Відмінності між мікроблейдінгом і пудровим бровами

Брови є оформленням погляду. Вони здатні зробити його більш виразним, підкреслити натуральний колір очей, зробити погляд більш глибоким. Правильно підібрана форма допоможе скорегувати овал обличчя, зробити менш помітними багато недоліків.

Брови потребують регулярного догляду. Для того, щоб підтримувати їх у хорошому стані, необхідно регулярно фарбувати їх спеціальною фарбою, використовувати декоративну косметику і т. Д. Не всі мають у своєму розпорядженні належним для цього часом.

Багато дівчат, які вирішуються на дану процедуру, задаються питанням: що краще - мікроблейдінг або пудровие брови. Для того, щоб виявити, чим відрізняється мікроблейдінг від пудрових брів, варто розглянути кожну з цих технік окремо.

Мікроблейдінг

Процедура мікроблейдінга з'явилася в індустрії краси не так давно, але вже встигла придбати велику популярність серед дівчат. Вона дозволяє зробити брови максимально натуральними, яскравими і привабливими, заповнити порожні місця. Процедура ідеально підійде для власниць тонких, рідкісних і досить світлого волосся.

техніка

Основною відмінністю даного методу є те, що татуаж брів проводиться вручну, без використання обладнання. За допомогою тонкого леза майстер заносить пігмент в глиб епідермісу, прорисовуючи кожен волосок. Утворюються мікроскопічні порізи. Таким чином, створюється враження густих і натуральних брів.

Дана процедура досить тривала, так як майстер повинен буквально відновити природний ріст волосся. Але результат при дотриманні основних правил перевершує всі очікування. Навіть поблизу люди, мало обізнані в татуаже, не зможуть відрізнити його від натурального волосся.

Процедура здійснюється в кілька етапів. Перший з них - первинний татуаж. Після його загоєння колір стає менш яскравим, волоски - менш чіткими. Через місяць необхідно оновити перманентний макіяж. Проводиться корекція. Це другий етап татуажу. Після нього первісний ефект зберігається протягом декількох років.

різновиди

Існує кілька різновидів мікроблейдінга. Перша техніка - європейська. Вона відрізняється тим, що майстер створює брови за допомогою промальовування абсолютно однакових волосків.Вони схожі за довжиною, товщиною і яскравості кольору. Розташовуються мікроскопічні порізи на приблизно однаковій відстані. Європейська техніка хороша, якщо натуральна база досить густа. В іншому випадку, результат буде неприродним.

Друга техніка - східна. Вона в кілька разів складніше попередньої. Чи не кожен майстер здатний впоратися з такою технікою. З її допомогою відновлюється максимально точно природний ріст волосся. Порізи відрізняються по довжині і товщині. Таким чином, вдається створити максимально натуральні і гармонійні брови. Чи не в кожному салоні краси здійснюють таку процедуру, так як вона вимагає великого досвіду і професіоналізму. Результат від східної техніки перевершує всі очікування. Але і вартість такої роботи може бути в кілька разів вище.

етапи

Татуаж за допомогою даної техніки проводиться в кілька етапів. Перший з них - корекція натуральної бази за допомогою пінцета, нитки або воску. Цьому етапу зазвичай передує тривалий відрощування волосків. Це необхідно для створення бажаної форми.

Далі майстер створює проект майбутньої форми. Він може численна кількість разів змінюватися.Всі дії обов'язково узгоджуються з клієнткою. Даний етап в більшості випадків займає набагато більше часу, ніж навіть сам процес імплантації пігменту. Від нього залежить майбутня форма і густота брів.

Далі майстер робить анестезію ділянки. Вона просто необхідна для зняття больових відчуттів.

Найвідповідальніший етап - створення мікроскопічних порізів. Майстер ретельно промальовує кожну волосинку для створення потрібної форми.

Нарешті, на брови наносять спеціальний крем. Він необхідний для запобігання ускладнень при загоєнні і збереженні пігменту в товщі епідермісу.

