Паста Сульсена для волосся: ефективне і доступне засіб

Коли ми бачимо гарні і доглянуті волосся, ми повинні пам'ятати, що це в першу чергу велика праця. Рідко кому від природи даються локони, які не потребують ретельного і регулярного догляду. Ми постійно стикаємося з тими чи іншими проблемами волосся і шкіри голови, що змушує нас весь час перебувати в пошуках ефективних і доступних засобів для їх вирішення. Паста Сульсена здатна в короткі терміни впорається з випаданням, лупою, а також збільшити ріст волосся.

Що це таке?

Паста Сульсена є лікувально-профілактичний засіб, основним завданням якого виступає боротьба з лупою. До складу продукту входить сірчисте з'єднання і комплекс корисний добавок, що дозволяє засобу надавати ряд позитивних ефектів:

  • наводиться в норму робота жирової секреції шкіри голови;
  • в результаті застосування вдається позбутися від лупи і свербіння;
  • здійснюється активна боротьба з токсинами, які проникають ззовні і руйнують кореневої апарат;
  • зміцнюються волосся, і прискорюється (поновлюється) їх зростання;
  • відзначається підвищення тонусу коренів і припинення випадіння пасом;
  • пошкоджені клітини реанімуються;
  • волосся набуває здорового вигляду, еластичність і блиск, стає густішим;
  • помітно виникнення додаткового обсягу волосся біля коріння;
  • структура локонів пом'якшується;
  • паста оздоровлює шкіру голови і волосся по всій довжині.

Перевагою кошти виступає надійність і стійкість результату. На відміну від засобів аналогічної спрямованості ефект не зникне відразу після припинення застосування пасти Сульсена. Відсутність протипоказань говорить про безпеку і надійності продукту (виняток - вагітність). Цінова доступність лише доповнює список позитивних якостей пасти. Бажаного ефекту можна насолоджуватися вже після кількох сеансів.

Як застосовувати пасту?

Перед нанесенням кошти слід провести звичну процедуру миття волосся, добре віджати зайву вологу і розподілити пасту по корінню. Для кращого вбирання потрібно помасажувати голову, втираючи засіб. Через 10-15 хвилин паста легко змивається водою. Додаткового миття або застосування спеціальних ополіскувачів не потрібно.

Якщо ви застосовуєте Сульсену в лікувальних цілях, то процедуру потрібно повторювати 2 рази на тиждень. Курс лікування складе 3 місяці.Профілактичні сеанси проводять місячними курсами по 1 разу в тиждень. Запобіжні заходи можна проводити не частіше 1 разу на 6 місяців.

Докладна інструкція із застосування є на упаковці.

Залиште Свій Коментар