Порівняння між віями 2д і 3д: особливості технології

Чим відрізняється нарощування вій 2д від 3д? Технологія процедури однакова в обох випадках, матеріал використовується той же, і результат часом зовсім однаковий. На ділі відмінності між двома методами досить умовні і пояснюються не стільки особливостями техніки, скільки бажанням зробити рекламу більш яскравою.

Відмінності: версія перша

Вії - зовсім невелика частина макіяжу, але неймовірно важлива. Саме вони надають очам виразність, погляду - глибину, а всьому образу - таємничість і привабливість. Не дивно бажання зробити їх якомога більш довгими і пухнастими. Нарощування - одна з процедур, що дозволяє вирішити цю задачу кардинально.

Порівняння 2д і 3д технік вказує на відмінність, але визначити його досить складно. Перша версія, яка пояснює відмінності між 2д і 3д технологією, пов'язана з загальними параметрами вій: довжина, товщина і кількість.

Технологія 2д, що кілька умовно, збільшує 2 з перерахованих параметрів. Як правило, мова йде про довжину і кількості, але не завжди. Якщо нарощування здійснюється Поресничное методом, загальне число волосків залишається колишнім, але збільшується їх довжина і, як правило, товщина.

Технологія 3д включає всі 3 параметра. Число збільшується за рахунок кріплення пучків з декількох волосків або завдяки фіксації 2-3 штучних вій до кожної натуральної. У цьому випадку збільшується і число, і довжина, і загальний обсяг.

Відмінності: версія друга

Відмінність 2д від 3д вії може полягати в іншому - в самій технології.

Стандартна техніка збільшення обсягу передбачає закріплення на кожній вії по 2 штучних волоска. Вони можуть фіксуватися окремо - японська методика, або готовим пучком з 2 волосинок Y- або V-подібної - пучковий спосіб.

Техніка 3д нарощування передбачає кріплення 3 штучних волосків. В цьому випадку загальний обсяг помітно збільшується. Варто зазначити, що подібне багатство в природі ніколи не зустрічається, тому таке радикальне рішення прийнятно або при дуже рідкісних природних віях, або в особливих випадках - театральний образ, урочистий захід і так далі. Порівняння двох технік можете подивитися на фото.

Відмінності: версія третя

Особливо часто під різною технологією мають на увазі різну техніку кріплення. В цьому випадку відмінності пояснюються лише особливостями технології.

Нарощування 2д передбачає традиційну пучковую техніку: пучок з 3-4 волосків кріпиться до війкового краю, так як такий вантаж одна вія витримати не може. Пучки можуть фіксуватися уздовж краю століття або фрагментарно - в куточку ока, наприклад.

Під нарощуванням 3д увазі Поресничное метод, при якому до кожної натуральної вії кріпиться 1 або 2 штучних волоска.

Відмінності: версія четверта

Настільки різноманітне трактування поняття створює ґрунтовну плутанину. Зовсім вже умовно техніки розрізняють за загальним зовнішнім виглядом. Якщо вії після процедури виглядають відносно природно, метод описують як 2д нарощування. Якщо довжина і густота їх змінюється радикально, то говорять про 3д процедурі.

Матеріал для нарощування

Використовують в роботі одні і ті ж матеріали. Список такий:

 • штучні вії - волокна з мікрополіестера або силікону. Волокна природного походження використовуються вкрай рідко через небезпеку алергії;
 • обезжириватель - склад, що видаляє залишки декоративної косметики, а, головне, природні жири;
 • гіпоалергенний клей - чорний або прозорий, якщо, наприклад, передбачається використання кольорових волосків. Клей застосовується тільки спеціальний і тільки відповідний процедурі.Так, для фіксації пучків краще використовувати швидко застигає клей. А новачкові більше підходить повільно схоплюється склад з тим, щоб була можливість підкоригувати положення волоска при приклеюванні;
 • закріплювач - склад, що забезпечує більшу стійкість фіксації.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з технологією нарощування вій з ефектом 2D і 3D:

технологія нарощування

Принцип роботи практично не залежить від методу, різниця несуттєва.