Переваги і недоліки

Мікроблейдінг має низку позитивних якостей. Це і робить дану процедуру такою популярною серед дівчат. Серед переваг можна виділити:

 • Швидке відновлення. Процедура відрізняється повною відсутністю набряків і почервоніння. Брови відразу виглядають дуже натурально і красиво.
 • Збереження відтінку. Ця техніка відрізняється тим, що пігмент не вицвітає з часом. Брови не стають зеленими, синіми, на відміну від інших технік татуажу.
 • Натуральність. Брови виглядають максимально природно.Ніхто і не помітить, що вони піддавалися татуажу.
 • Відсутність шрамів. Правильний догляд і професіоналізм майстра допоможуть позбутися від даної проблеми.
 • Тимчасовий результат. Через кілька років після здійснення процедури пігмент стає менш яскравим. Це дає дівчатам можливість змінювати форму і товщину брів і відмовитися від лазерного відомості татуажу.

Серед недоліків можна виділити тільки те, що в індустрії краси існує велика кількість непрофесійних майстрів. Мікроблейдінг - дуже складна техніка. Вона вимагає досвіду і великого багажу знань. Неправильно зроблений татуаж в цій техніці може привести до алопеції, тобто припинення росту волосся. Брови будуть виглядати непривабливо, втратять колишню форму і колір.

Поради, які допоможуть Вам вибрати техніку татуажу брів - мікроблейдінг або растушевка:

Догляд за мікроблейдінгом

Правильний догляд допоможе продовжити термін носіння татуажу і звести нанівець ризик виникнення ускладнень. Для того, щоб результат радував вас якомога довше, слід дотримуватися таких правил:

 • Відмовтеся від агресивних пілінгів і Догляду процедур.Це може значно нашкодити татуажу.
 • Не вживайте перед процедурою алкогольні напої. Вони можуть значно знизити згортання крові в процесі створення порізів. Це викличе серйозні ускладнення.
 • Відмовтеся до і після процедури на деякий час від відвідування солярію. Після нього шкіра стає набагато товщі і грубіше. Це перешкоджає проникненню в товщу епідермісу пігменту.
 • Не знімайте самостійно скоринки, які утворилися після процедури. Вони повинні відпасти природним шляхом для кращого протікання загоєння шкіри.

 • Користуйтеся спеціальними мазями для прискорення процесу загоєння порізів. Необхідні препарати вам порадить майстер.
 • Чи не мочіть брови протягом декількох діб після імплантації пігменту. Це збільшить термін його шкарпетки.
 • Протягом декількох тижнів не відвідуйте сауну або лазню.
 • Дотримуйтесь всі рекомендації майстра.
 • Вчасно здійснюйте корекцію. Вона дозволяє зробити брови більш яскравими, відновити чіткість ліній. В іншому випадку, результат буде зовсім не такою, якою б ви хотіли. Виконувати корекцію необхідно через місяць після основної процедури мікроблейдінга.

пудровим напилення

Дана техніка татуажу дозволяє створити максимально яскраві і чіткі брови, надати їм об'ємний ефект. Результат після цієї послуги зберігається надовго. Брови виглядають максимально натурально і привабливо.

Пудровим напилення ідеально підійде для тих дівчат, у яких:

 • Дуже світлі, практичні непомітні волоски. Колір брів світліше більш ніж на 2 тони кольору волосся.
 • Брови досить густі, є лише невелика кількість прогалин і пустот.
 • Хороша форма, що вимагає лише надання яскравості і насиченості.
 • Нечіткий контур, що вимагає обведення.
 • Брови сильно вигоряють і втрачають яскравість при дії ультрафіолетових променів.

етапи

Як і в попередньому випадку, татуаж в техніці пудровий напилення здійснюється в кілька етапів. Перший з них - корекція бази. Майстер прибирає зайві волоски, змінює форму брів, наближаючи її до бажаної. На даному етапі просто необхідно відштовхуватися від натуральної бази, щоб уникнути ненатурального ефекту.

