Як вибрати пінцет для нарощування вій: особливості інструменту

Пінцети для нарощування вій - неодмінний атрибут цієї процедури. І природні, і штучні волоски дуже тонкі. Утримувати їх будь-яким іншим способом неможливо. Крім того, при роботі не можна допускати контакту пальців і вій, оскільки на пальцях завжди зберігається природна жирова змазка.

Навіщо потрібен інструмент?

Суть нарощування будь-якого виду така: вибрати вію - основу і приклеїти до неї один штучний волосок, кілька або готовий пучок. Робота ця тонка і вимагає спеціального інструменту

 • По-перше, необхідно якось відокремити вію-основу від інших. Для цього пінцетом акуратно розсовують волоски і утримують в такому положенні, поки не закріплять синтетичне волокно.
 • По-друге, потрібно якимось чином акуратно підхопити волосок. Діаметр вироби дуже невеликий - від 0,05 до 0,25 мм. Крім того, штучна вія має вигнуту форму, тобто, щоб приклеїти її, потрібен інструмент спеціальної форми. Причому ця форма визначається не тільки власне вигином, а й методом нарощування: адже для об'ємного нарощування вій майстру доведеться працювати з однією-єдиною вією-основою.

Звідси дуже високі вимоги до точності і виду інструменту для процедури. Власне, пінцетів має бути 2 - один для природних вій, а другий для штучних.

Найпростіші його варіанти можна знайти в готових наборах для нарощування. Їх може використовувати і новачок, оскільки складні процедури в домашніх умовах не проводяться. Однак для голлівудського обсягу потрібні і професійні інструменти, і терпіння - процедура займає більше 3 годин.

Вимоги до інструменту

Як вибрати пінцет для нарощування вій? Необхідно врахувати кілька факторів.

 • Призначення - моделі для новачка, для досвідченого домашнього умільця, і для професіонала помітно відрізняються. У домашніх умовах найчастіше вдаються до кріплення пучків і стрічок, оскільки ця техніка набагато простіше. При цьому висока стійкість результату не завжди важлива: кольорові пучки і моделі зі стразами потрібні лише для однієї вечірки. Майстер в салоні стикається з різними видами процедури і різними вимогами, тому його інструмент повинен бути максимально універсальним.

 • Матеріал - міцним і гігієнічним може бути лише інструмент з нержавіючої сталі, інші варіанти не допускаються. Професійні пінцети можуть мати додаткове покриття.
 • Вага - пов'язаний з матеріалом.Новачкові бажано вибирати легкі моделі: з незвички від роботи з пінцетом можна сильно втомитися. Професіонали віддають перевагу більш міцні і зносостійкі, хоча і більш важкі варіанти.
 • Механізм щипців - працювати інструментом необхідно досить довго, а прикладати зусилля доводиться тільки пальцями. Відповідно, якщо це зусилля буде великим, пальці втомляться занадто швидко: і якість нарощування помітно знизиться, і процедура займе набагато більше часу.
 • Форма - параметр, що змушує салонного майстра мати під рукою відразу кілька різних моделей. Технології нарощування постійно вдосконалюється, а різні моделі і різні технології вимагають особливого виду захоплення. Загалом, всі види поділяються на 2 групи - прямі і вигнуті. Пінцет для утримування вії-основи завжди має пряму форму, а ось конфігурація робочого інструмента може бути найрізноманітнішою.

 • Бренд - популярність торгової марки зазвичай є свідченням і якісність вироби.
 • Вартість - параметр, якій при виборі повинен мати найменше значення, у всякому разі, тоді, коли мова йде про професійному обладнанні.

Яка модель в підсумку виявиться краще, визначається значимістю того чи іншого параметра зі списку. Так, для кріплення кольорових пучків цілком достатньо найпростіших і найлегших пінцетів: пучкова і стрічкова техніка вимагає не стільки акуратності, скільки вправності. Крім того, в домашніх умовах інструмент не експлуатується так вже й часто, так що особливої ​​міцності від нього не вимагається.

Професіонал віддасть перевагу максимально міцний варіант, причому бажано універсальний, що дозволяє працювати з максимально широким вибором штучних волосків і застосовувати максимально різні техніки.

форма пінцета

На сьогодні існує понад 15 різновидів інструменту. Більшість з них розраховані на застосування для кількох процедур, але є моделі, розроблені спеціально для якоїсь певної технології. Найчастіше можна зустріти такі моделі:

 • прямий - інструмент для утримання вій. Годиться для приклеювання слабо вигнутих волосків і готових пучків.

 • вигнутий пінцет - класичний варіант з плавно вигнутими кінчиками. З його допомогою здійснюють нарощування в половину обсягу, в повний обсяг і кріплення пучків і стрічок.

