Ремувер для зняття вій в домашніх умовах

Нарощування вій на сьогоднішній день досить поширена і затребувана салонна процедура. До масового поширення Ремувер, знімати нарощені вії доводилося також в умовах салонів, що вимагало додаткових витрат. Справжньою знахідкою для тих, хто вдається до даної процедури постійно, стало новий засіб - Ремувер для зняття вій.

Все, що потрібно знати про Ремувер

Раніше Ремувер для зняття нарощених вій використовувався виключно в салонах, але виробники вирішили розширити число покупців цього кошти, зробивши його надбанням масового споживача.

Для тих, хто ще не знає або не зрозумів, що це таке Ремувер для вій, варто пояснити основне призначення кошти.

Процедура нарощування передбачає приклеювання до століття, по лінії росту вій, додаткових штучних волосків, які створюють додатковий обсяг і роблять вії візуально довше. Процедура позбавляє від щоденного підкручування вій, нанесення тушею і необхідності робити щоденний макіяж. По суті, досить лише трохи підвести очі або нанести тіні.Нарощені волоски надають погляду виразність і без макіяжу. Але вічно носити нарощені вії не можна, їх необхідно видаляти і повторювати процедуру.

Так, саме в ходу зняття нарощених волосків на допомогу приходить спеціальний склад - Ремувер для зняття нарощених вій. Його ж використовують і в салонах. Сам процес видалення не буде складно, а по сему, можна дану процедуру провести в домашніх умовах, не витрачаючи зайвих грошей на послуги майстра. Таким чином, стає зрозумілим, що таке Ремувер для зняття вій.

види Ремувер

Все, представлені на ринку косметології Ремувер, можна умовно поділити на три великі групи або категорії:

  • рідкі;
  • кремоподібні;
  • Гелеві.

В основі даної класифікації закладено принцип консистенції або густоти складу.

Особливості рідких складів

Рідкі Ремувер для видалення вій можна віднести також до категорії професійних. По суті, вони краще за всіх інших видів справляються зі своїм основним завданням. Він не пошкоджує свої вії, в чому криється його основна перевага. Крім цього, таке склади дуже економічні.

Але ось в домашніх умовах використовувати його не так просто. Крім того, що необхідно просто вміти користуватися ним, знати, в яких кількостях наносити, потрібні при застосуванні і спеціальні пристосування.

Важливо дотримуватися і запобіжні заходи, з огляду на, що засіб має розчиняти клейкі речовини, використане при накладенні штучних волосків, потрапляння складу на слизову оболонку загрожує не тільки неприємними відчуттями, але і здатне викликати її серйозне роздратування. З цієї причини при використанні рідкого Ремувер для видалення штучних вій важливо дотримати всі запобіжні заходи.

Поради, які допоможуть зняти нарощені вії самостійно:

Кремові Ремувер і їх переваги

В цьому відношенні, в домашніх умовах використовувати кремовий склад. Він досить зручний і простий у використанні і є прекрасним рішенням для зняття вій, нарощених в салоні. З переваг кремообразного складу можна відзначити і його безпеку, маючи щільну консистенцію, він набагато рідше потрапляє в очі. Крім того, крем-Ремувер повністю безпечний для слизової оболонки і практично не дратує її.По суті, використання крему-Ремувер мало чим відрізняється від зняття макіяжу за допомогою молочка.

Кремові склади використовуються і при корекції нарощених вій, що також значно розширює його функціональні можливості. При використанні немає необхідності в спеціальних пристроях. Він просто наноситься на лінію росту вій, а потім акуратно знімається тампоном.

гелевидні склади

Ремувер, що мають форму гелю володіють тими ж перевагами, що кремоподібні склади. Вони також підійдуть для домашнього використання, не розтікаються, а значить, не потрапляють в очі і не дратують. Єдиним істотним недоліком гелевий Ремувер має той момент, що його дія вимагає часу. Якщо в салоні використовували досить якісну клейову основу, то потримати склад на століттях доведеться не менше 5-7 хвилин, а потім також видалити. Також наголошується, що гель не особливо економічний і вистачить лише на кілька процедур видалення штучних вій.

Правила використання Ремувер і запобіжні заходи

Інструкція з використання Ремувер для зняття нарощених вій є кілька етапів:

  • Перше, що необхідно зробити - це забезпечити захист нижньому століттю, для чого необхідно укласти на нього ватний диск;
  • Далі наноситься засіб для зняття. Воно рівномірно розподіляється по всій поверхні лінії росту вій;
  • Витримати час для повного вбирання складу і його дії - це займе від 2;
  • Далі засіб видаляється старої пензликом від туші разом з нарощеними віями;
  • Завершують процедуру очищення шкіри від залишків складу. Використовувати для цього можна ватний диск, просочений спеціальним лосьйоном або звичайною теплою водою.

Продовжуючи розмову про те, як зняти нарощені вії Ремувер, слід зазначити, що для домашніх процедур слід вибирати склади в формі крему або гелю. Вони гіпоалергенні і безпечні, а також прості в застосуванні. Сьогодні представлено кілька способів того, як знімати нарощені вії не тільки ркмувером, а й іншими засобами, наприклад кремами або натуральними маслами, а також дебондер. З них масла і крему не бажано використовувати для проведення даної процедури, так як виникає великий сумнів в їх ефективності. Дебондер ж цілком ефективне засобом, також, як і Ремувер.

Після процедур видалення штучних вій обов'язково слід провести ряд відновлювальних процедур по догляду за своїми віями. Вони можуть полягати у використанні сироваток, реп'яхової або касторової олії, крему для повік, а також проведенні масажних процедур.

Залиште Свій Коментар