Другий етап - створення ескізу. Він створюється спеціальними олівцями. Ескіз ретельно узгоджується з клієнткою. Він може кілька разів коригуватися, видозмінюватися.Ці дії будуть відбуватися до моменту досягнення бажаного результату.

Третій етап - добірка кольору. Він також узгоджується з клієнтом. Якщо дівчина хоче більше натуральні і природні брови, підбирається той відтінок, який максимально близький до кольору волосся. Якщо потрібні більш яскраві та насичені брови, береться відтінок трохи темніше кольору волосся.

Четвертий етап - знеболювання ділянки. Він необхідний для того, щоб знизити рівень неприємних відчуттів під час процедури.

П'ятий і дуже важливий етап - безпосередньо вживлення пігменту. Це проводиться спеціальною машинкою. Пігмент імплантується невеликими точками, що і створює ефект пудрових брів. Створюється відчуття, ніби брови заповнені тінями. Це дозволяє домогтися обсягу і яскравості.

Останній етап - обробка шкіри. Він просто необхідний для того, щоб закріпити результат від послуги, знизити нанівець ризик виникнення запалень, прискорити процес загоєння. Заживає татуаж за допомогою даної техніки набагато швидше, ніж мікроблейдінг. Це обумовлюється меншою площею ураження шкірних покривів. Очевидно, що точкові уколи заживають швидше порізів.

Протипоказання

Не всім підходить дана техніка. Існують і деякі протипоказання до її здійснення. Серед них можна виділити:

 • Погіршення згортання крові.
 • Наявність вірусних захворювань.
 • Алергічну реакцію на препарати, що використовуються при татуаже.
 • Підвищений рівень цукру в крові.
 • Наявність на оброблюваної області рубців, родимок і бородавок.
 • Вагітність.
 • Менструацію.
 • Годування.
 • Наявність онкологічних захворювань і їх лікування.

Переваги і недоліки

Дана процедура має свої позитивні і негативні якості. Серед переваг можна виділити:

 • Швидке загоєння. Про це було вже сказано вище.
 • Яскравий і насичений ефект.
 • Поява обсягу на бровах.
 • Мінімальна заподіяння шкоди брів.
 • Тривалий ефект. Яскравість і насиченість зберігається на термін від 3 до 5 років при правильному догляді і своєчасних коригувань.
 • Відсутність вицвітання пігменту.
 • Мала кількість сукровиця за рахунок невеликої площі ураження шкіри.

З недоліків, як і при мікроблейдінге, можна виділити тільки велика кількість непрофесійних майстрів. Пудровим напилення - досить нова техніка татуажу.Багато майстрів, які не пройшли належної навчання, включають її в перелік своїх послуг. Це може привести до того, що результат сильно розчарує клієнтку.

корекція

Пудровие брови вимагають своєчасної корекції. Від цього залежить кінцевий результат і термін носіння татуажу. Первинна корекція повинна проводитися відразу після повного загоєння шкіри після первинної процедури. Процес загоєння в більшості випадків займає близько місяця.

Шкіра по-різному реагує на втручання пігментів. Первинний результат просто непередбачуваний. Корекція спрямована на усунення недоліків і досягнення бажаного результату від татуажу брів.

Те, наскільки швидко вицвітає пігмент, залежить від наступних факторів:

 • Тип шкіри. Власниці жирної шкіри з великою кількістю пор повинні робити корекцію дещо частіше дівчат із сухою, менш пружною і пористою шкірою.
 • Вік. У жінки в літньому віці пігмент вицвітає і втрачає свою яскравість набагато повільніше, ніж у юної дівчини. Це пов'язано з регенерацією шкіри, швидкістю даного процесу.
 • Імунна система та особливості організму. Наш організм намагається протистояти чужорідним тілам і елементам, сприймаючи їх як загрозу.У дівчат з підвищеним імунітетом і розвиненою імунною системою пігмент буде виводитися набагато швидше.

Сподіваюся, докладний розгляд обох технік допомогло відповісти на питання, що ж все-таки краще: ефект пудрових брів або мікроблейдінг.

Залиште Свій Коментар