Вибираємо пензлик для вій

Більшість дівчат вибирає туш по її щіточці, від якої практично на 80% залежить створюваний ефект забарвлених вій. Сучасних видів пензликів так багато, що в них складно розібратися, а вже тим більше точно визначити на око якась краще. Щіточка для вій підбирається під вигин і довжину волосків як природних, так і нарощених.

види пензликів

Виробники випускають різні форми щіточок, розібратися яка пензлик для вій краще без вивчення їх призначення і особливостей кожної складно. Привести опис всіх, наявних на ринку щіточок неможливо, тому нижче розглянуті найпопулярніші з них.

Пензлик з силікону

Вони мають довгасту форму, на них розташовані короткі ворсинки, найчастіше такі щіточки використовуються для туші, що подовжує. Цей різновид з'явилася порівняно недавно - 7 років тому, в її основі лежить полімерне волокно. За рахунок особливої ​​м'якості матеріалу така пензлик добре фарбує кожну вію, і попереджає надмірне скупчення туші на ній. Силіконові щіточки дарують подовження і обсяг, при цьому вії виглядають природно.

Такий вид щіточок підійде дівчатам, у яких короткі вії зі слабо вираженим вигином. Маленький діаметр кисті дозволяє фарбувати вії від самого кореня до кінчиків волосків. Така пензлик - найоптимальніший варіант для коротких вій, від інших варіантів на них можуть утворюватися грудочки, тоді як силіконова здатна добре розчісувати кожен волосок.

Щітка-сфера

За зовнішнім виглядом вона нагадує кульку, покритий частими ворсинками. Для власниць густих і довгих вій вона підходить ідеально, допомагаючи робити погляд "розкритим" і виразним, а ось для коротких вій її краще не застосовувати, вона тільки буде склеювати їх. Кулястої пензлем добре фарбувати важкодоступні місця навколо очей, а якщо попрактикуватися, то за допомогою неї можна створити ефект "нарощених" вій.

вигнута пензлик

Вона може бути як з сильно вираженим вигином, так і не дуже. У неї з одного боку ворсинки короткі, а з іншого - довгі. Спочатку вії фарбуються короткою стороною щіточки, а потім розділяються довгою. Крім того, пензлик добре подовжує і підкручує вії, особливо після її використання це помітно в зовнішньому кутку ока.Такі вигнуті пензлики-ложечки здатні надати волоскам будь вигин, правильне їх використання залежить від форми очі.

Вигнутий вид виготовляється з наступних матеріалів: силікону або нейлону. В деякій туші вони йдуть з перехресними ворсинками, а то і без них. Завдяки своєму моделирующему вигину вони перетворюють кожну вію і роблять волоски об'ємніше.

Кисть у формі сердечка

Така щітка має дві спіралі, які переплітаються в одну, вона виконана по конусу, це стало можливих через використання на ній різних за довжиною ворсинок. Поділ ворсинок дозволяє в точності повторити форму вій і фарбувати кожен волосок, перешкоджаючи їх склеювання від коренів до кінчиків. Пензлик в формі сердечка найчастіше виконується з еластомеру, який наділяє її хорошою гнучкістю.

плоска пензлик

На ній практично немає ворсинок, за зовнішнім виглядом вона нагадує мініатюрну гребінець. В її силах подарувати віям чудовий обсяг, розділяючи кожну волосинку і надаючи їй насичений колір. Плоска різновид щіточок застосовується для техніки "отпечативанія".

У формі вісімки

Кисть для вій цього виду нагадує своїм профілем "вісімку", незвичайна її форма дає можливість фарбувати абсолютно все волоски від зовнішнього до внутрішнього куточка ока. При використанні такої щіточки не потрібно нахиляти голову, щоб нафарбувати вії, вона сама добереться до віддалених вій. Вона здатна не тільки подарувати обсяг, але і підняти вії, тим самим зробити погляд більш відкритим.

