Освітлення методом омбре кінчиків волосся

Ще кілька років тому красуні не могли й подумати, що відросло прояснені пасма стануть модою, якою буде слідувати велика частина дівчат і жінок з усього світу. Плавний перехід від темних коренів до світлих кінчиків отримав французьке назва - омбре. Сьогодні будь-який салон краси може запропонувати освітлити кінчики пасом спеціальними засобами, але з таким же успіхом освітлення кінчиків волосся можна провести і вдома.

Тонові варіації омбре

У перекладі «омбре» означає затемнений, тобто колірна гамма, яка має плавний перехід від затемненого стану до більш світлого. По відношенню до пасмам омбре є перехід одного колірного відтінку пасом в інший. А ось як зробити цей перехід - різко або гармонійно - це вже індивідуальне рішення кожної дівчини.

Перед тим, як зважитися оновити зовнішній образ за допомогою сучасного омбре, необхідно визначитися з різноманітністю тоновой гами. Колірна палітра має числові позначення, які єдині для всього світу. Відповідно, значення розпочинаються від 1 (чорний колір) і закінчуються 10 (ультра-блонд).

Таблиця кольорової палітри виглядає наступним чином:

 • 1 - чорний;
 • 2 - насичений темно-коричневий або брюнет;
 • 3 - темно-каштановий або темний шатен;
 • 4 - світло-коричневий або шатен;
 • 5 - світло-коричневий або світлий шатен;
 • 6 - темно-русявий або темний блондин;
 • 7 - середньо-русявий або середній блондин;
 • 8 - світло-русявий або світлий блондин;
 • 9 - дуже світлий блондин;
 • 10 - ультра-блондин.

Відтінки або ж подтоном, що вказують на напрям колірної гами (мідний, фіолетовий і т. П.), Також позначаються цифрами, які прописуються після значення основного колірного тону.

При придбанні відповідної фарби необхідного тону дуже важливо звертати увагу на таблицю, так як тільки з її відповідністю можна буде отримати бажаний результат.

різновиди омбре

Важливо відзначити, що різновидів освітлення кінчиків пасм досить багато. Отже, омбре буває:

 • Традиційне двох тональний - пропонується використання 2-х тонів, але між ними межа позначається нечітко, візуально здається, що колір витягується по довжині пасом. В даному випадку рекомендовано вибирати відтінки, які близькі до натурального кольору локонів. Техніку фарбування дивіться тут.

 • Традиційне перевернуте - в даному випадку відбувається все навпаки, - коріння освітлюються, а кінці - затемняются.

 • Вінтажну - за візуальною оцінкою здається, що коріння у забарвлених пасм просто відросли. Вінтажну омбре в загальних ознаках схоже з традиційним видом, але лінія переходу тут виходить більш тонкої.

 • Омбр «Кінський хвіст» - тут освітлення пасм відбувається в зоні «кінського хвоста». Ідеально даний вид освітлення застосовувати довговолосих красунь. Якщо у дівчини є чубчик, то її рекомендовано освітлювати по всій довжині.

 • Поперечний - перехід від темних тонів до більш світлим відбувається дуже повільно і поступово. У салонах краси стилісти можуть запропонувати варіацію мультіступенчатого переливу. На жаль, повторити роботу майстрів в домашніх умовах буде досить складно.

 • Обрамлення контуру - освітлення кінчиків допомагає підкреслити чіткість і форму «листкової» стрижки.

 • Скандинавське - прекрасно підходить жінкам світлих локонів. В даному випадку відбувається перехід від коренів платинового відтінку до затемнених кінчиків.

 • Монохром - є аналогом скандинавського омбре, але тут грань переходу позначається чіткіше і яскравіше.

Кому підходить?

Як називається сучасне освітлення кінчиків волосся відомо, але кому підійде модна новинка?

Омбр можна робити практично кожній дівчині, воно однаково гарно виглядатиме і на коротких, і на середніх, і на довгих пасмах. Омбр можна робити на кучеряве або ж прямі локони, варіювати довжину освітлення дозволено як завгодно - від пари сантиметрів до фарбування декількох сантиметрів кінчиків.

Унікально і незвично буде виглядати і епатірованіе відтінків, тобто, можна включати не основну гаму кольорів, але додавати і подтона - малиновий, фіолетовий, платиновий, біло-синій, чорно-червоний і т. П.

Найголовніше, чого необхідно досягти, це за допомогою нового способу важливо поліпшити зовнішній образ, але ніяк не спотворити його. Саме з цієї причини потрібно досконально відповідально і гармонійно підбирати колірні тони фарбувальних складів.

