Правила вибору олівця для брів

Безперечним і беззмінним лідером серед засобів для підфарбовування і корекції брів є олівець - косметичний засіб, яке дозволяло змінювати форму і колір брів знаменитим красуням минулого. У наших бабусь вибір був не особливо багатий - вперше призначений для брів олівець випустила компанія «Max Factor», дещо пізніше випуском таких коштів для підфарбовування зайнялася компанія «Maybelline» та інші не менш відомі фірми. У наш час виробники цього косметичного засобу пропонують величезну кількість відтінків, різні варіанти по консистенції і складу, тому щоб зорієнтуватися в цьому різноманітті і не купувати зайве, важливо знати, як вибрати олівець для брів і на які параметри потрібно орієнтуватися, щоб особа виглядало природно і виразно.

різновиди олівців

Залежно від конструкції все косметичні олівці поділяються на:

 1. Звичайний класичний, який виготовлений з дерева і який необхідно точити звичайної точила.
 2. Механічний, що не вимагає заточування і володіє викручуватися і вкручувати назад стрижнем.
 3. Двосторонній, що дозволяє без придбання другого відтінку використовувати два кольори.

 • Щіточку, що дозволяє перед підфарбовування розчісувати брови;
 • Пензлик, що допомагає розтушовувати нанесений пігмент по всій лінії і робити таким чином брову візуально більш натуральної;
 • Нитку, що допомагає окреслити лінію брови і видалити зайві волоски.
 1. Пудровим. Він допомагає усунути жирний блиск і запобігає виділенню жиру сальними залозами.
 2. Восковим, що дозволяє фіксувати жорсткі і неслухняні волоски.
 3. Рідким. Відрізняється яскравістю і насиченістю кольору, легкістю в нанесенні, але при неправильному використанні може стікати.
 4. Сухим, за якістю і ефектом схожий на пудровий.
 5. Гелевим - додає блиск, при підфарбовування живить і зволожує брови.

 • маскує дефекти олівець-хайлайтер (підсвічує окремі ділянки і застосовується точково);
 • олівець-стик, що володіє широким аплікатором і використовується для створення візуальної густоти брови;
 • олівець-фарба, що дає стійкий колір на тривалий період (тримається кілька днів);
 • олівець-фломастер, що надає брови яскравий відтінок.
 1. Ставитися до коричневій гамі;
 2. Бути світлих відтінків (попелястого, русявого, бежевого, рожевого і навіть білого);
 3. Належати до сірих тонів;
 4. Бути класичним чорним або чорно-коричневим.

Хоча олівець будь-якого типу - просте для застосування засіб (всі вміють користуватися олівцями, різниця тільки в поверхні, на яку наноситься колір), красиво зробити брови олівцем виходить не відразу. Загальним недоліком при підфарбовування брів олівцем в минулому була яскравість макіяжу - брови виходили явно намальованими через бідність відтінків, і якщо не підібрати правильно тип олівця і відтінок, ми ризикуємо повторити недоліки make up наших бабусь.

Як вибирати олівець для брів

Ще родоначальник відомої косметичної компанії, великий візажист Макс Фактор стверджував, що секрет вдалого макіяжу полягає в колірній гармонії. Відповідно до теорії, вся використовувана косметика повинна поєднуватися між собою за кольором, відповідати тону шкіри, кольором очей і волосся, а також комплекції жінки. При виборі олівця для брів комплекцію можна не враховувати, а ось колір волосся повинен стати визначальним фактором - гармонійно і природно виглядають брови, які на тон світліше волосся (того кольору, який є в даний час) і трохи темніше вій.

 1. Для блондинок підходить русявий відтінок.Якщо у жінки при цьому світла шкіра і зелені або блакитні очі, можна також використовувати бежевий колір. Попелястим блондинкам потрібно використовувати сірий колір.
 2. Русявим дівчатам підходять сіро-коричневий, рудий, попелястий і темно-сірий колір (конкретний відтінок залежить від тону волосся).
 3. Шатенкам слід вибирати коричневі і темно-коричневі відтінки.
 4. Смуглокожіх брюнеткам відтінку воронячого крила можна використовувати чисто-чорний колір, а при світлій шкірі перевагу слід віддати чорно-коричневого кольору.

 1. Звичайні точила і ножі не підходять для м'якого грифеля, так як такі леза його кришать і ламають;
 2. При підвищеній вологості (піт, кліматичні умови) і надлишку жиру олівець досить швидко починає сповзати.

Знаючи, як вибирати олівець для брів і визначивши свій тип зовнішності, кожна жінка зможе знайти своє ідеальне засіб для підфарбовування брів.

Залиште Свій Коментар