Як використовувати гребінець для мелірування

Уже багато років мелірування перебувати в топі найпопулярніших видів фарбування. Це не дивно, адже створення світлих пасм робить зачіску стильною і яскравою, при цьому модницям не доведеться кардинально змінювати колір волосся. Освітлення в салоні коштує досить дорого, тому багато хто став проводити фарбування в домашніх умовах, і головним інструментом при цьому стала гребінець для мелірування.

про інструмент

Сама техніка фарбування передбачає освітлення окремих пасом, але при освітленні в домашніх умовах виділити однакові тонкі локони не так просто. Щоб полегшити завдання, можна придбати спеціальний гребінець, її ціна починається від 40 руб, тому інструмент буде всім по кишені. Однак спочатку краще вивчити особливості товару, так як він має кілька видів.

 1. Класична гребінець для виділення пасом. Це невеликий гребінець з довгою тонкою ручкою. Інструмент можна вважати професійним, так як саме таким типом користуються в салонах. Людині без спеціальної підготовки буде складно з його допомогою відокремити пасма однакової ширини.
 2. Стайпер має дві сторони: гребінець і зубчасту насадку,за допомогою якої наноситися знебарвлюючий склад.
 3. З гачками. Тут гребінець має два ряди зубчиків, розведених в різні боки. На кінці кожного розташований гачок. Ширина між гачками в першому і другому ряду різні, так ви зможете робити пасма різної величини. Для відділення пасом введіть інструмент в пасмо і потягніть трохи в сторону і вгору. За гачки зачепляться прядки, які підхоплюються рукою і укладаються на лист фольги.
 4. Якщо ви віддаєте перевагу відкрите мелірування, то використовуйте гребінець - лопатку. За формою вона нагадує совок з зубчиками на кінці, пропускаючи пасмо, на "совку" залишаються лише потрібні волоски, які ви покриваєте фарбою і знімаєте з інструменту. Цей метод добре підходить для створення нечітких контурів.
 5. Найпопулярніша гребінець - парканчик. З її допомогою легко самостійно освітлити волосся, кожна секція інструменту нагадує верхівку забору.

Кожен тип передбачає свою інструкцію із застосування.

Про застосування

У кожного інструменту є свої особливості, але є і загальні поради. Перед фарбуванням необхідно вимити волосся, висушити їх природним шляхом.Потім локони добре розчісується, лише потім починається процес фарбування.

Як користуватися "парканчиком"

Гребінець має ряд незаперечних переваг, адже вона дозволяє самій собі робити мелірування з ідеально рівними і однаковими пасмами. Однак, щоб ефект був досягнутий, необхідно правильно користуватися приладом.

 1. Виділіть одну пасмо по ширині дорівнює ширині гребінця.
 2. Заведіть інструмент під відокремлені волосся, рухаючись у напрямку знизу - вгору.
 3. Якщо рух було зроблено правильно, то на гребінці у вас залишиться два ряди волосся: на верхньому і на нижньому поверсі зубчиків.
 4. Підкладіть середній палець по верхній ряд, утримуючи пасма і виводячи гребінець.
 5. Відокремлені волосся покладіть на фольгу, пофарбуйте їх освітлювачем, повторіть процедуру по всьому об'єму.

Аналогічний список дій буде у гребінця з гачками, єдина відмінність полягає в тому, що при відділенні прядок необхідно зробити рух в сторону, що волосся зачепилися за гачки.

Інструмент - лопатка

Лопатка допомагає в нанесенні освітлювача, користуватися їй трохи простіше, але вам заздалегідь доведеться відокремити пасма.

 1. Широку пасмо з виділеними для фарбування волоссям покладіть на лопатку, зуби при цьому повинні знаходитися біля коріння, дивитися вгору.
 2. Пропустіть виділені прядки через зубчики.
 3. Пензликом для фарбування розподіліть по ним склад.
 4. Повторіть дії по всьому об'єму.

Стайпер

Цей вид відмінно підійде для власниць коротких стрижок, а інструкція до нього буде виглядати так:

 1. На зубчасту сторону накладіть насадку, яка йде в комплекті.
 2. Освітлювач наноситися поверх насадки, далі насадка знімається.
 3. 3. Фарба з гребінцем різко повертається так, щоб зубчики пройшлися по волоссю від коренів до кінчиків.
 4. Почекайте необхідний час і змийте фарбу.

Ефект буде більш помітний, якщо зробити красиве укладання. Для короткого волосся використовуйте масажні щітки, що підводять коріння і створюють додатковий обсяг.

Мелірування гребінцем вкрай зручно, але розглянувши теорію, не завжди просто зробити вибір на практиці. Саме тому ми пропонуємо кілька перевірених брендів.

Рейтинг виробників

Інструменти для створення зачіски будинку продають майже всі виробники фарб, іноді подібні гребінця навіть йдуть в комплекті до освітлювача. Так, наприклад, фірма Лореаль до своєї колекції Preference випустила трирівневі гребінця для фарбування.Користуватися їй не складно, на всіх рівнях волоски фарбуються, при цьому важливо рухатися пензликом без натискання, так колір буде рівномірним. Для полегшення розуміння роботи з інструментів, виробники прикладають інструкцію з фото.

Варто відзначити, що багато виробників намагаються вдосконалити інструменти, створюючи змішані моделі.

 • Німецький бренд Dewal заслужив Итет у виробництві засобів для фарбування, але вирішив доповнити свою лінійку спеціальними інструментами. Так їх модель вважається найбільш зручною, гребінець з гачками має два ряди з різною шириною, грішки. Так виходить, що таким приладом можна замінити відразу кілька гребінців.
 • Компанія з Бельгії Sibel створила різні лопатки для нанесення фарби. Можна вибрати ширину і вигин, тобто знайти інструмент для кожного.
 • Eurostil - бренд з Іспанії також вирішив взяти все найкраще з різних моделей гребінців. Він створив стайпер, взявши за основу принцип заборчика. Нейлонова модель має три рівні зубчиків з роздвоєним кінцем.

До речі, будь-який з цих інструментів підійде і для тонування. Пам'ятайте, що зараз модно складне фарбування, не обмежуйтеся простим знебарвленням, підберіть красивий відтінок, який буде виграшно відтіняти ваш основний колір волосся.

Корисні поради

Коли всі основні правила використання різних інструментів дані, можна дати кілька корисних рекомендацій.

 1. Завжди робіть поправку на довжину волосся і спосіб фарбування. При мелірованії через шапочку моно обмежитися тільки інструментами для нанесення складу, у випадках з фольгою найкраще мати два типи гребінця або комбінований прилад.
 2. По можливості користуйтеся допомогою з боку, це важливо для того, щоб ви точно знали, що волосся з тильного боку добре фарбують. В крайньому випадку, використовуйте два великих дзеркала.
 3. Обов'язково використовуйте бальзам для фарбованого волосся, пам'ятайте, що освітлення завжди великий стрес для їх структури.
 4. Не забувайте про техніку безпеки, користуйтеся складом в рукавичках, уникайте його потрапляння на слизові, намагайтеся провітрювати приміщення.

Отже, гребінець для домашнього мелірування зручний і практичний інструмент, проте навіть він вимагає деякої вправності. Тому заздалегідь ознайомтеся не тільки з теорією, а й подивіться навчальні ролики, докладні фото. Хороша підготовка - запорука бажаного результату.

Залиште Свій Коментар