Функції та особливості праймерів для вій

Сучасні терміни косметології, а також спеціальна продукція може викликати у дівчат подив і нерозуміння того, для чого призначений той чи інший продукт. Не варто лякатися своєї "косметологічної" безграмотності. Відбувається така ситуація через те, що багато продуктів косметології, які раніше призначалися виключно для використання професіоналами в умовах салону краси, стали доступні масовому покупцеві. Одним з таких косметичних продуктів є праймер для вій.

Що таке праймер і які його функції?

У жінок старшого покоління слово праймер однозначно викличе подив і закономірне питання про те, що це таке.

Пояснити момент того, для чого потрібен дівчатам праймер для вій наочно, можна на наступному прикладі. Раніше, навіть в радянські часи особливим шиком у дівчат вважалося мати двосторонню туш для вій. Саме її умовно можна назвати своєрідним прототипом сучасних праймерів. Двостороння туш була представлена ​​двома складами і пензликами в одному футлярі. Одного боку була звичайна чорна туш, рідше кольорова, а з іншого спеціальний склад - основа білого кольору, який наносився по туш.Візуально це давало ефект густих і довгих вій, за рахунок їх потовщення. Недоліком можна назвати той момент, що біла основа могла переглядати під чорною тушшю, крім того, виглядав такий макіяж неприродним і важким.

Сьогодні на зміну двосторонньої туші прийшли праймери для вій - ефективний засіб для створення професійного і якісного макіяжу.

Отже, розглянемо докладніше, що таке праймери і для чого вони потрібні.

Функціональні особливості праймерів

Праймер одночасно виконує функції естетичні та оздоровлюючі. Так, будучи основою, що наноситься під туш, засіб:

 • Захищає вії, так як містить в собі вітаміни, ефірні масла і корисні мікроелементи;
 • Контакт війок з тушшю мінімальний, що дає додатковий захист від того, якщо туш виявилася неякісною;
 • В рамках салонних процедур праймери для нарощування вій використовуються в якості очищувальних і захисних засобів, і наносяться перед початком процедур нарощування вій.

Естетична функція полягає в тому, що:

 • Вони поділяють вії, запобігаючи їх склеювання при нанесенні туші, що створює більш природний макіяж;
 • Праймер для нарощування вій містить спеціальні елементи і мікрочастинки, які подовжують кінчики волосків, а туш остаточно їх фіксує, завдяки чому створюється візуальний ефект довгих, об'ємних і пишних вій, а також отримати ефект глянцевих вій.

Таким чином, стає зрозумілим, для чого потрібен праймер для вій, і яка його роль в макіяжі.

Різноманітність праймерів і їх складові компоненти

Праймери в останні кілька років стали користуватися величезною популярністю у широко споживача. Примітно, що крім коштів для вій, присутні склади для брів, шкіри повік, обличчя, нігтів, губ.

В цілому, їх можна поділити на дві категорії:

 • Професійні праймери для нарощування вій;
 • Праймери - основи під туш для домашнього використання.

Реалізуються кошти в косметичних магазинах. Зовні упаковка має форму звичайної туші, але склад, що знаходиться всередині прозорий.

Спеціалізовані засоби для салонних процедур або професійні, призначені для використання виключно майстрами в салонах. Вони реалізуються в спеціальних флакончиках, оснащених розприскувачі-дозаторами.На відміну від непрофесійності кошти, розчин має більш рідку консистенцію. Відповідаючи на питання про те, для чого потрібен професійний праймер для вій, слід зазначити, що призначений він для захисту і знежирення волосків перед проведенням процедур нарощування, з цієї причини його нерідко називають просто знежирювачем. У домашніх умовах в застосуванні такого засобу немає ніякої необхідності.

Поради, які допоможуть Вам вибрати найкращий праймер для Ваших вій:

склад праймерів

За складом подібні засоби можна поділити на дві категорії:

 • На водній основі;
 • На силіконовій основі.

Основними компонентами є кошти:

 • Вода, яка є основою;
 • Етанол - виконує антисептичні функції;
 • Алантоїн.

Вибираємо праймер: топ кращих виробників

Серед різноманіття засобів, вибрати ідеальне для себе буває не просто. Можна звернутися до думки експертів, відгуками покупців, але і це не є гарантія того, що засіб влаштує по всіх параметрах. Якщо раніше праймером користуватися не доводилося, то можна скористатися наступними нехитрими порадами щодо вибору засобу:

 • Краще вибирати прозорі склади;
 • Між професійним і звичайним засобом, краще робити вибір на користь звичайного;
 • Оптимальним рішенням будуть живлять склади.

Що стосується марок і виробників, то можна скористатися рекомендаціями журналу Космополітен:

 • «Subversion» від «Urban Decay» - новий продукт виробника, створює ефект "накладних" вій. Вартість від 1550 руб .;

 • «Little Black Primer» від «Estee Lauder» - новинка 2015 модного сезону, що користується популярністю донині, зручна підкручують пензлик, створює ефект густих вій. Вартість від 1500 руб .;

 • «Clinique» - створює обсяг, подовження і зміцнює праймер для вій. Підійде для власниць сухих війок. Вартість від 1200.

В цілому, якщо говорити про вартість подібних засобів, то вони знаходяться практично в тій же ціновій категорії, що і туші. Мінімальна вартість починається від 550 рублів. Примітно, що за ці гроші можна придбати цілком якісне і ефективне засіб.

Інструкції з використання праймерів

Перш ніж розкрити правила використання цього чудодійного засобу, дівчат варто попередити про те, що змити подібні засобів буває не так просто. Через цю особливість, рекомендується купувати праймер, туш і змивають засіб від одного виробника, і, що важливо, з однієї серії.В цьому випадку проблем зі змивом можна уникнути.

Професійні праймери для нарощування - обезжирювачі наносяться на вії за допомогою тампона, з зовнішньої сторони вій, а також на шкіру повік, якщо вона жирна. Очі можна відкрити тільки після того, як засіб висохне.

Праймери - основи під туш наносяться спеціальною щіточкою також із зовнішнього боку вій, починаючи з кінчиків. Далі засобу необхідно дати просохнути, при необхідності нанести повторно, знову дочекатися повного висихання засобу, і лише потім наносити туш.

Залиште Свій Коментар