5 проблем при фарбуванні волосся під час критичних днів

Сучасні красуні люблять змінювати свій вигляд за допомогою звичайної фарби. Але мало кому відомо, що фарбування можна робити далеко не в будь-який день. Наприклад, фарбування волосся під час місячних може привести до вельми негарним результатами.

Чому не варто фарбуватися під час критичних днів?

Більшість медиків категорично не рекомендують змінювати відтінок пасом в критичні дні. Звичайно, суворої заборони на цю процедуру немає, але фахівці наводять цілком розумні доводи на користь цього рішення:

  • Підвищена хворобливість. Салонні процедури надають на жіночий організм, і так страждає від сильної крововтрати, ще більше навантаження. Саме тому "ці" дні краще присвятити спокійному відпочинку, а не зміні іміджу;
  • Гормональні збої. Під час місячних в жіночому організмі відбуваються зміни гормонального фону, які впливають на результат фарбування самим негативним чином. Чому так відбувається? Сплеск гормонів зменшує кількості меланіну, від якого залежить колір волосся у людини. Саме з цієї причини результат фарбування може стати вельми несподіваним;
  • Поганий кровообіг в шкірі голови.Під час критичних днів до органів малого таза приливає величезна кількість крові. В результаті цього в деяких ділянках спостерігається уповільнене кровообіг, яке призводить до зниження температури. Шкіра голови, мабуть, страждає сильніше за все, тому процедура може стати неефективною;
  • Підвищена чутливість до запахів, яка часто спостерігається при менструації. У цьому випадку зміна способу може призвести до погіршення вашого стану - у деяких жінок специфічний запах барвників викликає нудоту або навіть блювотний рефлекс.

Чим небезпечне фарбування?

Думка лікарів підтримують і професійні перукарі, які на своєму досвіді переконалися, що фарбування шевелюри в цей небезпечний період також не завжди вдала. З якими ж проблемами може зіткнутися жінка, що ризикнула змінити образ в недозволений час?

Проблема №1. Повна відсутність результату. У деяких випадках фарба взагалі не береться, тому ви просто даремно витратите свій час.

Проблема No2. Нерівномірний або різнобарвне фарбування. Погодьтеся, такий варіант виглядає вельми неохайно, а повторний сеанс можна буде провести тільки через місяць.В іншому випадку ви остаточно зіпсуєте свій зовнішній вигляд. Єдиним порятунком може стати щоденне миття голови, яке дозволить швидше змити фарбу.

Проблема No3. Випадання волосся. Ви вже знаєте, що під час «цих» днів кровообіг в шкірі голови значно сповільнюється. Це призводить до погіршення харчування цибулин, в результаті чого локони стають крихкими, ламкими і неймовірно слабкими. Негативний вплив агресивних компонентів тільки погіршує ситуацію - пасма втрачають свій блиск, починають випадати, роблячи вашу зачіску млявою і сумній. Щоб повернути густоту і гарний зовнішній вигляд, потрібно буде докласти чимало грошей і сил.

Проблема No4. Зелений колір у блондинок. Правда, такі наслідки спостерігаються лише у 2% жінок, але повністю виключити цей фактор неможливо.

Проблема No5. Розвиток алергії - вона може з'явитися навіть у тих, хто не схильний до подібних проблем зі здоров'ям.

Як критичні дні впливають на шевелюру?

Звичайно, кожна жінка переживає місячні по-різному. Якщо одні відчувають себе так само добре, як і в інші дні, то інші спостерігають загальне погіршення самопочуття, що супроводжується сильними болями і зниженням працездатності. Виною всьому - гормони. Як же гормональний фон впливає на шевелюру?

  • Активізує роботу сальних залоз, що призводить до підвищеної жирності і не дозволяє фарбі фарбувати все рівномірно;
  • Змінює структуру пасом і робить лусочки, що покривають кожну волосинку, більш грубими. Через це вони перестають відкриватися і не пропускають засіб;
  • Позбавляє шкіру і пасма важливих мікроелементів, які забезпечують їм повноцінне харчування.

Кілька порад, які допоможуть домогтися ідеального результату при самостійному фарбуванні:

Як знизити ризик ускладнень?

Чи можна проводити фарбування пасом під час місячних, якщо це дуже потрібно? Вибір завжди залишається за жінкою. Якщо ви відчуваєте себе недостатньо добре, краще відмовтеся від цієї процедури. Якщо ж місячні проходять без особливих проблем, можете йти в салон.
Існує ще кілька секретів, за допомогою яких можна захистити себе від неприємних наслідків.

Рада 1. Обов'язково скажіть перукаря про те, що прийшли на процедуру під час менструації - мовчати про це не можна! Ваша відвертість дозволить йому вжити належних заходів для поліпшення результату фарбування.

Порада 2. Вибирайте ті тони, які ви пробували раніше.Для надійності спочатку пофарбуйте лише одну прядку і перевірте результат.

Порада 3. Найкраще фарбувати волосся щадними фарбами, до складу яких не входять перекис водню і аміак. Вони цілком безпечні і не зашкодять структурі.

Рада 4. Щоб поліпшити кровообіг, обов'язково утеплите голову спеціальним ковпаком (плівка + махровий рушник) або грійте пасма феном.

Рада 5. Не міняються кардинально - можна лише підфарбувати коріння і освіжити колір волосся. До речі, набагато корисніше тонувати їх бальзамом, спреєм або ж шампунем.

Рада 6. По можливості використовуйте натуральні барвники - чай, хну, ромашку, кава, басму, какао та ін.

Рада 7. Відмовтеся від процедури в перший день циклу, коли виділення дуже рясні.

Рада 8. Користуйтеся лише якісні барвники від відомих і перевірених виробників.

Рада 9. Після фарбування регулярно використовуйте відновлюють бальзами, маски, сироватки, флюїди, масла та інші корисні засоби. Втім, це потрібно робити не тільки у випадку з місячними, але і в звичайні дні.

Рада 10. Довірте зміну іміджу досвідченого майстра, який вже мав справу з вашої шевелюрою.

Як бачите, фарбування волосся під час місячних вимагає врахування цілого списку правил і рекомендацій. Але ми впевнені, що тепер ви прекрасно впораєтеся з поставленим завданням.

Залиште Свій Коментар