Чим можна пофарбувати перуку і штучні накладні волосся?

Практично будь-яка дівчина мріє про довгою і густою шевелюрі, але природа не до всіх щедра, тому багатьом доводиться для облагородження власної зовнішності використовувати накладні локони на шпильках. Переваг у такого волосся маса: вони надають пишність і густоту зачіски, значно подовжують пасма, не виглядають неприродно і надають зовнішньому вигляду ніжність, витонченість і незвичайну красу. Ще однією перевагою накладних волосся є те, що з ними можна експериментувати - робити незвичайні зачіски, вкорочувати стрижку, можна і пофарбувати штучне волосся в потрібний колірний відтінок.

Основні правила фарбування штучного волосся

Накладні пасма легко піддаються фарбуванню. Якщо процедура робиться вперше, то краще за все провести її в спеціалізованих салонах. Згодом, фарбування пасом на шпильках можна буде проводити і вдома.

Щоб отримати максимально позитивний результат, важливо ознайомитися і ретельно дотримуватися певну базу:

 • Чи не рекомендовано змінювати кольорову гаму накладних пасм більш, ніж на 2 тони. Наприклад, якщо накладні локони чорного відтінку, то за один раз перетворити їх в блондинисті не вийде.Якщо і є відповідне бажання, то необхідно фарбувати їх в потрібний тон поступово і за кілька разів.
 • Не всі хімічні барвники підходять для штучних пасом, важливо пам'ятати, що вони фарбуються набагато швидше, ніж натуральні локони. Відповідно, при використанні фарбувального складу необхідно або зменшувати концентрацію барвників, або знижувати час дії фарби на пасма. Можна звернути увагу і на інструкцію фарбувальної основи, в ній має міститися процентний вміст оксиданта не більше 6%.

 • При нанесенні фарбувального складу важливо уникати місць прикріплення пасм.
 • Для фарбування штучних локонів можна користуватися засобами відтінків шампунями або тоніком. Але при цьому тонують кошти не можна наносити на локони товстим шаром, найкраще невелика кількість тоніка спочатку розвести в малому обсязі води, а потім вже розведеним складом фарбувати штучну шевелюру.
 • Як правило, при фарбуванні накладних пасм хімічної фарбою неможливо отримати такий же колір, який заявлений на коробці з барвником. При виборі відтінку фарби необхідно звертати увагу на таблицю (фото на дні коробки) відповідності природних пасом і профарбованих.
 • Щоб накладна шевелюра виглядала максимально природно, важливо правильно поєднувати кольорову гаму волосся і відтінок шкіри. Наприклад, якщо шкіра обличчя бліда, то не потрібно користуватися яскравими і сонячними відтінками фарбувальної основи. І навпаки, при рум'яної шкірі обличчя холодні відтінки волосся будуть виглядати неприродно.

 • Фарбування накладних пасм вимагає дотримання важливих правил: спочатку барвна основа наноситься на «коріння» волосся, а потім вже на кінчики, при цьому, час фарбування кінчиків пасм істотно знижується.
 • Важливо фарбувальну основу наносити на пасма послідовно, тільки при дотриманні даного важливого правила можна домогтися рівномірного фарбування.
 • Строго заборонено збільшувати час впливу фарбувальної основи на штучних пасом. Багато дівчат помилково вважають, що тривалий вплив фарби на пасма зробить з більш яскравими і насиченими. Але це зовсім не так, збільшення впливу фарбувальної основи (навіть на 5-10 хвилин) сприяє порушенню структури штучних волосків, після чого вони стають грубими, сухим і ламким.
 • Помилковим думкою є і те, що пасма перед фарбуванням не можна мити.Навпаки, штучне волосся перед такою процедурою потрібно ретельно промити м'яким шампунем, це дозволить змити з пасом залишки жиру, весь бруд і засоби для укладання. Фарбувальна основа наноситься на чисті і просушені локони.
 • Щоб фарба на штучних Прядко протрималася довше, після процедури фарбування необхідно на локони нанести бальзам-закріплювач фарби.

Чим можна фарбувати штучні локони?

Сучасні перуки, а також накладні волосся на шпильках роблять не тільки з штучних матеріалів, але і з натуральних пасом. Звичайно, останні коштують набагато дорожче, але вони виглядають більш природно, та й термін служби у них набагато довше. Плюсом є і той фактор, що натуральні накладні пасма можна фарбувати практично в будь-які кольорові тони, робити на них абсолютно будь-які зачіски і навіть при цьому використовувати праску для випрямлення пасом, плойку або фен.

Якщо фарбувати хімічними складами перуку їх штучного волосся, то це, швидше за все, стане останньою для нього процедурою. Під впливом хімічних реагентів синтетичні пасма просто «згорять» або згорнутися.Зміна колірної гами штучних пасом хімічними фарбами шкідливо і небезпечно для останніх - вони стануть рідкісними, а шиньйон стане абсолютно непридатним для подальшого використання.

Поради, які допоможуть Вам пофарбувати перуку самостійно:

Чи можна фарбувати штучні перуки?

Для такого типу перук виготовлені спеціальні фарбувальні основи:

 • Незмивний маркер. За допомогою маркера дуже зручно фарбувати прядки штучної шевелюри, можна робити мелірування. Після використання маркера, барвна основі не змивається і виглядає привабливо. Слід підготуватися до тривалої процедури, коли на кожну прядку поступово наноситься шар маркера відповідного колірного тону, після цього локони просушиваются і розчісується. Маркер ідеально використовувати для фарбування невеликої кількості прядок або для фарбування перуки з короткими локонами.

 • Порошкоподібна або рідка барвна основа, призначена для фарбування хутра, синтетики, пластмаси, поролону. Прекрасний засіб допомагає вибрати відповідний відтінок кольору, можна гармоніювати квітами.При використанні такого засобу важливо педантично дотримуватися основи інструкції по застосуванню.
 • Фарба для малювання по тканині (батик). Для додання необхідного колірного відтінку штучного перуку необхідно розмішати в 1 л. води 1 баночку фарбувальної основи, потім помістити перуку в отриману суміш і залишити на 3 доби. Після цього штучним локонам необхідно ретельно просохнути, для цього їх поміщають в сухе і добре провітрюється на 1 добу. Завершується процедура розчісуванням пасом.

Покрокова інструкція фарбування

Якщо процедуру фарбування штучного перуки вирішено провести в домашніх умовах, то важливо підготуватися до довгої і наполегливої ​​праці. Для отримання бажаного результату можна використовувати будь-який фарбувальний склад на основі спирту або вищеописані способи (маркер, батик), можна навіть скористатися фарбою для принтера або спиртовими чорнилом.

У будь-якому випадку рекомендується дотримуватися наступних правил:

 1. Одягати захисні рукавички на руки.
 2. Захистити меблі, одяг і все поруч знаходяться предмети від випадкового потрапляння фарбувальної основи.
 3. В одноразової тарілці підготувати фарбувальну основу.
 4. Вмочити тонку кисть в фарбувальну основу і нанести її на прядку накладних волосся.
 5. Фарбувати пасмо за пасмом до тих пір, поки не забарвиться все локони перуки.

Звичайно, пофарбувати фарбою штучне волосся будинку можна, але для цього необхідно запастися терпінням і чималою кількістю часу. Важливо пам'ятати і те, що після процедури фарбування пасма вже стануть зовсім іншими, ніж були, так як синтетична основа не призначена для регулярного впливу на неї хімічними реагентами. Проте, за допомогою такої процедури можна міняти образ і створювати самі непередбачувані відтінки для волосся, що приносить дівчатам задоволення і піднімає настрій.

Залиште Свій Коментар