Щипці для завивки вій - інструмент на кожен день

Завивка вій дуже важлива для бездоганного вигляду. З нею очі виразнішими, вії виглядають довшими і розкішніше, а жінка стає молодше і привабливіше. Але всі ці переваги можливі тільки тоді, коли процедура виконується правильно. Всім, хто хоче завивати вії правильно і уникнути поширених помилок, адресовані поради, як правильно використовувати затиск для вій.

Інструкція по використанню

Багато дівчат бояться завивати вії, насправді, це нескладно, і для побоювань немає причини. Знадобиться інструмент і невеликий досвід.

Використання металевого інструменту поблизу очі - дивне відчуття, але знаючи, як правильно користуватися затискачем для вій, неможливо собі нашкодити. А заради кокетливо завитих вій можна потерпіти незначне незручність.

Ось проста інструкція.

  1. Приступайте, коли очі чисті, сухі, без туші. Відкрийте затиск, і, тримаючи очі відкритими, помістіть ряд верхніх волосків між полотнами.
  2. Починаючи з внутрішнього кута ока, розташуйте полотна якомога ближче до світі, а не ущипнувши шкіру. Коли все вії будуть між ними, акуратно стисніть щипці.
  3. Утримуйте ручку протягом 10 секунд, потім, рухаючись до краю волосків, повторюйте рух. Так завитими будуть волоски по всій довжині.

Як вибрати інструмент

Густі, щільні вії красиві і бажані більшістю жінок. Можна надати власним волосках вид довших і доглянутих, якщо використовувати хороший інструмент. Колись ми навіть не знали, як називається затиск для вій, а сьогодні вибираємо з безлічі варіантів. Це інструмент з металу, з м'якими гумовими накладками і ручками, як у ножиць. Ручки стискають полотна затиску, надаючи волосках красивий вигин. Ключ до успіху - інструмент хорошої якості і правильна техніка його використання. Після завивки можна наносити будь-який макіяж.

Хороший затиск. Є багато виробників, але деякі краще за інших. Перш за все, інструмент повинен бути металевим, а не з пластику. На міцних металевих полотнах розташовуються гумові накладки. Пластикові затиски не можуть стискати волоски так сильно, щоб досягти бажаного вигину. Також, пластик легко ламається. Хороші марки: «Shiseido», «Shu Uemura» або «Tarte». Незалежно від імені виробника, інструмент обов'язково містити в чистоті.

особливості використання

Тримайте інструмент для завивки вій максимально близько до ока.Спочатку він здається дуже холодним і небезпечним, але ви поступово звикнете. Деякі користувачі радять нагрівати затиск феном перед використанням, але в цьому немає необхідності. Його легко перегріти, а гарячі полотна можуть обпалити чутливу шкіру або волоски.

Розвівши в сторони полотна, треба помістити все волоски між ними. Власниці густих вій, повинні робити це в 2-3 прийоми. Максимально наближаючи затиск до століття, намагайтеся не вщипнути шкіру.

Стуліть полотна, зафіксуйте зусилля на 3 секунди. Просуваючись до краю вій, утримуйте ручки більш, ніж на 3 секунди. Зробіть три послідовні кроки, щоб лінія вій виглядала повніше і гущі. Просувайтеся від підстави, через середину, до кінчиків волосинок, щоб зафіксувати останній завиток.

Завиваючи таким чином вії, їх можна не фарбувати тушшю. Для природного і доглянутого вигляду такої укладки досить, лінія на столітті буде виглядати гущі і красивіше. Це просто знахідка для тих, чиї чутливі очі реагують на косметику.

Поради, які допоможуть Вам у використанні щипців для завивки вій:

Отримання різних ефектів

Якщо нанести на волоски вазелін, це зробить погляд вологим. Переконавшись, що вії і повіки вільні від пилинок і на них немає лусочок відмерлої шкіри, на волоски наноситься тонкий шар вазеліну за допомогою спеціальної щіточки. Розподіліть вазелін пальцями від середини до кінчиків вій.

Використання туші до завивки. Цей спосіб прийнятний для створення більш драматичного виду. Але потрібно дотримуватися важливого правила: завивати волоски до того, як нанесена на них туш повністю висохне. Завдавши туш за допомогою щіточки, зачекайте кілька секунд до того, як фарбувальний продукт злегка підсохне, після цього можна використовувати щипці.

Завивка нижніх вій після нанесення туші. Щоб не повністю висохла туш не забарвила шкіру, покладіть під волоски звичайну ложку. Після цього завивати волоски звичайним способом. Після завивки можна нанести ще 1-2 шари туші. Перед вечірнім виходом перед кожним новим шаром фарбувального продукту волоски акуратно припудрюють дитячою присипкою.

Поверх чорної туші можна нанести блискучу. Виконавши завивку від основи до кінчиків, розділяючи лінію вій на три секції - середню і бічні, нанесіть шар чорної туші.Після того, як він висохне, наносите блискучий продукт. З одним його шаром вид буде природний, з 4-5 шарами лінія буде яскравою і блискучою.

поширені помилки

  1. Ви завиває вії після нанесення туші. Мало того, що завиток може вийти негарним, це ще й шкодить волосках. Коли туш після нанесення підсихає, це робить вії жорсткими, знижує їх гнучкість. Завивание їх в цей момент веде до того, що ламкі волоски стають значно коротше. Короткі вії - сумний побічний ефект неправильної завивки, який недавно продемонструвала Майлі Сайрус.
  2. Ви ніколи не очищаєте свій затиск для завивки. Навіть, якщо ви використовуєте інструмент до того, як нанесете туш, є шанс, що на косметичному олівці, тіні є бактерії. До того ж, на інструмент обов'язково потрапляють і залишаються там клітини відмерлої епідермісу. Щотижня потрібно очищати затискають частини ватним тампоном, змоченим спиртом.
  3. Ви ніколи не міняєте педи (змінні насадки). Згодом ці невеликі подушечки, розташовані на полотнах щипців, брудняться, тому треба купувати змінні, і міняти їх кожні місяць-два.Якщо ця подушечка зношується, з'являється ризик пошкодити вії металевими частинами інструменту.
  4. Ви користуєтеся дешевими моделями. Фахівці кажуть, що косметика і інструменти для очей - не ті продукти, на яких слід економити. Якщо ви хочете отримати красиво вигнуті, здорові вії, вибирайте хороші щипці. «Ларамі», засновник «Book Your Look», візажист, каже, що вартість інструменту має значення, дешеві щипці не дадуть потрібного результату.
  5. Ви занадто сильно затискаєте. Щоб не пошкодити волоски, зберегти їх довжину і здоров'я, переконайтеся, що додається при завивці тиск, не перевищує допустимий. Занадто натискаючи, ви ризикуєте отримати не природний вигин, а дивний кут в 90 градусів, до того ж, можна просто зламати вії. Щипці високої якості не вимагають інтенсивного стиснення, це ще один аргумент на користь дорогого інструменту.

Поширені запитання

В умілих руках затиск для завивки вій стає універсальним інструментом. У повсякденному макіяжі він додає об'єм і довжину вій, а вечірньому образу додає розкіш і драматизм.

Залиште Свій Коментар