Одна брова вище інший: причини диспропорції і методи корекції

Людське обличчя насправді несиметрично. Зазвичай відмінності ці малопомітні, проте в деяких обставинах виявляються на видноті. Найчастіше "жертвою" асиметрії виявляються бровние дуги і рот - через звичку здивовано піднімати одну брову, наприклад.

Але якщо одна брова вище іншої, виправити ситуацію можна кількома різними методами.

причини асиметрії

Нормальна диспропорція особи, яка протягом життя може прийняти помітні форми, обумовлена ​​фізіологічною особливістю. Міміка правого боку особи обумовлена ​​діяльністю лівої півкулі мозку - логічного мислення, аналітичних здібностей. Ліва півкуля "завідує" правою стороною особи - це емоції і переживання.

Але крім цієї природної причини можуть з'являтися і додаткові. Умовно вони діляться на 2 групи.

 1. Вроджені - викликані вадами розвитку кісток черепа. Усунути диспропорцію не представляється можливим, можна лише враховувати.
 2. Прибулі - асиметрія брів може виникнути в результаті дії зовнішнього фактора:

2.1. хвороби і травми - запалення лицевого нерва, защемлення нервових закінчень, неправильний прикус або відсутність зуба і так далі;

2.2.мімічні звички - пріщуріваніе, сон переважно на одному боці, звичка піднімати брову;

2.3. фізіологічні стану - використання специфічного обладнання, неправильно підібрані окуляри.

форми асиметрії

Різні брови - це не тільки різне розташування бровние дуг. У цю ж категорію відносять всі можливі форми невідповідності.

 • Різна форма - наприклад, одна дуга має вигин, а друга має круглою формою. Вирішується проблема усіма можливими методами: вищипуванням, прорисовкой, татуажем, в кінці кінців.

 • Різна довжина - як правило, підрівнюють дуги по довжині короткої. Але якщо таке рішення перетворюється в недолік, то брову домальовують.
 • Різна ширина - найкращим методом в цьому випадку є вищипування.
 • Що робити, якщо одна брова вище іншого - питання більш складне. Вищипуванням по нижньому або верхньому краю волосся можна домогтися того, щоб дуга візуально змінила положення. Однак при сильній диспропорції, тим складнішою, цей метод не годиться. Вирішити проблему можна за допомогою перманентного макіяжу. Допускається застосування будь-якого методу татуажу, але, як правило, асиметричну волосяну лінію не зберігають.

способи корекції

Вирівняти брови можна декількома методами. Однак майже всі вони включають своєрідну "підготовку": попередньо потрібно виростити максимальну довжину волосків і домогтися максимальної довжини і ширини лінії.

вищипування

Це універсальний метод корекції, однаково придатний для брів і різної форми, і різної довжини, і розташованих на різній висоті. Описана вище підготовка тут обов'язкове.

Переважно проводити корекцію в салоні краси, а не в домашніх умовах. Людина звикає до того, як виглядає його обличчя і деяких деталей не помічає. До того ж при розгляданні особа набуває не зовсім природне вираз. Тому, наприклад, володарка іронічно вигнутою брови може просто не помічати цього недоліку, поки диспропорція не стане дуже відчутною.

 • Перевага методу в його універсальності. Також плюсом є його простота і доступність.
 • До недоліків варто віднести необхідність постійно повторювати процедуру. До того ж вона малоприємна.

При виконанні процедури бажано дотримуватися наступних рекомендацій.

 • Вискубувати волоски краще перед сном або за кілька годин до виходу, оскільки після процедури шкіра кілька червоніє і набрякає.
 • Щоб зменшити неприємні відчуття, можна зробити холодний компрес або потерти ділянку шматочком льоду.
 • Якщо вирівняти бровние дуги вирішено самостійно, то слід стежити за чистотою пінцета: перед процедурою і після інструмент протирають спиртовою настоянкою.
 • Не можна використовуватися бритва: він не забезпечує належну точність корекції.
 • Вискубувати потрібно акуратно: видалити волосок набагато простіше, ніж відростити заново.
 • Корекція проводиться по нижньому краю росту волосся. Верхній край вищипують тільки в самому крайньому випадку.

Поради, які допоможуть Вам правильно скорегувати асиметричні брови:

Фарбування олівцем і тінями

Вирівняти таким чином брови, можна лише при невеликій диспропорції. Ні олівець, ні тіні не можуть імітувати відсутні волоски, а лише створюють певний фон і кілька змінюють візуальне сприйняття.

 • Перевагою способу є його доступність і простота.
 • Недолік - це рішення на 1 день. Крім того, метод не універсальний.

Перманентний макіяж

Якщо виникає питання: як зробити симетричні брови раз і назавжди, відповідь однозначна - за допомогою татуажу.Існують 3 основні методики:

 • шотірованіе - не стільки імітує бровние дугу, скільки створює фон і підсилює колір. При бровах різної довжини або ширини цей метод цілком підходить;

 • волоскові - татуаж відтворює волоски, що становлять бровние дугу. Такий спосіб ефективний при різній формі, неправильному вигині, різному розташуванні брів;
 • 3D-татуаж- кращий метод для тих випадків, коли одна брова вище або довше іншої або має іншу форму. По суті, комбінація волосових і шотірованія: частина штрихів відтворює волоски, а частина розтушовується.

Перманентний макіяж - процедура щодо недовга і досить безболісна. Результат утримується від півроку до 2 років. Так що спочатку варто оцінити плюси і мінуси такого методу.

 • Безсумнівний плюс - практично ідеальна симетрія. Кращого результату ніяким іншим способом не отримати. Крім того, брови вигладять максимально природно, особливо в тому випадку, якщо вдається зберегти волоски.
 • Недолік - метод вимагає вміння і чималого досвіду. При неякісній роботі і недостатньої кваліфікації майстра результат виявиться не тільки, м'яко кажучи, незадовільним, але ще і трудноутсранімим.

нарощування брів

Як виправити брови при тонкощі і рідкості волоска, якщо до татуажу вдаватися не хочеться? Нарощування - нова технологія, аналогічна нарощування волосся. Суть його зводиться до закріплення на шкірі штучних волосків довжиною в 4-8 мм. Використовується спеціальний клей. Колір і товщина волосків підбирається максимально близькою до природної.

Процедура займає близько 30-40 хвилин. Протипоказань не має.

 • Перевага методу: брову виглядає цілком природно, при цьому форма, довжина і ширина ідеально симетричні.
 • До мінусів відноситься недовговічність результату: вже через тиждень волоски починають відклеюватися. Вартість процедури теж чимала.

Корекція брів при їх асиметрії можлива декількома способами. Вибір методу залежить від ступеня диспропорції, товщини і довжини волосків, очікуваного результату і, звичайно, вартості.

Залиште Свій Коментар