Пудра для знебарвлююча волосся: характеристики і рекомендації

Заради придбання платинового або золотистого відтінку сучасні красуні здатні на багато що: шевелюри обесцвечивают, фарбують, застосовують тонують шампуні і так далі. Освітлююча пудра для волосся - один з варіантів цієї популярної процедури.

Пудра для волосся

Засіб являє собою сухий порошок на зразок тальку або сухого шампуню. Основу порошку становить діоксид кремнію і дрібні волокна віскози. Спочатку склад призначався для додання локонам великого обсягу, особливо біля коріння. Однак досить швидко з'ясувалося, що цим можливості пудри не вичерпуються.

 • Моделююча - умовно безбарвний склад, який застосовують замість гелів, лаків або мусу. Волокна віскози утримуються на волосині, потовщуючи його і надаючи йому жорсткість. Навіть при невеликій порції пудри пасма стають більш об'ємними і зберігають що їм надають форму.
 • Кольорова оттеночная - може мати яскраві кольори і використовуватися не тільки і не стільки для додання обсягу, скільки для фарбування. Причому порошок можна наносити на частину локонів, на всю довжину, використовувати різні фарби, щоб створити складні переходи кольору.
 • Знебарвлююча пудра - склад, здатний освітлити локони на 5-7 тонів. На відміну від моделює або тонуючого порошку він куди агресивніше, хоча його вплив не порівняти з класичною фарбою. Застосовувати його можна на локони, як природного кольору, так і забарвлених.

Принцип дії

Порошок для фарбування діє приблизно так само як і звичайна рідка фарба. Основою процесу виступає реакція окислення, при якій колірні пігменти, що знаходяться в кірковому шарі волоса руйнуються.

Залежно від часу дії окислювача частки пімента зменшуються в розмірах - часткове знебарвлення, або повністю руйнуються - освітлення. При цьому порушується цілісність верхнього шару волоса - лусочки стовбурчаться, а на місці частинок пігменту утворюються порожнечі. Волос стає пористим. Надалі його легко забарвити, так як вбирати штучний пігмент він буде набагато краще. І в будь-якому випадку за такими пасмами потрібно доглядати більш ретельно, щоб волосся відновив свою нормальну структуру.

Оттеночная пудра такого роду включає 2 компонента: власне порошок і оксигент.Перед використанням пудра і оксигент змішуються - як правило, в співвідношенні 1: 2. Допускається додавання гарячої води: такий склад часто використовують в якості змивки, коли потрібно швидко позбутися від штучного відтінку. Під час реакції активний окислювач розпадається з утворенням води і іонів кисню. Останні і руйнують природний пімент.

Крім того, склад включає лужні компоненти: ці речовини як раз ушкоджують верхній шар волосини, що дозволяє окислювача проникнути в більш глибокі шари волосяного стрижня.

 • перекис водню - сильний окислювач, забезпечує руйнування кольорового пігменту;
 • персульфати - найчастіше до складу фарб входить персульфат амонію. При змішуванні з окислюючими компонентами персульфат руйнується, виділяючи аміак. Безаміачна пудра включає персульфати натрію або калію. За ефективністю і силі впливу речовини нітрохи не поступаються солям амонію, проте не володіють настільки специфічним різким запахом;
 • буферні речовини - їх завданням є підтримка необхідної pH кислотності середовища, без чого контрольоване протягом реакції неможливо.

переваги засоби

Освітлення за допомогою пудри стає все більш популярним. Обумовлено це деякими особливостями складу:

 • склад не містить солей амонію, а тому її використання не супроводжується задушливим запахом;
 • наносити порошок на пасма значно легше, ніж фарбу. При самостійному фарбуванні простіше домогтися рівномірного розподілу складу - потрібно всього лише розчесати пасма звичайної гребінцем;
 • таким чином можна освітлити волосся без жовтизни. До складу пудри входить синій пігмент, який повністю вирішує цю проблему;
 • порошок за 1 процедуру може освітлити локони на 5-7 тонів. Але, правда, тут криється і підступ: щоб отримати необхідний відтінок потрібно дуже точно дотримуватися час утримання, а з цим можуть виникнути проблеми.

Рекомендації по використанню

При виборі засобу необхідно враховувати кілька правил.