 • В першу чергу оцінюють вид і стан рідних "вій" і підбирають максимально відповідний варіант виходячи з вимог. Якщо формується образ, близький до природного, вибирають невелику довжину - від 5 до 8 мм, і відтінок, максимально близький до натурального. Як правило, це чорний, але якщо рідні волоски світлі, відтінок штучних може бути темніше не більш, ніж на 2 тони. Для вечірки можна використовувати кольорові моделі, зі стразами і так далі.

 • Волоски і шкіра обробляються знежирювачем. Якщо перед процедурою не віддалялася декоративна косметика, то спочатку застосовують звичайне косметичне молочко, а потім обезжириватель.

 • Між нижніми і верхніми віями поміщають прокладку з тим, щоб обробити всі волоски і не викликати подразнення ока.
 • На скло або картон поміщають буквально краплю клею - склад швидко схоплюється, тому працювати потрібно з мінімально дозою.
 • Пінцетом відсувають волоски від тієї, до якої збираються приклеювати. Другим пінцетом підхоплюють виріб, тупим кінчиком опускають в клей.
 • Штучний волосок приклеюють до цього, відступивши на 0,5-1 мм від шкіри. Другий закріплюють на ту ж вію, але дещо змінивши кут. Якщо мова йде про 3д технології, то до тієї ж підстави кріпиться і 3.
 • Рекомендується наклеювати волоски по черзі на обидва ока. Тобто, закріпити 25-30 штук на одне око, перейти до другого, а потім знову повернутися до першого.

 • Під час останнього проходу заповнюються пропущені прогалини і візуально вирівнюється загальна кількість волосків.
 • Штучні вії обробляються закрепителем.

вибір методу

Якщо вважати основною різницю в кількості і обсязі отриманих вій, то при виборі слід враховувати такі фактори:

 • призначення - денний щоденний макіяж виключає "лялькові" вії або волоски зі стразами.А для коктейльної вечірки можна вибрати і екзотичну модель, яка імітує складний візерунок або вії різної довжини і кольору;
 • стан "рідних" волосків - ослаблені і ламкі просто не витримають велику вагу. У цьому випадку 3 д нарощування виключається;
 • необхідний ефект - нарощування дозволяє моделювати загальний вигляд війкового обрамлення. Найбільш природний ефект має нарощування волосків від внутрішнього до зовнішнього краю з урахуванням зміни довжини. В цьому випадку однаково здійсненні і 2д і 3д технологія. А якщо формується "Біличі ефект", можливо лише 2 д нарощування, оскільки мова йде про фіксацію кількох пучків до зовнішнього куточка.

Які вії краще нарощувати - 2д або 3д, залежить від значення перерахованих факторів.

особливості догляду

Штучні волоски навіть при мінімальній товщині і довжині мають неабияким для натуральних вій вагою. Через це результат процедури не зберігається більше 3 місяців, та й то за умови щомісячної корекції і ретельного догляду.

Правила такі:

 • необхідно відмовитися від косметичних засобів на жирній основі;
 • застосовувати декоративну косметику потрібно дуже обережно, щоб не допустити розм'якшення клею;
 • з тих же причин забороняється відвідуванням лазні і сауни;
 • категорично забороняється використовувати водостійку туш. Бажано утриматися і від звичайної, оскільки застосовувати для видалення туші молочко або спеціальні засоби не можна;
 • по можливості слід утриматися від сну на животі - при настільки щільному контакті вії з подушкою можлива механічна деформація.

Чим відрізняється нарощування вій за технологією 2д від 3д - питання досить заплутаний. Як правило, мається на увазі різниця між кількістю штучних волосків, закріплюється на цій вії: при 2д нарощуванні приклеюється 2 волока, при 3д - 3.

Залиште Свій Коментар