Освітлення волосся перекисом водню

З найбільш доступних засобів для фарбування волосся можна виділити перекис водню. Уже десятки років жінки користуються даним продуктом для знебарвлення або освітлення волосся. Перекис водню здатна підняти лусочки кутикул в волоссі - за рахунок цього фарбування відбувається більш ефективно. Використовуючи правильний метод, як освітлити волосся перекисом водню в домашніх умовах, можна досягти хорошого результату і зберегти свою шевелюру красивою і здоровою.

Підготовка до освітлення волосся перекисом водню

Перед будь-яким освітленням потрібно подбати про те, щоб волосся було сильними і здоровими, адже сама процедура знебарвлення хімічним препаратом здатна сильно пошкодити їх. За пару тижнів до планованого освітлення не можна проводити фарбування або хімічну завивку волосся, не рекомендується піддавати їх і термічній обробці.

Щоб підготувати волосся до процедури, потрібно:

  • користуватися лікувальними шампунями, бальзамами і кондиціонерами;
  • виключити застосування лаків і гелів на хімічній основі;
  • скоротити до мінімуму використання фену і вирівнює плойки;
  • робити зміцнюючі маски (досить 2 разів на тиждень).

Інструменти для освітлення

Фарбування волосся проводиться спеціальним препаратом - 3% розчином перекису водню. Для процедури потрібно підготувати порожню пляшечку з розпилювачем, рукавички, гребінець, затиски для волосся і рушник. Ще знадобляться фольга, шампунь, бальзам для волосся і фен.

Інструкція по освітленню волосся перекисом водню

Якщо освітлення волосся перекисом водню робиться в домашніх умовах, важливо дотримуватися точної інструкції проведення процедури. Інакше можна зіпсувати здорове волосся і не добитися бажаного результату.

Отже, як знебарвити волосся перекисом водню:

Вимити голову і підсушити волосся за допомогою рушника. Надіти рукавички і накрити одяг старим рушником або відрізом тканини. Добре розчесати волосся.

  1. Розвести 3% розчин перекису водню з водою в рівних пропорціях і перелити готовий засіб в вимиту пляшку з розпилювачем. Якщо потрібно освітлити лише окремі пасма, можна використовувати під час процедури ватні тампони. Цей метод, як висвітлювати волосся перекисом водню, досить простий: потрібно занурити в розчин тампон і протерти їм частину волосся. Повторювати ті ж дії, поки всі пасма не будуть пофарбовані.Щоб освітлити всі волосся, потрібно розділити їх на секції, по черзі розпорошуючи на них освітлюючі засіб. Препарат повинен повністю покривати волосся - від коренів до кінчиків.
  2. Коли засіб буде нанесено, потрібно залишити розчин на волоссі на певний період часу. Тривалість освітлення залежить від початкового відтінку волосся. Для темного кольору знадобиться 30 і більше хвилин, щоб він освітлити. Чим світліше відтінок повинен вийти в результаті, тим довше доведеться чекати. Середня тривалість освітлення - не більше 45-60 хвилин. Можна оцінити результат фарбування вже через півгодини, змив засіб з декількох окремих пасом. Колір влаштовує? Значить, можна змивати і все інше. Якщо немає, краще почекати ще 15 хвилин. У разі виникнення таких неприємних відчуттів, як роздратування, сильний свербіж, печіння, рекомендується відразу ж змити препарат з волосся.
  3. Щоб прискорити процес освітлення, можна скористатися впливом високої температури. Для цього необхідно зібрати волосся в хвіст і обернути їх в фольгу. Одержаний корпус потрібно рівномірно нагрівати феном протягом 10-15 хвилин.
  4. Через певний час препарат змити з голови, використовуючи прохолодну воду. По всій довжині волосся нанести бальзам для відновлення їх природного стану. Засіб рекомендується змити через 25-30 хвилин.

Ви також можете зробити освітлення та іншими народними засобами. Якими? Дивіться на відео:

Читайте також:

  • Освітлення волосся народними засобами.
  • Як освітлити шевелюру з допомогою лимона.

Після висвітлення так само важливо підтримувати волосся в здоровому стані, регулярно роблячи зміцнюють маски і користуючись бальзамом для їх харчування і зволоження. Тільки так волосся буде радувати своїм блиском і м'якістю.

Залиште Свій Коментар