Рефреш брів - всі про цю процедуру

На сьогоднішній день перманентний макіяж є основною течією моди. Багато дівчат мріють роздобути гарний макіяж очей, брів або губ, який буде залишатися на обличчі навіть після вмивання. Ще більше представниць прекрасної статі вже стали володарками перманентного макіяжу.

Але дана процедура досить важка у виконанні. Результат буде повністю залежати від кваліфікації та професіоналізму майстра. Саме тому необхідно ретельно підходити до вибору майстра. В іншому випадку, доведеться витратити дуже багато сил, часу і матеріальних засобів, щоб виправити помилки непрофесійного косметолога.

Навіть якісно виконана робота з часом втрачає колишній лиск і красу. Татуаж втрачає свою яскравість, стає більш тьмяним, його кордони стають менш чіткими. Для того, щоб перманентний макіяж надовго залишався в прекрасному стані, необхідно регулярно проводити таку процедуру, як рефреш.

Що таке рефреш?

Рефреш брів - що це таке? Це процедура, спрямована на відновлення їх кольору. При цьому, окрема промальовування контуру не здійснюється.

Дана процедура здійснюється вже на розсуд клієнта після проведення корекції перманентного макіяжу. Рефреш ідеально підійде для тих, хто хоче:

  • Освіжити колір старого татуажу.
  • Зробити татуаж більш інтенсивним.
  • Оновити брови, зберігши наявну форму.

Фахівці рекомендують проводити дану процедуру щорічно. Її вартість значно менша за вартість корекції. Тривалість - близько 1,5 - 2 годин.

Але існують і ті випадки, коли потрібно повноцінна позапланова корекція татуажу. Це може статися у зв'язку з сильною зміною форми брів, які пов'язані з індивідуальними особливостями шкіри дівчини, або ж через неправильного догляду.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з процедурою рефреша брів:

Догляд за бровами

Отже, після того, як ми відповіли на питання, що ж таке рефреш брів, необхідно розглянути догляд за бровами після рефреш. Від нього залежить стан перманентного макіяжу і термін їх шкарпетки. Неправильний догляд за татуажем може привести до серйозних наслідків.

Для збереження перманентного макіяжу брів в хорошому стані після рефреша варто виконувати наступні досить прості правила:

  1. Кілька тижнів після рефреша не можна приймати тривалі сонячні ванни. Заборонено відвідувати солярії. В іншому випадку, є величезний ризик отримати серйозні опіки. Ви можете не тільки втратити весь результат від процедури, але і завдати істотної шкоди власній шкірі.
  2. Відмовтеся від відвідування громадських басейнів, саун і т. Д. В перший місяць після процедури.
  3. У перший час після процедури рефреш не перестарайтеся з зволоженням зони навколо брів. Це може бути чревате потьмянінням перманентного макіяжу і втратою результату.
  4. Відмовтеся від пілінгів, скрабів та інших процедур, які можуть пошкодити утворилася після процедури корочку. Після рефреша перманентного макіяжу шкіра активно відновлюється і регенерується. Дані процеси повинні протікати в природному режимі. Не варто впливати на утворилася корочку. Згодом вона відпаде сама.
  5. Відмовтеся на перший час від звичного вам догляду. У зоні брів краще використовувати загоюють кошти, які порадив вам майстер.
  6. Дбайливо очищайте і витирайте шкіру. Не варто сильно терти зону макіяжу махровими рушниками.Це може сильно зашкодити її. Прибрати зайву вологу краще за допомогою паперового рушника легкими рухами.

При дотриманні всіх перерахованих вище правил по догляду за бровами після рефреша процедура їх загоєння пройде практично непомітно. Брови повністю відновляться і візьмуть кінцевий вигляд протягом декількох тижнів.

Відгуки

На просторах інтернету можна знайти безліч відгуків дівчат, які вже випробували на собі цю процедуру. Виходячи з цих відгуків, можна визначити, чи підходить рефреш безпосередньо вам, і вибрати професійного майстра в вашому місті.

Залиште Свій Коментар