Освітлення татуажу брів: методи і рекомендації

Як освітлити татуаж брів в домашніх умовах - питання аж ніяк не абстрактний. Досить багато панянки погано уявляють собі результат і, побачивши на власні очі втілення своїх бажань, швидко розчаровуються.

Однак видалити перманентний макіяж набагато складніше, ніж завдати його.

татуаж брів

До цього рішення вдаються у багатьох випадках: якщо категорично не подобається форма бровной дуги, а іншим способом виправити її не можна, якщо відтінок волосків занадто світлий, якщо волоски рідкісні, а то і з лисинами і так далі. Татуаж - нанесення контурного малюнка, що імітує бровние дугу, дозволяє вирішити всі ці завдання, але у такого рішення є своя ціна.

У косметичному салоні використовують 3 основні технології.

 • Волоскові метод - власні волоски в цьому випадку видаляються, а на місці бровной дуги майстер витатуіровивают їх зображення. Штрихи наносяться найтонші, дотримуючись правильне, природний напрям зростання волосків. Така імітація виглядає найбільш правдоподібно, але на певній відстані.

Виділяють 2 підвиду процедур. Європейська техніка передбачає рівні однакові по довжині і товщині волоски, розташовані в одному напрямку.Східна методика дозволяє "малювати" штрихи різної довжини і товщини, щоб бровние дуга здавалася реалістичнішою.

Видалити малюнок, зроблений волоскові методом, вкрай складно: штрихи малюють максимально чіткі і яскраві. Відповідно, фарба виявляється досить глибоко під шкірою, тому більшість механічних методів тут виявляються безсилими.

 • Шотірованіе - волоски залишаються на своєму місці, але загальна форма і довжина брови коригується відповідно до очікуваним результатом. Потім наноситься малюнок - частково у вигляді штриха. Частково з розтушовуванням з тим, щоб створити загальний фон. В цілому результат нагадує підфарбовану брову.

Видалити татуаж теж нелегко. Освітлення є метою куди більш досяжною.

 • Тіньова техніка - припускає тільки растушевку. Таким чином змінюють не тільки форму, скільки колір бровной дуги і роблять її візуально більш густий. Це найбільш щадний метод татуажу, і видалити його найлегше.

рекомендації

Якщо вид і колір брів після відвідування салону категорично не подобаються, то не варто негайно вдаватися до радикальних методів. Хоча б тому що шкіра після попередньої татуювання не прийшла в норму, а, значить, будь-яка процедура на цій ділянці буде сприйнята вкрай негативно.

 • поки не утвориться і не зійде скоринка, судити про форму бровной дуги немає можливості;
 • будь-який свіжонанесений пігмент здається неприродно яскравим - це нормальне явище. Справжній свій відтінок він набуває не раніше ніж через 3-4 тижні;
 • остаточний висновок про зовнішній вигляд брів можна отримати лише через 2-3 місяці після корекції.

У будь-якому випадку рішення можна приймати лише після того, як шкіра повністю відновилася.

Навіщо освітлюють татуаж?

Зробити татуаж брів світліше доводиться в декількох випадках.

 • Якщо робота виконана неякісно, ​​а таке трапляється, як правило, чекати місяць в таких випадках потреби немає: розпливлися штрихи вказують на неправильне введення фарби. При татуюванні пігмент залишається під шкірою у своєрідній капсулі, завдяки чому малюнок зберігає чіткість. Якщо ж штрихи втратили чіткість відразу, це означає, що фарба капсулу не утворилося.
 • Якщо колір через місяць все одно виявляється занадто темним. Освітлення в такому випадку повністю вирішить проблему.
 • Якщо власне форма і колір бровной дуги перестали подобатися: вигин вийшов з моди, колір не збігається зі свежеокрашенной шевелюрою і так далі.

Перед прийняттям рішення потрібно точно з'ясувати: чи потрібно видаляти перманентний макіяж або тільки освітлювати. Перше в домашніх умовах рішуче неможливо. Тільки спеціальні апаратні методи можуть позбавити від татуажу брів дійсно безслідно. Освітлити малюнок можна і в домашніх умовах.

методи освітлення

Освітлення в домашніх умовах можливо тільки за одним принципом: видалення верхнього шару шкіри з тим, щоб поступово знизити інтенсивність фарбування. У салоні можуть запропонувати і інші методики аж до введення тілесного кольору пігменту.

Перш ніж робити які-небудь дії, варто оцінити переваги і недоліки цього рішення.

Без сумнівів, варто домашня процедура буде мінімум: по суті, це вартість самого допоміжний засіб - перекису водню, наприклад. Крім того, приступати до виведення малюнка можна практично відразу, після того як відійде зажівшая скоринка. На жаль, мінусів у домашніх засобів навіть більше.

 • По-перше, можна тільки освітлити татуаж, вивести малюнок повністю не представляється можливим.
 • По-друге, колір пігменту може змінитися самим несподіваним чином.
 • По-третє, велика ймовірність опіків або механічного травмування шкіри. Тобто, замість виведеного малюнка можна отримати запалення в області брів, яке заживає дуже важко і довго.

Якщо ж рішення прийнято, залишається лише вибрати відповідний метод.

Поради, які допоможуть Вам позбутися від татуажу брів самостійно:

Перекис водню

Перекис водню - сильний окислювач і здатний зруйнувати практично будь-який колірний пігмент. На цьому засновано його використання в домашніх і косметичних процедурах по освітленню волосся.

