Фарбування омбре на темні і світлі волосся

Популярність омбре в останні роки б'є всі рекорди! Ця техніка користується непоганим попитом у жінок різного віку і цветотипов, а тому вважається універсальною. І все б було добре, якби не висока вартість цієї послуги в салоні. Дізнайтеся, як зробити омбре в домашніх умовах, і творите красу своїми руками!

Що таке омбре?

Під омбре увазі освітлення пасм з плавним переходом від одного тону до іншого. Фарбування волосся в цьому стилі має масу самих різних переваг:

  • Природний вид;
  • Можливість зберегти натуральний колір волосся;
  • Пасма у особи, прояснені на пару тонів, швидко перетворюють "коло" в "овал";
  • Пофарбувавши кінчики волосся, ви додасте укладанні додатковий обсяг;
  • Омбр значно полегшує ранкові збори на навчання або роботу, так як виглядає дуже стильно і не вимагає створення складних зачісок;
  • У вашому розпорядженні будь-які відтінки, хоча фахівці радять зупинитися на натуральних.

види омбре

Техніка фарбування омбре існує в дев'яти варіантах. Розглянемо докладніше кожен з них.

Класичне - Двотональна фарбування з плавним і слабовираженним переходом.Для класичного омбре характерні природні кольори і відтінки - кавовий, пшеничний, медовий, шоколадний, бурштиновий і русявий.

Зворотне - цей варіант менш популярний, ніж попередній. Від інших він відрізняється тільки розташуванням відтінків - у кореневої зони йде світлий, на кінчиках - темний.

Вінтажну - омбре з ледь помітною кордоном, що дозволяє створити ефект відросло коріння.

Поперечний - плавний перехід світлого відтінку в темніший. Це одна з найскладніших технік, що вимагає особливих навичок і умінь.

Pony tail омбре або ж "кінський хвіст" - відмінний вихід для панянок з довгою косою. Згадайте, яку зачіску в найчастіше носите в літню пору? Правильно - високий хвіст! В результаті пасма вигорають на сонце прямо за рівнем гумки. Pony tail омбре дозволяє домогтися того ж ефекту. Якщо є чубчик, її фарбують повністю.

Кольорове - передбачає використання найяскравіших кольорів. В цьому випадку можна скористатися не тільки фарбою, а й харчовим барвником або ж тушшю.

Різке - припускає наявність чіткого переходу між квітами.

Фарбування омбре на темне волосся. Підібрати правильне доповнення до чорного кольору досить складно.Фахівці радять зупинитися на червоному, коньячному, червоно-коричневому і золотистому відтінках.

Залиште Свій Коментар