Переваги лазерної епіляції брів

Оскільки форма брів впливає на вираз обличчя, змінюючи його як в кращу, так і в гіршу сторону, ідеальна лінія брів - мрія багатьох жінок. Яку форму і ширину брів можна вважати ідеальною, у багатьох випадках залежить від моди, але власницям нечіткої лінії або зайвих волосків на переніссі коригувати брови доводиться незалежно від модних тенденцій. Так як вискубувати волоски по одному не тільки болісно, ​​але і довго, жінки в таких випадках краще епіляцію. Найменш болючим виглядом цієї процедури є лазерна епіляція брів.

Що таке лазерна епіляція брів

Лазерна епіляція відноситься до методів радикального усунення волосся, при якому лазерне випромінювання руйнує волосяні фолікули. Цей метод досить ефективний, так як зі зруйнованого фолікула вирости волосся вже не може. На жаль (а для деяких на щастя), не всі волоски в бровах виростають одночасно - частина волосяних фолікулів в бровах знаходиться в стані активного росту, а частина (10-15%) є неактивними, "сплячими".

Для того щоб максимально усунути всю небажану рослинність між бровами і навколо них, потрібен цілий курс процедур, в процесі яких все поступово активізуються фолікули будуть поетапно руйнуватися лазером.

Сеанси необхідно проводити з перервою в 20-24 дня (конкретні терміни залежать від потужності і типу лазерного апарату, а також від індивідуальної швидкості росту волосся).

Переваги і недоліки процедури

Безсумнівним достоїнством лазерної епіляції є здатність прицільно і швидко руйнувати волосяний фолікул, що дозволяє отримати високий естетичний результат.

 1. Зведені до мінімуму хворобливі відчуття. Залежно від індивідуальної чутливості шкіри, способу її охолодження і діаметра пучка лазера неприємні відчуття можуть взагалі бути відсутнім, може бути присутнім незначний дискомфорт або короткочасне відчуття печіння.
 2. Відсутність ускладнень при правильному виборі щільності потоку енергії і врахування особливостей клієнтки. Найбільш безпечний лазер при тонких волосках, так як товсті і темні волоски сильніше нагріваються при поглинанні енергії. Щоб у жінок з темними товстими волосками або гіперчутливій шкірою не виникало після процедури набряк, при епіляції лазером використовуються ефективні системи охолодження, а до процедури проводяться спеціальні проби.
 3. Відсутність пошкоджень шкіри при правильному проведенні процедури.
 4. Висока ефективність. Згідно зі статистикою, через 4-5 сеансів небажані волосся практично не з'являються.
 5. Тривалість ефекту (повний курс дозволяє не вдаватися повторно до епіляції мінімум кілька років).
 6. Відсутність ризику передачі різноманітних інфекцій, оскільки шкіра при використанні даного методу зберігає свою цілісність.
 7. Відсутність врослого волосся після процедури.
 8. Доступна вартість.

 • Неможливість застосування методу для натуральних блондинок і жінок з сивими волосками;
 • Наявність абсолютних і відносних протипоказань;
 • Можливість появи ускладнень при недостатній кваліфікації косметолога, порушення рекомендованого догляду, при ослабленому імунітеті і при відсутності захисних окулярів в процесі епіляції.

Протипоказання до проведення лазерної епіляції брів

Протипоказання можуть бути абсолютними (забороненими за станом здоров'я в принципі або в зв'язку з неефективністю) і відносними (видалення брів можливо після консультації лікаря і проведеного до процедури лікування).

 • Імунні і онкологічні захворювання, оскільки вплив лазера може погіршити стан здоров'я клієнтки.
 • Цукровий діабет і системні шкірні захворювання.
 • Індивідуальну непереносимість процедури, яка проявляється появою набряків і кірочок в місці впливу, гіперпігментацією або гипопигментацией. Для виявлення індивідуальної нестерпності за 124 години до процедури проводять пробу.
 • Світлі, руді або сиве волосся. Оскільки в механізмі руйнування фолікула лазерної хвилею задіяний еумеланін (темний пігмент), а в світлих, рудих і сиве волосся він відсутній, процедура ніякого ефекту не дасть.

 • гострих і хронічних шкірних захворювань (екземи та ін.);
 • наявність великої кількості родимок в місці, яке має оброблятися лазером;
 • свіжого (до 2-х тижнів) засмаги або смаглявого відтінку шкіри;
 • варикозного розширення вен;
 • схильності до появи келоїдних рубців;
 • поточних гострих респіраторних захворювань;
 • алергії в стадії загострення;
 • вагітності;
 • опіків, ран, саден і інших ушкоджень шкіри в місці впливу.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з процедурою видалення волосся лазером:

Як проводиться лазерна епіляція в області брів

Метод заснований на застосуванні однієї довжини світлової хвилі з високою щільністю і спрямованістю - це і є лазерне випромінювання.