Використовується 3% розчин, не більше, інакше великий ризик отримання опіку. Технологія проста: ватяну паличку рясно змочують перекисом і обробляють нею брови. Навколишнє шкіру рекомендується попередньо змастити жирним кремом або вазеліном, щоб уберегти від дії засобу.

Освітлення проводять 4-5 разів за місяць-півтора. Після обробки шкіра повинна запалитися, на місці малюнка з'являється лущення і скоринка. Корочку видаляти або відмочувати не можна, потрібно почекати, коли шкіра заживе самостійно. Потім обробку повторюють.

 • ні в якому разі не можна змішувати речовина з іншими сильними окислювачами зразок перманганату калію або настоянки чистотілу. В цьому випадку опік, причому хімічний, гарантований.Заживає він складно, і на шкірі часто залишаються рубці;
 • те ж саме відносять до розчину з більшою концентрацією - можливий сильний опік;
 • поки заживає скоринка, обробляти ділянку шкіри можна.

Освітлення займає не менше місяця, протягом якого панянки доводиться мати справу з запаленої і загоюються шкірою обличчя. Результат залежить від типу шкіри - жирна переносить освітлення краще і швидше, і від використовуваної техніки. Тіньовий татуаж виводиться практично повністю, волоскові тільки блідне.

Існує ще одна методика використання перекису. Розчин - самостійно або в суміші з молоком, вводять шприцом в шкіру брів, намагаючись потрапити в місце введення фарби. Виконати процедуру може лише людина, яка має хоча б мінімальні медичні навички. Та й в цьому випадку результат загрожує різноманітними ускладненнями.

Принципово введення знебарвлюється рідини має нейтралізувати фарбу. Але для цього потрібна така ж точність введення, як і при татуаже або при антітауже. Самостійно це зробити нереально. Крім того, на відміну від пігменту тілесного кольору, яким "забивають" татуювання в салоні, перекис викликає роздратування, запалення і опіки.

Використання йоду

Само по собі речовина не знебарвлює татуаж.Однак слабкий розчин йоду подразнює шкіру досить, щоб вона запалилася. При запаленні верхній шар шкіри куди швидше відмирає і оновлюється, поступово "виштовхуючи" назовні шар епідермісу з фарбою.

Застосовують будинку 5% розчин. Технологія така: тричі в день змочують ватяну паличку в розчині йоду і протирають татуювання. Досить швидко на шкірі утворюється тонка скориночка. Видалити або дряпати її не можна, але змочувати кремом з загоює ефектом потрібно. Косметологи рекомендують "Рятувальник" або "Бепантен".

Повторюють процедуру не менше 3 тижнів. Якщо з'являється сукровиця або мокра ранка, її підсушують, обробляючи стрептоцид.

 • йод на татуйованих бровах практично не видно, а запальний ефект він викликає куди слабший, так що освітлення не позначається на зовнішності так вже радикально;
 • йод є антисептиком, так що про занесення в ранку інфекції можна не турбуватися;
 • метод досить ефективний. При тіньовому татуаже або шотірованіі гарантує видалення 80% малюнка.
 • освітлення займає не менше місяця;
 • якщо фарба введена глибоко - більше 4 мм, йод безсилий. У цьому випадку вдасться позбутися тільки від найтемніших ділянок;
 • при індивідуальній непереносимості йоду виконати освітлення не можна.

перманганат калію

У побуті розчин речовини частіше називають марганцівкою. Принцип його дії такий же: подразнення шкіри з тим, щоб стимулювати відмирання верхнього шару і зростання нових клітин. Для домашньої процедури потрібно дуже слабкий розчин - світло-рожевий.

Область брів протирають ватним тампоном, змоченим в рідині не менше 5-6 разів на день. Курс триває 1-1,5 місяці. При інтенсивному подразненні може з'явитися скоринка. В цьому випадку потрібно почекати, поки скоринка заживе і знову продовжувати обробку марганцівкою.

скрабірованіе

Метод підходить лише в тих випадках, коли фарба введена неглибоко. По суті, це чисто механічне видалення епідермісу, проте з використанням більш сильнодіючого компонента - йодованої або морської солі у великій концентрації.

Готують суміш так: розчиняють 2 столові ложки солі в 2 столових ложках кип'яченої води. У міцному розчині змочують спонж або губку - не м'яка, і як би втирають круговими рухами в брови. Докладати зусиль не можна, рухи повинні бути плавними і акуратними.

 • попередньо ділянку шкіри знежирюють - звичайним господарським милом;
 • розчин не просто наносять на малюнок, а втирають не менше ніж 20 хвилин;
 • губку потрібно віджимати перед нанесенням і стежити за тим, щоб солона вода не потрапила в око - така концентрація викликає сильне роздратування;
 • після втирання розчин повинен висохнути;
 • обов'язково рясне умивання теплою водою.

Щоб не допустити зайвого роздратування після скрабування, на брови наносять зволожуючий крем.

Застосування сольового розчину - сама щадна процедура, а тому і часу займає набагато довше - для відомості тіньового татуажу знадобиться 2-3 місяці.

Як освітлити татуаж брів і очей в домашніх умовах, як правило, цікавить дівчат, які отримали негативний досвід в салоні краси. На жаль, від помилок не застрахований ніхто. Однак домашні процедури по освітленню вимагають дуже багато часу, і жоден з них не гарантує 100% результат.

Залиште Свій Коментар