Поради, які допоможуть Вам самостійно пофарбувати кінчики волосся в техніці омбре:

техніка освітлення

Освітлити можна будь-які натуральні тони пасом, але між фарбуванням світлих (6-7-8- ...) і темних (1-2- ...) локонів існує величезна різниця. Важливо пам'ятати, що з яскравою брюнетки зробити пекучу блондинку точно не вийде, це правило необхідно завжди пам'ятати при виборі тону фарбувального складу.

Без особливих втрат 1 тоновой відтінок пасом можна освітлити лише до 8 тони (див.таблицю вище), але в цьому варіанті слід приготуватися до багаторазового і поступового фарбування. Звичайно ж, нарівні з фарбуванням потрібно застосовувати відповідні засоби для оздоровлення та відновлення пасом.

Стилісти рекомендують спочатку спробувати освітлення не всієї копиці, а почати з 1 прядки. Її необхідно освітлити в обраний відтінок, якщо результат вийшов задовільним, то можна сміливо продовжувати освітлення залишилися кінчиків.

Власницям тонких, тендітних і хворобливих локонів важливо пам'ятати, що на 3-4 подальше освітлення волоски ризикують стати млявими, сухими, тьмяним.

У будь-якому випадку, незважаючи на вибір фарбувального складу, в кожному з них буде присутній освітлювач - основний компонент для отримання позитивного результату фарбування. Освітлювач завжди виготовляється на хімічній основі, яка негативним чином позначається на здоров'ї волосків. Перед тим, як відвідати салон краси або спробувати освітлити кінчики пасом будинку, необхідно приготуватися до тривалого та якісного відновлення та оздоровлення структури локонів.

Освітлення кінчиків волосся вдома

Існує безліч способів фарбування кінчиків пасм в домашніх умовах. Але добиватися позитивного результату освітлення власницям локонів з тоновой гамою від 1 і до 4 найкраще в салонних умовах. Дівчатам, чиї пасма належать до тонам від 5 і до 7 можна сміливо проводити відповідну процедуру самостійно.

Легше проводити освітлення на довгих пасмах, а ось на коротке волосся освітлення кінчиків проводиться обережно і краще всього довірити цю процедуру професійного майстра.

Головна основа гарного і щадного освітлення кінчиків пасм - це вибір фарбувального складу. Можна придбати будь-який освітлювач для волосся, а можна віддати перевагу професійним фарбам для омбре. Перед процедурою важливо вивчити інструкцію по застосуванню фарбувального складу і зробити тест на алергію.

Фарбувальний склад розлучається тільки в скляному або фарфоровому посуді, строго заборонено використовувати для таких цілей пластмасові миски. Фарбування пасом обов'язково проводиться в рукавичках.

 1. Нанести на кінчики пасом (5 см від довжини) фарбувальний склад спеціальної пензлем. Почекати 5 хвилин.Потім знову фарбувати кінчики, при цьому необхідно захопити і зону вище профарбованих кінчиків.
 2. Таким чином з перервою в 5-10 хвилин необхідно фарбувати всю бажану довжину кінчиків.
 3. Після фарбування всієї бажаної довжини кінців волосся прочісують гребінцем з тонкими зубами.
 4. Кожне пасмо загорнути у фольгу, протримати не більше 15-ти хвилин.
 5. Після закінчення необхідно часу фольга розгортається, фарбувальний склад з кінчиків волосся змивається.
 6. Завершенням процедури освітлення є нанесення на локони кошти для закріплення кольору.

Вам буде цікаво: фарбування кінчиків волосся в домашніх умовах

важливі нюанси

 1. Фарбувальний склад для освітлення кінчиків наноситься на чисті і ретельно висушені пасма. Перед фарбуванням їх необхідно розчесати і розділити на однакові проділи.
 2. Фарба наноситься на пасмо з усіх боків, важливо, щоб кожен волосок прядки був ретельно профарбованих.
 3. Загальна тривалість процедури фарбування не повинна перевищувати 15-ти хвилин, інакше підвищується ризик отримання нерівномірного фарбування.
 4. Якщо застосовується двутоновая фарбування, то спочатку забарвлюються коріння волосся в темні тони, а потім вже освітлюються кінчики.
 5. Якщо необхідно домогтися різкого переходу від одного тону до іншого, то межі між фарбування не повинні стикатися один з одним.
 6. Термін дії барвника (в розведеному вигляді) триває не більше 40-ка хвилин, після цього фарба втрачає всі свої основні властивості. Щоб отримати позитивний результат, після розведення фарбу важливо відразу ж використовувати за призначенням.

Важливо пам'ятати, що омбре більш негативно впливає на локони, ніж звичайне фарбування. Після того, як буде проведено освітлення хімічними барвниками кінчиків волосся, їм буде потрібно тривала відновлювальна процедура. З особливою обережністю до відповідної процедури слід ставитися дівчатам-власницям сухих і тонких пасом, так як модне фарбування може зробити волосся млявими і спровокувати раннє облисіння.

Залиште Свій Коментар