Пензлик вісімкою посередині швидко ставати злиплої, щоб це не відбувалося, потрібно тримати її в чистоті і перед кожним використанням протирати серветкою надлишки туші.

Поради, які допоможуть Вам підібрати туш для вій з найкращою пензликом:

спиралевидная щіточка

Її ще називають щіточкою-штопором. Щетинки з нейлону на ній можуть добре фарбувати кожну вію і при цьому збільшити загальний їх обсяг. Спиралевидно розташовані ворсинки захоплюють багато туші, вона відмінно закріплюється на волосках, потовщуючи їх і забезпечуючи їм повне фарбування.

конусная кисть

Щетинки на ній біля основи коротше, а потім збільшуються по довжині до кінчика. З нею можна домогтися спокусливого "котячого" погляду.Конусная кисть здатна фарбувати вії, починаючи від зовнішнього куточка ока і закінчуючи внутрішнім, її використовують для досягнення максимального обсягу. Вона витягує вії і фарбує їх. Такий вид пензликів підходить для дівчат з довгими віями, а ось короткі волоски вона не в змозі забарвити, через свого широкого підстави.

спиралевидная кисть

Вона призначена для отримання обсягу і помітною довжини вій. Її щетинки закручені по спіралі, а матеріал виготовлення - нейлон. Завдяки йому щетинки можуть захоплювати і утримувати достатній обсяг туші, щоб рівномірно розподілити його по всій їх довжині, а ще створити підкручують ефектом.

овальна щітка

Пензлик такої форми незамінна для тих, у кого рідкісні вії. За допомогою неї можна створити "ляльковий" ефект. Щоб збільшити довжину волосків потрібно вибрати її варіант з довгою і великої формою, а для коротких волосків варто використовувати більш мініатюрну її версію.

Як видно з опису поширених варіантів пензликів при їх виборі потрібно орієнтуватися на довжину своїх вій і їх природний обсяг.

Сучасні новинки серед щіточок

Зараз можна придбати одну і ту ж за складом туш, але з різними пензликами, які створять на віях потрібний ефект. При використанні щіточок-аплікаторів, що з'явилися порівняно недавно можна отримати від однієї і тієї ж туші різний результат:

  • Гнучкою пензлем з каучуку, еластомеру або силікону можна фарбувати окремі волоски і уникнути грудочок.
  • Вібруюча щіточка за рахунок частих коливань, які досягають до 7 тис. За хвилину, додає віям виразний вигин, збільшують обсяг і довжину. Така кисть гарантує рівномірний розподіл туші. Її використання досить просте: потрібно натиснути кнопочку і повільно провести по всій довжині вій.
  • Пензлик-гребінець потрібна для поділу вій, вона надає їм довжини, зазвичай виготовляється з еластомерів. В її силах створити підкручують ефектом.
  • Дві щіточки в одній туші. Вони призначені для різних цілей. Та, в якій щетинки коротше завдає на волоски базовий прозорий шар, який тут же додає їм об'єм і подовжує волоски. Другий пензликом наносять фарбувальний склад, який закріплюється на базі і збільшує створюваний обсяг.

Як вибрати правильну щіточку під себе?

Тим, хто ще сумнівається при виборі підходящої кисті для вій, слід знати кілька нюансів:

  • Для збільшення обсягу довгих вій краще підбирати кисть з рідкісними щетинками, які розподілять склад по всій довжині і волоски придбають чарівну пухнасту. Ідеально для цих цілей використовувати кулясту щіточку.
  • Короткі і рідкісні вії перетворить гумова пензлик з тонкими щетинками.
  • Короткі і густі вії слід фарбувати широкої пензликом з густим розташуванням ворсинок.
  • Прямим густим віям підійде вигнута щіточка, яка створить підкручують ефектом.

Вибравши відповідну для вій щіточку можна посилити її ефект, якщо перед використанням туші припудрити волоски, тоді склад не буде братися в грудочки, обсипатися і розмазуються. Рекомендується перед фарбуванням вій розчесати їх спеціальною щіточкою.

Залиште Свій Коментар