Причини сивих брів і прості способи вирішення проблеми

Сиві брови і у чоловіків, і у жінок при досягненні віку 55-55 років є нормою, що пов'язано зі старінням організму і його віковими змінами. У ряді випадків сивина в бровах може спостерігатися і в більш ранньому віці - в період 40-45 років. Причин того, чому сивіють брови у жінок, лікарями-трихолога називається кілька, основними з яких є вік і генетична схильність.

Причини сивих брів

Якщо по уважніше розглянути оточуючих нас людей у ​​віці, можна помітити, що сиві волоски в бровах частіше зустрічаються у чоловіків, а й жінок ця проблема не обходить стороною. У останніх питання про те, що робити з сивими або сивіючим бровами, виникає частіше. Чоловіки ставляться до цієї проблеми менш серйозно.

Сивина в бровах може з'явитися одночасно з сивиною у волоссі і в досить ранньому віці - в 30-35 років. В цьому випадку причина того, чому рано сивіє брови у жінок, криється в генетичній схильності. Слід зазначити, що видалення посивілих волосків з брів - це не "народна дурість", а цілком реальний спосіб скоротити їх появу. Багато в чому, процес посивіння пов'язаний з метаболізму організму, і його здатністю виробляти забарвлює пігмент.У такій ситуації є необхідність звернутися до лікаря. Він призначить комплексне обстеження, яке дозволить з'ясувати справжні причини сивини брів, а також вибрати метод усунення даної проблеми.

  • Генетична схильність;
  • Систематичні стреси і тривалі депресії;
  • Порушення в роботі ендокринної системи, що впливає на здатність організму виробляти фарбувальні пігменти. Таку ситуацію у вигляді тимчасового збою можуть викликати експрес-дієти, убоге меню, або тривалий дієтичне харчування.

Генетична схильність ранньої сивини брів і в цілому волосся у людини, за одними даними пов'язана з національністю. Відомо, що азіати сивіє в більш пізньому віці, ніж європейці. Цей момент обумовлений особливостями природних умов, в яких історично йшло формування нації або раси. Європеоїди спочатку відрізняються світлим волоссям і більш світлим відтінком шкіри, що говорить про те, що здатність організму до вироблення пігменту спочатку була на низькому рівні. Протягом року в європейській частині, а також у північних країнах, сонячних на рік набагато менше, а значить, організму не потрібно виробляти захисний шар у вигляді темного волосся і голови.

Питання про стрес

Стрес називається однією з найбільш частих причин посивіння волосся і появи сивини брів. А якщо бути більш точним у визначеннях, то сивина брів - це ознака і наслідок сильного стресу, перенесеного організму - своєрідна захисна реакція. Організм, реагуючи на стресову ситуацію або тривалі депресивні стани, в ході боротьби з цим станом, "відключає" ті його функції, акумулюючи сили, які є найменш важливим. Так, нормальне функціонування серця, печінки, шлунка для організму важливіше, ніж насичений колір брів і здоров'я волосся. У цьому випадку відповідь на питання, що робити з сивими бровами полягає в тому, що потрібно берегти себе від стресів.

Сиві брови і ендокринна система

Ендокринна система відповідає за метаболізми - обмінні процеси в організми. Її порушення можуть виражатися в тому, що організм втрачає здатність якісно переробляти мікроелементи, вітаміни та інші корисні речовини. Не зробивши цього, він їх просто виводить, тим самим утворюється недолік тих чи інших елементів, що в науці прийнято називати авітамінозом, анемією і іншими термінами.На тлі цього втрачає здоровий колір шкіра, і сивіє волосся.

Крім того, причинами сивих брів можуть виступати і різні захворювання. Порівняно недавно вчені виявили взаємозв'язок сивини брів і волосся з хворобою Паркінсона, а також онкологічні захворювання. Поки що на рівні гіпотези, але існує думка, що рано сивіючі люди мають більший ризик появи злоякісних пухлин.

Поради, які допоможуть Вам позбутися від сивини без фарбування волосся:

Методи боротьби з сивиною

У ситуації, якщо причини сивини криються в генетичній схильності, відповісти на питання про те, що робити, якщо сивіє брови, відповісти не просто. У цьому випадку необхідна консультація трихолога і комплексне обстеження.

В основній масі випадків, причиною є нездатність або недостатня здатність організму виробляти пігмент. Лікарі-трихолог вдаються до медикаментозної терапії, а також до призначень у вигляді спеціалізованих вітамінних комплексів. Також рекомендовані поживні сироватки, масаж в області надбрівних дуг. Штучне фарбування також може з'явитися цілком дієвим і ефективним рішенням проблеми.Після декількох разів використання натуральних барвників, волосся мають властивість вбирати його досить глибоко. Іноді такий метод сприяє відновленню природної пігментації.

Перші сиві волоски: що робити?

Поодинокі сиве волосся, що з'явилися в ранньому віці, свідчать або про стрес, або про нестачу вітамінів. Волос краще видалити. Серед методик лікування, доступних в домашніх умовах в такій ситуації, буде корисна релаксація у вигляді догляду за собою, що стосується процедур, то можна зробити теплий компрес за допомогою ефірних масел, прогріти бровки воском через серветку, що не було опіків, або просто зробити масаж .

Найпростіші способи вирішення проблеми сивини:

  • фарбування;
  • Татуаж брів;
  • Підфарбовування тушшю і олівцями;
  • Сироватки для зростання і харчування брів, і їх густоти.

Незважаючи на хворобливість процедури, рекомендується вискубувати сиві волоски. При фарбуванні використовувати лише натуральні фарби.

Одночасно з сироватками, фарбами слід вдатися до медикаментозної і вітамінної терапії, також проаналізувати свій раціон, включивши в нього ті продукти, які сприяють зміцненню, зростанню волосся, а також яскраво забарвлені овочі та фрукти.

Залиште Свій Коментар