоміших праймерів можна віднести наступні:

 • Blink Lash Stylist Ag. Co - має в складі алантоїн, пом'якшувальний роговий шар і поліпшує зчеплення вій з клеєм. Обсяг флакона 50 мл, так що вистачає його надовго;
 • Salon Eyelash Cleanser - відноситься до професійних засобів. Тоненький носик дозволяє точно дозувати рідину. Обсяг флакона - 60 мл;
 • праймер Lovely - призначений для алергіків. Випускається кілька різних складів, що не мають запаху або з цікавою отдушкой, на зразок аромату кави або кокоса;
 • BIS - варіант, в якому замість звичайного носика-дозатора, виробник пропонує спеціальний пензлик для нанесення праймера на волоски;
 • i-Beauty - професійний засіб. Випускається у вигляді спрею.

Рекомендації щодо застосування

Щоб обезжириватель виконав своє завдання, необхідно при використанні дотримуватися кількох вимог.

 1. Рідина наносять за допомогою щіточки, стежачи за тим, щоб обробити волоски з обох сторін.
 2. Очі під час процедури необхідно утримувати щільно зімкнутими: спирт сильно дратує очей.
 3. Знежирювачах використовують як до заклеювання нижніх вій, так і після. Головною умовою тут виступає недоторканність оброблених верхніх - пальцем до них торкатися вже не можна.
 4. Дуже ретельно необхідно обробляти волоски, якщо вії піддаються процедурі повторного нарощування: в цьому випадку потрібно видаляти не тільки природний жир, але і залишки клею.
 5. Зберігають засіб в закритому стані при температурі не вище 25 С в темному місці.

Забороняється використовувати препарат при дерматитах, запаленнях очей, відкритих ранках і так далі.

альтернативні засоби

Чим можна замінити обезжириватель для вій? Як правило, таке питання виникає при самостійному проведенні нарощування.

 • Мицеллярная вода - до складу її входить очищена вода, трав'яні настойки, Тензін, гліцерин і деякі рослинні екстракти. Найчастіше це засіб застосовують при сухій і нормальній шкірі, яку спиртові настоянки дратують занадто сильно.

 • Як обезжириватель для шкіри і вій можна застосовувати інші спиртовмісні кошти - лосьйони, як правило. Переважно вибирати варіанти, що містять прості спирти: етиловий, ізопропіловий. Спирт відмінно справляється з знежиренням, та й знезараження гарантує. Складні спирти надають більш м'яке дію, але в цьому випадку це, скоріше, недолік.

Категорично забороняється використовувати в якості знежирювачах ацетон, перекис водню, медичний спирт і інші засоби з високим вмістом спирту.

Знежирення - обов'язкова стадія процедури нарощування. Якісне видалення жиру і бруду гарантує надійне закріплення волосків і дивовижний ефект довгих, волохатих вій.

Залиште Свій Коментар