Процедура «Velvet» - краса для вій і брів

Ті, хто любить модні новинки, не втомлюється дивувати подруг б'юті прийомами, вже знає про появу послуги реконструкція вій і брів «Velvet».

Технологія прийшла з Британії, англійські фахівці розробили її для лашмейкеров - майстрів по віям - і зацікавлених споживачів. Майстри Лондонського інституту працювали, виконуючи завдання холдингу Міжнародна Академія краси та сервісу «STANDART», заснованого фахівцями Росії і Англії. Головний офіс компанії знаходиться в британській столиці.

Причина популярності

Ця процедура краси призначена одночасно для брів, верхніх і нижніх вій. Світ не знає нічого схожого, вона:

 • робить вії красивими;
 • перетворює брови;
 • безпечно збільшує густоту і довжину волосків.

За бажанням клієнта, майстер працює комплексно або тільки для вій, тільки брів.

суть процедури

Націлена на тривалий ефект, реконструкція вій і брів «Velvet» складається з чотирьох ступенів. Результатом глибокого відновлення стають:

 • красиво вигнуті вії;
 • ідеальна форма брів;
 • стійке фарбування;
 • подовження і ущільнення кожного волоска;
 • після декількох тижнів власні вії та брови клієнта стають довшими і густіше.

Перший ступінь - відродження краси. Майстер забарвлює волоски, надає їм сяйво, формує гарний завиток і надає бровам чітку форму.

Другий ступінь - стимуляція волосяних цибулин. На шкіру наноситься натуральний засіб - активатор росту, зміцнює, що пробуджує волосяні цибулини, що знаходяться в неактивній фазі, активізується зростання волосків.

Третій ступінь - закріплення есенції на молекулярному рівні. У стовбур і стрижень волосини, в волосяні фолікули вводяться лікувальні елементи, які проникають в молекулярну структуру. Есенція покриває і запечатує кожен волосся кератиновим комплексом.


Четвертий ступінь - забезпечення активного росту, подовження. Щоб підсилити ефект салонної процедури, клієнт отримує для використання вдома спеціальний препарат - коктейль на основі лікувальних масел. Використовуючи цей фібрилярний комплекс, через 3-4 тижні клієнти відзначають початок нового етапу - власні волоски стають значно довше і гущі.

результат

Перше враження після процедури - найяскравіший візуальний ефект: вії та брови насичені кольором і здоровим блиском.Волоски темні, об'ємні, підняті у коренів, і верхні, і нижні вії виглядають доглянутими.

Професійний засіб для стимуляції росту вій і брів, отримане на будинок, дає додатковий пролонгований ефект в процесі використання.

На відміну від інших процедур для брів і вій, через 3-4 тижні ефект не знижується, а посилюється - волоски набувають ще більший обсяг і довжину.

думка експертів

Експерти, які порівнюють процедури для брів і вій (ботокс, ламінування, «Velvet» для вій), відзначають, що кожна з них містить етап завивки. Додання волосках красивого вигину виконується з використанням різних фіксуючих засобів. Їх компоненти по-різному впливають на вії: деякі роблять їх ламкими, і клієнти з тонкими віями відзначають підвищену крихкість волосків. Після інших, навпаки, волоски набувають шовковистість і м'якість.

Результат завивки залежить від формування завитка, вибору правильної його форми, акуратною викладки вій, нанесення і зняття складів. Деякі процедури включають фарбування. Після пігментація наносяться доглядають компоненти.

Відгуки клієнтів

Відгуки клієнтів про різні процедурах різні. Найбільша кількість позитивних коментарів має реконструкція «Velvet», тому що після неї є очевидний пролонгований ефект з посиленням росту, густоти і довжини волосків. Відгуки користувачів про інших процедурах різняться, в залежності від марки засобів, якими користується майстер. Є думки, що багато хто з них не приносять користі, а ціни невиправдані.

Поради, які допоможуть Вам зміцнити вії в домашніх умовах:

Порівняння з іншими процедурами

Розвиваючись, індустрія краси пропонує всі нові засоби для догляду за бровами і віями. Багато хто вже знає сьогодні, що це таке - «Velvet». Для тих, хто звик до інших уходовой заходам, пропонуємо порівняння реконструкції з популярними процедурами.

Представлена ​​сьогодні, реконструкція волосків, націлена на красу і здоров'я на тривалий час. Надаючи волосках, оточуючим вії, красивий вигин, склади «Velvet» діють набагато м'якше, заломів і пересушування перешкоджає кремова текстура складу. Вигин залишається природним і м'яким протягом багатьох тижнів після завивки, не перетворюючись з часом в залом.

Якщо порівнювати «Velvet» і ламінування, то загальне у них - наявність фінішного покриття, яке фіксує фарбу, кератин і робить вії товщі. Під час ламінування виконується нанесення силіконового складу, що додає волоссю щільність і деяку жорсткість. Реконструкція виконується з використанням шовкової есенції, внедряющейся в волосок, його стрижень і волосяний фолікул. «Velvet» essence запечатує волосся зсередини і зверху покриває його комплексом з кератину і амінокислот. Після процедури волоски залишаються пухнастими і м'якими.

Ботокс також насичує волосся мікроелементами, але перевага «Velvet» в дії на його корінь. Але головне - інноваційний комплекс, стимулююче діє на волосяні фолікули, що не містить гормонів. Його дія підсилює коктейль, який необхідно використовувати вдома. Протягом декількох тижнів він живить брови і вії, насичує фолікул вітамінами і мікроелементами. Склад підсилює ефект зростання, запущений салонної процедурою.

переваги

Скільки триватиме ефект, залежить від швидкості природного поновлення волосків. В середньому, це 2-3 місяці.М'який вигин відновлення «Velvet» робить непомітною різницю між відростила частиною і тією, що була відновлена.

У відповідь на заперечення про те, що візуально ефект ламінування та реконструкції не відрізняється, після обох процедур вії щільні, загнуті, об'ємні і пофарбовані, майстри призводять такі аргументи:

 • під час реконструкції відновлюються верхні і нижні вії, а ламінування виконується тільки на верхніх;
 • після реконструкції волоски м'які, при ламінуванні їх покриває силіконовий каркас, а в процедурі «Вельвет» - шовкове напилення.
 • відмінна риса ламінування - можлива поява більш-менш виражених заломів, перекручених волосків; протягом усього життєвого циклу оброблених волосків, вони виглядають природно і плавно вигнутими;

 • після реконструкції клієнтки виконують вдома спеціальний догляд для посилення зростання волосків, після інших процедур ніякого спеціального догляду не передбачено;
 • відростають вії після реконструкції виглядають дуже природно, ніякої різниці між власними волосками і завитими немає, вони плавно переплітаються;
 • комплекс засобів «Velvet» екологічно чиста і природно сумісна з віями і бровами;
 • відразу після процедури немає «ефекту мокрого очей»;
 • нюанс для дівчат, які вважають за краще користуватися тушшю навіть після таких процедур: ламіновані волоски слизькі, косметика на них не лягає, а після реконструкції макіяж наноситься природно;
 • після ламінування заборонений контакт вій з водою протягом 24 годин, після «Velvet» - всього 6 годин не можна мочити очі.

Отримана від аналітиків ринку інформація переконує в тому, що реконструкція вій і брів за технологією «Вельвет» отримає ще багато прихильників.

Залиште Свій Коментар