 • L-образна форма - рішення, однаково придатне і для класичного повного обсягу і для моделювання - візерункові декоративні вії, наприклад. Такий кінчик дозволяє підхопити волосок будь-якої форми і при кріпленні утримувати його на безпечній відстані від ока;
 • Г-образний - з його допомогою зручно формувати пучки, коли домагаються гіпероб'ема - при 3D-нарощування, при моделюванні голлівудських вій;

 • гачок - спеціальний вид пінцета, призначений для екстраординарного збільшення обсягу. Обов'язкова умова - сам пучок волосків формують в пальцях, а потім вже, утримуючи його гачком, фіксують до війкового краю;

 • Vetus ST17 - модель для кріплення пучків і окремих волокон в куточках очі і на нижні вії. Ці місця вважаються важкодоступними: куточок має специфічну конфігурацію, а кріплення до нижніх віям необхідно проводити при відкритих очах, що складніше;
 • Shine Unique - універсальна модель, яка об'єднує можливості гачка і L-подібної форми. Цей варіант застосовується при більшості салонних процедур і дуже зручний.

матеріал

Для виготовлення щипців використовується кілька матеріалів.Найбільш відомі на російському ринку моделі з наступних сплавів:

 • нержавіюча сталь - легкий, міцний і гігієнічний в силу своєї корозійної стійкості матеріал. Ідеально підходить для експлуатації як в салоні, так і в домашніх умовах;
 • японська сталь - частіше за все мається на увазі низьковуглецевий сталь з високою пластичністю. Матеріал зносостійкий, стійкий до корозії, але не настільки міцний, як нержавіюча сталь;
 • алюміній - дуже легкий і м'який сплав, для професійного використання не годиться. Домашній майстер для простих процедур цілком може його застосовувати - алюмінієвий пінцет мало важить і не схильний до корозії.

У середовищі професіоналів можна зустріти і так званий "чорний" пінцет. Це та ж нержавіюча сталь, але покрита спеціальним лакофарбовим покриттям з антимагнітним і антистатичними властивостями. Так як штучні волоски виготовляються з синтетичних волокон, антимагнітні властивості щипців виявляються дуже корисними. Однак такий інструмент важить майже на 15% більше, ніж звичайний сталевий.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з головними правилами вибору пінцетів для нарощування вій:

Догляд за пінцетом

Щоб робочий інструмент служить довго і вірно, необхідно належним чином за ним доглядати. До найбільш важливих питань при догляді за щипчиками відносить 2: як точити пінцети і як їх дезінфікувати.

Під час нарощування інструмент стикається з руками майстра, штучними віями, натуральними, клеєм і залишками знежирювачах. Очевидно, що після кожної процедури щипчики необхідно не просто ретельно вичистити, а й продезінфікувати.

Як це робиться?

 1. Відразу після закінчення процедури інструмент очищають від клею, щоб попередити засихання його залишків, а також пилу. Для цього застосовують будь-який органічний розчинник. Можна використовувати навіть дебондер для змивання залишків клею і видалення вій.
 2. Потім пінцети - і прямий, і вигнутий, поміщають в ванночку з дезинфектором на рекомендований інструкцією час. Найчастіше в салонах використовують "Оптімакс", "Бебідез ультра" та інше.
 3. Щипчики промивають прісною водою і промачівают паперовим рушником або серветкою, щоб уникнути появи плям.
 4. Стерилізують пінцети не рідше 1 разу на тиждень. Якщо під час процедури пінцет контактував з кров'ю - пошкоджена шкіра, прищик, стерилізація проводиться негайно.

Заточка щипців - не менш важлива процедура.На перший погляд потреби в гострих кінчиках немає. Насправді мається на увазі інша особливість інструменту: для кращого захоплення волоска, потрібно щоб губки пінцета щільно і без зусиль замикалися, причому площа змикання повинна мати ширину не менше 3-4 мм. Якщо краї губок втрачає точність, змикання стає нещільним і процедура ускладнюється.

Заточити губки так, щоб краю були негострими, а контур захоплення точним, досить складно. Спроби самостійно впоратися з цією роботою зазвичай закінчуються необхідністю в зміні або реставрації інструменту.

Правильно заточені щипчики при змиканні не утворюють щілин і зазорів, на краях губок немає задирок або виступів. При цьому самі краю не гострі - це можна перевірити, просто утримуючи штучний волосок: занадто сильно заточені щипчики перерізають волокно.

Пінцети для нарощування і моделювання вій - інструмент досить специфічний. Пред'являються до нього вельми високі вимоги, так як щільність захоплення і точність приклеювання багато в чому визначають якість всієї процедури.

Залиште Свій Коментар