Пантовігар - справжній порятунок при випаданні волосся

Втрата волосся - це проблема, що турбує чоловіків і жінок і вимагає оперативних дій. Навіть невелике зволікання або неправильне лікування обернеться довгої терапією і поставить під загрозу успіх лікування. Пантовігар для волосся являє собою вітамінний комплекс, спрямований на боротьбу з дифузним випаданням волосся. За допомогою засобу вдається відновити зростання красивих і сильних локонів ...

Показання та протипоказання

Комплекс рекомендується застосовувати якщо:

 • випадання викликано збоями в роботі гормональної системи;
 • структура волоса змінена в результаті згубного впливу хімічних речовин, сонячних променів, термічного впливу;
 • була перенесена променева терапія;
 • втрата волосся зумовлена ​​пережитим стресом;
 • випадання стало наслідком пологів;
 • є проблеми зі структурою нігтів.

Що увійшло до складу?

Щоб внести ясність, слід розтлумачити значення діагнозу «дифузне випадання». Йдеться про інтенсивний і рівномірному випаданні волосся. Захворювання може бути викликане дефіцитом деяких корисних речовин в організмі. Багатий склад Пантовігар для волосся заповнює брак вітамінів і дозволяє позбутися від проблеми, впливаючи на причину зсередини.

 1. Вітамін В1 - стимуляція діяльності волосяних фолікул, прискорення регенерації шкіри, відновлення енергетичного обсягу, посилення нервової провідності.
 2. В5 - стимуляція процесу вироблення кератину.
 3. В10 - регулювання рівня білка в організмі. Компонент має антиоксидантні властивості. Взаємодія В10 і В5 дозволяє уповільнити появу сивини.
 4. Кератин - відновлення міцності і блиску, попередження сухості і зневоднення.
 5. Медичні дріжджі (не плутати з пивними і хлібними) - щедре джерело вітамінів і амінокислот. Компонент допомагає краще засвоюватися вітамінам і елементам, сприятливо впливає на мікрофлору кишечника.
 6. Цистин - посилення вироблення кератину і колагену

Як застосовувати Пантовігар?

Курс лікування становить 3-6 місяців. Тривалість терапії визначається вихідним станом пацієнта. Докладна інструкція із застосування мається на упаковці. Потрібно уважно стежити за дозуванням: 1 капсула 3 рази на день.

Чого очікувати від вітамінного комплексу?

Чітке дотримання правил застосування допоможе зупинити випадання волосся, прискорить їх зростання, додасть локонам здоровий і блискучий вигляд. Пасма будуть міцнішими і сильними.

Вартість Пантовігар і його аналоги

Дізнавшись, скільки коштує Пантовігар, деякі пацієнти опускають руки. 90 таблеток обійдеться вам в 1000-1300 руб (залежить від випускає країни: Швейцарія, Німеччина). Тут на допомогу приходять дешеві аналоги вітамінного комплексу. Засоби, що заслуговують на увагу:

 • Велма (Австрія) - 30 табл., 390 руб / 280 грн
 • Вітрум Бьюті (США) - 30 табл., 600 руб / 290 грн
 • Герімакс (Австрія) - 60 табл., 620 руб / 590 грн
 • Ліволін Форте (Індія) - 30 табл., 260 руб / 140 грн
 • Перфектил (Великобританія) - 30 табл., 440 руб / 250 грн
 • Ревалід (Ізраїль) - 30 табл., 330 руб / 130 грн

Добре зарекомендував себе російський аналог Компливит сяйво (30 табл. - 340 руб). Склад засобу дозволяє наситити організм вітамінами і корисними речовинами. Комплекс застосовується для відновлення здоров'я шкіри, нігтів і волосся.

* Ціни вказані приблизно і можуть варіюватися.

Залиште Свій Коментар