Світлова хвиля впливає на еумеланін - пігмент, розташований в стрижні волосся і здатний поглинати світлові хвилі з певною довжиною (діапазон коливається від 700 до 800 нм).

Поглинув світлову хвилю пігмент нагрівається і руйнівно впливає на ростковую зону волоса, живлять волосяний фолікул судини (лімфатичні і кровоносні), а також сальні залози.

Стрижень волосини ще деякий час тримається на місці, але через пару тижнів випадає разом з "коренем". Один імпульс руйнує близько десятка фолікулів.

Загиблі в результаті руйнування фолікула волоски виходить видалити назавжди, але так як під час першої процедури лазер впливає лише на видимі на поверхні шкіри волоски, одного сеансу недостатньо.

 1. Тип лазера, який підходить для вашої шкіри.
 2. Діаметр імпульсу (світлового пучка), який впливає на глибину проникнення в тканини енергії. Відповідним діаметром є 12-15 мм, а найбільшим з можливих на сьогоднішній день є діаметр в 18 мм. При діаметрі в 10 мм процедура не дасть очікуваного результату.

Точна кількість процедур підбирається лікарем, так само, як і тип лазера, і діаметр світлового пучка.

Для того щоб при нагріванні стрижня волоса не страждали навколишні тканини, використовується система охолодження:

 • лід, який прикладають до шкіри;
 • контактне охолодження (сапфірове вікно з холодною Потоком води);
 • кріогенний спрей;
 • системи, що володіють примусовим струмом холодного повітря (найбільш ефективна динамічна система з використанням хладону).

Відбувається видалення волосся в області брів швидко і майже безболісно.

Як підготуватися до епіляції лазером

Для того щоб епіляція принесла очікувані результати і не мала побічних ефектів, необхідно:

 • Чи не вискубувати волоски, не видаляти їх за допомогою інших видів епіляції протягом 2-х тижнів до сеансу. Зайве волосся можна збривати бритвою.
 • Дві-три тижні не відвідувати солярій і загоряти.
 • Не застосовувати препарат напередодні процедури спиртовмісні засоби і косметику, яка містить ланолін і масла.

Вирушаючи в салон, слід ретельно очистити обличчя і поголити міжбрів'ї.

Яким апаратом краще проводити процедуру

Ефективність різних лазерів для епіляції практично однакова. Для епіляції в області брів використовують:

 • Рубіновий лазер, який застосовують при III типі шкіри (бежевий відтінок). У людей з IV типом присутній ймовірність розвитку гипопигментации. Завдяки досить короткій довжині хвилі існує ризик опіку.

 • Олександритовий лазер, довжина хвилі якого дорівнює 755 нм (чим довше хвиля, тим лазер безпечніше для шкіри і тим глибше в неї проникає). Добре видаляє тонке волосся, швидше за інших апаратів справляється з обсягом роботи.

 • Доданий лазер, який відрізняється більшою довжиною хвилі (808 нм). Підходить для всіх типів шкіри і дозволяє працювати зі смаглявою і засмаглою шкірою завдяки більшій, ніж у інших апаратів, тривалості імпульсу.

 • Алюмінієво-гранатовий, який високоефективний при видаленні волосся у темношкірих клієнтів. Може викликати втрату пігменту в шкірі.

У більшості випадків використовується олександритовий або діодний лазер, а найрідше неодимовий, наносекундний і рубіновий.

Догляд за бровами після лазерної епіляції

Після епіляції брів лазером слід:

 • Обробити охолоджуючим гелем ділянку, на якому були вилучені волосся.
 • Щодня розчісувати брови дрібної щіточкою.
 • При запальних явищах змастити оброблену зону слабким розчином борної кислоти, "Бепантеном" або "Пантенолом".
 • Відростають волоски до наступного сеансу зістригати манікюрними ножицями.
 • Чи не відвідувати сауну кілька днів.
 • У перші дні не навантажувати себе фізичними вправами.

Легке почервоніння шкіри може зберігатися після сеансу близько 3-х днів.

Оскільки ефект лазерної епіляції брів залежить від кваліфікації лікаря і його досвіду, для проведення процедури слід вибирати добре зарекомендував себе в цьому відношенні салон.

Залиште Свій Коментар