Застосування оливкового масла для оздоровлення вій і брів

У регулярному догляді потребують не тільки шкіра обличчя і декольте, волосся, а також шкіра тіла, але брови і вії. Наносячи щоденний макіяж, багато жінок більшу частину косметики розподіляють саме на волоски вій і брів. Щоб підтримувати їх у здоровому стані і не «загубити» надмірною кількістю косметики, віям і бровам необхідно регулярно відпочивати від макіяжу, крім цього, їм потрібна додаткова турбота і оздоровлюючий догляд за допомогою використання ефірних масел. Ідеальним варіантом оздоровчого та поживного кошти є оливкова олія для вій і брів. Його унікальний хімічний склад благотворно впливає на структуру волосків, а регулярне використання чудо-засоби допоможе надати віям пишність, додатковий обсяг, густоту і значно прискорити зростання.

Корисний складу і властивості

Кожна господиня знає, що натуральне оливкове масло є дивним продуктом - воно має багатий вітамінізованим складом і надає організму сили і енергії. Унікальність такого продукту відома ще з найдавніших часів, наприклад, в Стародавній Греції масло оливи називали «рідким золотом», і не тому, що його використовували тільки люди вищого стану, а за рахунок його чудових властивостей.

Спочатку масло оливи використовувалося в кулінарії, але трохи пізніше була доведена корисність продукту для волосся, шкіри обличчя, брів і вій. Сучасна косметологічна промисловість використовує продукт для приготування поживних і оздоровлюючих масок.

Який же його складу?

 • А;
 • вся підгрупа В;
 • С.
 • кальцій;
 • цинк.
 • Омега-3;
 • Омега-6;
 • Омега-9.

 • зміцнення волосяних фолікулів;
 • збільшення густоти волосків брів і вій;
 • забезпечення волосків поживними і вітамінізованими компонентами;
 • посилення росту волосків.

Регулярне використання дивного продукту зробить вії пишними і густими, погляд виразним, а брів додасть витонченість і насичений відтінок.

особливості застосування

Якщо в давні часи оливкова олія жінки використовували, як засіб для додання блиску і витонченості волосках вій і брів, то в цій сучасності даному продукту присвоєні і оздоровчі якості. Масло оливи володіє відмінними регенеруючі властивості, воно допоможе зняти втому з волосків, надати фолікулів енергії, що сприяє їх зміцненню.Продукт активно використовується і для «реанімації» ослаблених і «хворих» війок і брів, особливо це актуально для жінок, які часто перебувають або проживають в неблагополучних екологічних умовах або часто користуються косметикою. Допомагає масло оливи оздоровити волоски і після хімічного фарбування.

Зміцнити волоски за допомогою оливкового масла досить просто, тут потрібно регулярність і правильність застосування. Перед безпосереднім використанням корисного складу волоски обов'язково очищаються від косметики. Засіб наноситься на волоски, при цьому, важливо не потрапляти на слизову оболонку очей, інакше це може обернутися роздратуванням або підвищеним сльозотечею. Оптимальний період дії оздоровлюючого складу - від півгодини і до 2-х годин. На ніч залишати на волосках масло оливи не рекомендується, інакше вранці можна буде прокинутися з «мішками» під очима або сильними набряками особи.

Після оздоровлюючий процедури необхідно утриматися від використання косметики мінімум пару годин.

Поради, які допоможуть Вам у застосуванні оливкової олії для вій і брів:

оздоровлюючі рецепти

Найпростіше, але ефективне застосування оливкової олії - це звичайне нанесення його на волоски вій і брів. Існує і кілька рецептів, в яких масло оливи змішується з іншими інгредієнтами. Залежно від складу маски можуть володіти поживними, які зміцнюють або оздоровлюючими якостями.

 • Перемішати між собою по 1 ч. Ложці олії оливи, масла екстракту календули і лікарської ромашки. Отриману масу підігріти до комфортного стану на водяній бані і нанести на волоски хвилин на 10. Маска має дивовижні якостями: вона оздоровлює структуру волосків, прискорює ріст і надає пишність.

 • Змішати масло оливи, настій будь лікарської трави і трохи вазеліну. Отримана маска володіє відмінними поживними властивості. Більш того, склад можна зберігати протягом 1 місяця, але тільки в холодних умовах (холодильнику).

 • Розтерти зелень петрушки в блендері, ввести невелику кількість масла оливи, ретельно розмішати. Отриманий склад корисний для росту волосків. Щоб отримати від маски максимально-корисний ефект, її наносять на вії і брови не менше ніж на півгодини.

 • Змішати масло оливи і малим кількість риб'ячого жиру (можна замінити на будь-які маслянисті вітамінні комплекси). Засіб відразу після приготування наноситься на волоски, зберігати його довгий час не можна, так як вітамінізовані компоненти швидко «випаровуються». Регулярне використання корисної маски посилює ріст волосків, оздоровлює внутрішню структуру вій і брів.

Правильне використання оливкового масла

Домогтися максимального ефекту можна лише тоді, якщо знати важливі основи і правила використання оливкового масла. У чому ж секрет диво-засоби?

 • Оливкова олія дуже зручно наносити на волоски брів і вій за допомогою щіточки від будь туші. Зрозуміло, перед безпосереднім використанням її потрібно ретельно промити і при необхідності продезінфікувати.
 • Не потрібно наносити на волоски надмірно товстий шар оздоровлюючого засоби. У всьому потрібно знати міру. Ідеально, якщо на віях і бровах буде перебувати тонкий шар оливкової олії, який не стане стікати на шкіру повік і не потрапить на слизову оболонку очей.

 • Оливкова олія найкраще наносити на всю поверхню брів і на середину вій.Таким чином корисне засіб буде самостійно розподілятися по волосках і в невеликій кількості стікати до коріння волосків, забезпечуючи їх необхідними поживними компонентами.
 • Більшого корисного ефекту від будь-якого ефірного масла можна домогтися, якщо перед безпосередньому застосуванні його підігріти до помірно-теплої температури на водяній бані.
 • Строго заборонено наносити корисне засіб на макіяж, перед початком оздоровчої процедури рекомендовано ретельно вмитися і зняти всю косметику з шкіри обличчя, брів і вій.
 • Регулярність - це гарантія отримання приголомшливого ефекту. Оливкова олія слід застосовувати щодня. Оптимальний курс оздоровчих процедур - 1 місяць, але, за бажанням, допускається його і продовжити.

 • Якщо потрібно провести оздоровлення волосків, то спочатку проводиться курс лікування, тобто щоденне застосування протягом 15-20 днів. В подальшому можна перейти на профілактичне застосування, коли масло оливи наноситься на вії і брови раз-два в тиждень.

Як зарекомендувало себе масло серед жінок?

Про користь і унікальності масла оливи можна судити з відгуків.У більшому випадку, відгуки тільки позитивні - жінки захоплені дивним ефектом після регулярного застосування всім доступного продукту.

Навіть професійні косметологи-візажисти рекомендують своїм клієнтам використовувати оливкову олію для зміцнення вій і брів. Продукт зарекомендував себе тільки з позитивного боку, а саме це і є доказом його якості та ефективності!

Залиште Свій Коментар