 • Не рекомендується використовувати склад при фарбуванні сухих і ламких волосся. Обмеження тут діють такі ж, як і при фарбуванні звичайною фарбою. Склад досить агресивний, щоб завдати ще більшої шкоди ослабленим пасмам.
 • Небажано використовувати засіб в домашніх умовах.Неможливість без досвіду чітко встановити час утримання може привести до абсолютно небажаних результатів.
 • Порошок можна застосовувати в якості змивки перед фарбуванням або при необхідності видалити старий відтінок.
 • Дуже цікавий ефект дає використання пудри для створення відблисків. Засіб на відміну від фарби можна наносити на окремі ділянки пасом і з великою точністю. Порошок при цьому не розтікається, так що світлий відблиск з'являється саме на тій ділянці, де він потрібен.

 • Рекомендується користуватися засобом з більш низькою концентрацією оксігента, але при цьому збільшуючи час витримки. Справа в тому, що при високій концентрації окисляє засіб дуже швидко знищує пігмент, що знаходиться ближче до поверхні волоса, і мало зачіпає гранули, розташовані всередині. Через це при знебарвленні і з'являється жовтий відтінок, який складно замаскувати. При низькій концентрації окислювач частково знищує пігмент, але зате і в глибоких шарах волосяного стрижня.

Поради, які допоможуть Вам правильно освітлити волосся пудрою:

Інструкція по освітленню

Послідовність дій практично не відрізняється від порядку, прийнятого при звичайному фарбуванні.Заходи безпеки приймаються ті ж: працювати необхідно в рукавичках, бажано захищати одяг, а всю процедуру проводити в добре провітрюваному приміщенні.

 1. У неметалевої посуді - скло, кераміка, змішують пудру і оксигент, як правило, в пропорції 1: 2, тобто, 30 г порошку, наприклад, і 60 мл окислювача.
 2. Перемішують склад до однорідної маси.
 3. Розділяють пасма на 4 частини - по проділу від чола до вуха і від вуха до потилиці.
 4. Оттеночная пудра наноситься на локони з відступом від кореня в 2 см. Відокремлюють черзі пасма шириною в 0,5 см і забарвлюють по всій довжині. Консистенція кошти кремообразная, так що фарба не тече.
 5. Через 10-15 хвилин наносять суміш на корені.
 6. Всього склад утримують на волоссі близько 40-50 хвилин. На практиці час залежить від бажаного результату, так як пасма немає потреби вкутувати, можна спостерігати за висвітленням і зупинити процедуру в будь-який відповідний момент.
 7. Як тільки локони візьмуть потрібний відтінок, склад змивають з шампунем. Краще використовувати бальзам або кондиціонер з лінійки по догляду за пошкодженим волоссям, щоб відновити водний баланс.

При повторному фарбуванні коренів може виникнути різниця в кольорі.Щоб мінімізувати такий ефект потрібно застосовувати той же засіб і утримувати стільки ж часу, скільки і при першій процедурі.

огляд пудри

Агресивність кошти, все-таки, помітно нижче в порівнянні навіть з делікатної безаммиачной фарбою. Та й користуватися складом зручніше: завдяки більш густої консистенції, суміш не розтікається, не забруднює одяг і легко утримується на пасмах.

 • Wella Blondor - одне з найбільш вдалих рішень. Склад мінімально травмує локони, знебарвлює рівномірно, не залишає жовтого відтінку завдяки включенню синього пігменту. Освітлення займає близько години. Рекомендується використовувати 6% окислювач. Вартість 400 г засобу - 1070 р.

 • Matrix Light Master - забезпечує освітлення на 8 тонів. Дозволяється застосовувати порошок при знебарвленні раніше пофарбованих і ослабленого волосся. Утримують суміш на шевелюрі 50-60 хвилин. Укутування і додаткове тепло не потрібно. Можна застосовувати пудру при мелірованії через фольгу. Ціна пудри - упаковка в 500 г, становить 1 246 р.
 • Estel Princess Essex - гарантує освітлення до 7 тонів. Склад включає зволожуючі компоненти, що попереджає втрату вологи. Порошок змішують з окислювачем в пропорції 1: 2, можливе використання окислювачів різної концентрації.Вартість пудри - упаковки в 30 г, 50 р.

 • Londa Blonding Powder - м'яка тонуюча пудра, допускається застосування при освітленні забарвлених пасм і для зафарбовування сивини. Також включає зволожуючі інгредієнти, що дозволяє обходитися без додаткових засобів по догляду. Обійдеться пудра в 82 або тисяча сорок одна р. за обсяг в 35 і 500 мл, відповідно.

 • Compagnia Del Colore (Blu) - поява жовтого відтінку виключається, так як пудра містить синій пігмент. Крім того, порошок включає гуарову смолу: ця речовина не тільки зберігає вологу в волосяному стрижні, але і захищає його і додає блиск локонам. Коштує 50 г пудри 241 р.

Залиште Свій Коментар