Нарощувати вії пореснично: створюємо стильний образ

Навіть якщо дівчина носить дизайнерський одяг, купує модні аксесуари та взуття, робить стильні зачіски і хоче подобатися оточуючим, це ще не означає, що її образ ідеальний. Останнім «штрихом» в стильному самовираженні повинен бути, звичайно ж, чарівний погляд. А домогтися його дуже просто, достатньо записатися в салон краси на поресничное нарощування вій.

Нарощування вій

Що це взагалі за процедура? Нарощування вій - це косметичний процес прикріплення (приклеювання) додаткових штучних волосків до натурального ресничному ряду для надання йому густоти, довжини і об'єму. Поштучне нарощування займає в середньому близько 2-3 годин, тому, перш, ніж погоджуватися на процедуру, оцініть можливості свого терпіння.

види нарощування

Поресничное (поштучне) нарощування вій розділяється на наступні види, в залежності від технології його проведення:

 • Натуральний ефект. Тут передбачається штучне подовження власних вій, шляхом наклеювання на волосок його ненатурального «продовження». Такий ефект не додає об'єму, а лише візуально подовжує вії, створюючи тим самим ілюзію природної природності.

 • «Зубцювате» нарощування.В цьому випадку довгі ворсинки приклеюються через рівний проміжок, наприклад, через 2-3 вії.

 • «Лисий погляд». Для цього виду нарощування характерний наростаючий ефект: біля внутрішніх куточків очей кріпляться дрібні волоски, які збільшуються в міру наближення до зовнішнього кута.

 • «Лялечка». Подовжується кожна вія верхнього ряду, в результаті чого виходить «ляльковий» погляд.

 • «Міленіум». Припускає чергування чорних штучних вій з віями іншого кольору - червоного, жовтого, синього і т.д.

 • «3D-ефект». Таке нарощування передбачає наклеювання 2-3 ворсинок на одну вію. В результаті процедури обсяг стає помітним навіть з відстані в кілька метрів.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з покроковим нарощуванням вій:

Японська техніка

На окрему увагу заслуговує нарощування вій за японською технологією: воно передбачає приховування місць приклеювання додаткових ворсинок. При цьому, густота війкового ряду в разі природного випадання вій візуально не зменшується.

Японська процедура починається з підбору кольору, розміру і довжини штучних вій. Оскількина око буде наклеєно більше 140 штучок (показник може змінюватися в залежності від густоти власного війкового ряду), підбирати їх необхідно, спираючись на наступні чинники:

 1. Особисті уподобання.
 2. Поради професіонала.
 3. Форма очей.
 4. Стан ваших вій.

Японське нарощування вій проводиться в кілька етапів. Спочатку віддаляється весь макіяж і виймаються контактні лінзи (якщо вони є). Потім вибирається бажана форма нарощування - ляльковий, лисячий або інший погляд. Після цього починається процедура війкового знежирення. З цього моменту вам слід закрити очі і відкрити їх тільки після завершення процедур.

За допомогою пінцета і гіпоалергенного клею візажист поштучно прикріплює всі необхідні ворсинки до отримання бажаного обсягу.

Догляд за нарощеними віями

Точно відповісти на питання «скільки тримаються штучні вії?» Неможливо, тому що їх стан безпосередньо залежить від правильності догляду. Нехтування простими правилами може позбавити вас краси вже через чотири-п'ять днів, тому слід розібратися в тонкощах догляду після нарощування:

 • Завжди дбайливо ставитеся до свого зовнішнього вигляду: не тріть очі, не тріть їх жорсткими рушниками або вологими серветками.Для зняття макіяжу використовуйте тільки спеціальне косметичне молочко. У його складі обов'язково повинні бути відсутніми жирні компоненти.

 • Для того, щоб ще більше акцентувати увагу на очах, використовуйте тіні або підводку. Про туш слід забути: її зубчики і барвна основа швидко знімуть нарощені волоски.
 • Якщо хочете підкрутити вії, робіть це якомога рідше і акуратніше. Механічний вплив негативно позначиться на їхньому фінансовому стані.
 • У процесі нарощування косметологи люблять застосовувати так званий «шовк», який дуже «боїться» води. Майте це на увазі.
 • Також слід відмовитися від лазень і парових ванн. Клей розмокне і вії просто відваляться.

 • Для того, щоб підтримувати ресничную красу, необхідно проводити регулярну корекцію. Причому чекати для цього, коли відпаде остання ворсинка, не варто. Зріджені вії виглядають далеко не привабливо.
 • Перш, ніж нарощувати вії, запитайте себе «а чи зумію я контролювати свій сон?» Якщо ви віддаєте перевагу засипати, сховавши обличчя в подушку, то краще на подовження війкового ряду не підписуватися.Вже після другої такої ночі ви залишите всю свою красу на наволочці.

І на останок

Підводячи підсумки, хочеться зазначити, що нарощування вій додає будь-якій дівчині чарівності і прекрасно завершує її стильний образ. Проте, велике навантаження на власні вії може привести до їх пошкодження. Тому не зловживайте нарощуванням і робіть регулярні перерви в наведенні краси.

Як зазначалося раніше, дана процедура вимагає уваги, зосередженості і акуратності. Тому, якщо вас мучить питання «чи можна самій собі наростити вії?», Відповідь в будь-якому випадку буде негативним. Так що не мучте себе і не жертвуйте своєю красою, а звертайтеся за допомогою до досвідчених професіоналів.

Залиште Свій Коментар