Шампунь Ірида: яскрава колірна гамма

Бути завжди красивою і привабливою хоче будь-яка жінка. А ще пані хочуть, щоб ця краса не вимагала жертв. Відтіночний шампунь Ірида дозволить бути яскравою і різної, при цьому збереже здоров'я локонів.

Особливості шампуню Ірида

Основна перевага продукту полягає в дбайливому фарбуванні. Склад шампуню позбавлений аміаку і перекису водню, які негативно позначаються на здоров'ї локонів. Барвник не проникає в глибину волоса, а лише обволікає його. Це дозволяє часто міняти колір волосся, експериментувати без ризику нашкодити пасмам.

Може здатися, що такий засіб не володіє стійкістю кольору. Всупереч очікуванням Ірида довго тримається на волоссі, відтінок тривалий час зберігає свою насиченість. Такий ефект досягається завдяки впровадженню інноваційних технологій.

За допомогою оттеночного шампуню Ірида вдається досягти світлих тонів без жовтизни, безслідно зафарбувати сивину і вирівняти колір після відростання коренів. Шампунь приємно пахне і не доставляє шкірі голови дискомфорту.

Яскрава колірна гамма

Палітра відтінків шампуню незвично широка.Дуже рідко відтінків шампуні охоплюють такий спектр кольорів. Ірида включає в себе тони розкішних Блонді (з фіолетом і без), сонячні, шоколадні, червоні і бурштинові відтінки, натуральні кольори.

Рекомендації щодо застосування

Попередньо слід намочити волосся і промокнути їх рушником. Для захисту рук потрібно використовувати рукавички. Засіб наноситься, як звичайний шампунь. Переконайтеся, що всі локони фарбують і засічіть 5 хвилин. Оцініть результат відразу після процедури. Якщо відтінок не задовольнив вас яскравістю, то дозволяється нанести шампунь ще раз.

Також, дивіться огляд цього шампуню:

Залиште Свій Коментар