Електрична плойка для вій: все, що потрібно сучасній модниці

Всі сучасні модниці прагнуть підкреслити красу своїх очей, використовуючи для цього популярні косметичні засоби. Якщо в минулому для додання витонченого вигину застосовувалися звичайні щипчики з гумовими подушечками, термощіпци, препарати для біозавивка волосків, то тепер популярність здобула плойка для завивки вій.

Чи безпечний косметичний прилад?

Відповідно до проведених дослідів розробників, плойка не робить негативного впливу на структуру вій, навіть якщо ви плануєте завивати їх 24 години на добу. Робоча область приладу нагрівається до температури, яка не псує, що не пересушує і не спалює волоски. Більш того, якщо притулити апарат навіть до самої ніжної шкіри, опіку не залишиться.

Як виглядає портативний пристрій?

Плойка має зовнішню схожість зі звичайним тюбиком туші. Але тільки зовнішнє. Замість стандартної фарбувальної щіточки у приладу є насадка з так званими ребрами, які захищають очі і повіки. Саме ця частина, нагріваючись, створює стильний чарівний вигин.

Саму плойку можна переносити в жіночій сумочці, тому що важить вона порівняно мало.Їй можна користуватися де завгодно: на роботі, в гостях, в примірювальній магазинів - бо досить всього пари хвилин, щоб надати віям потрібну форму.

Портативний пристрій працює від батарейок. Час нагрівання робочої зони - 15-20 секунд. Коли плойка готова до завивки, на її корпусі загоряється відповідний індикатор. Після закінчення процедур аплікатор швидко остигає. Температура, якої може досягти апарат, - всього 40 градусів. Так що обпалити руку або пропалити вашу сумочку він не зможе. Також слід зазначити, що кнопка включення у всіх косметичних засобів знаходиться під захисним ковпачком, так що випадкове натискання виключається.

Поради, які допоможуть Вам у використанні електричної плойки для завивки вій:

Вчимося користуватися електричним приладом

На жаль, деякі виробники не спромоглися вкладати інструкцію до плойки російською мовою. Тому, щоб уникнути непорозумінь в майбутньому, давайте зараз розберемося, як користуватися плойкою для вій.

Порядок дій:

  • знімаємо з плойки ковпачок,
  • натискаємо на кнопку включення і чекаємо, поки апарат нагріється (не більше 20 секунд).Про те, що плойка готова моделювати форму вій вкаже лампочка індикатора,
  • проводимо аплікатором по віям від заснування до самих кінчиків так, як ніби наносимо туш,
  • зупиняємося на кожній дільниці на 5-7 секунд, щоб створити легкий вигин.

  • продовжуємо створювати форму на всій поверхні вій. Майте на увазі, правильний вигин створюється по всій довжині волосини,
  • після того, як краса наведена, вимикаємо прилад і одягаємо на нього захисний ковпачок.

Вартість електричних плойок

Ціна на прилад залежить від компанії-виробника. Мало відомі фірми реалізують пристрій за 600-1200 рублів. Ті бренди, які славляться своєю гарантованою працездатністю і довгим терміном служби, встановлюють на плойки вартість від 2000 до 3500 рублів.

Відгуки

Залиште Свій Коментар