Шотірованіе брів: ідеальні соболині брови за 30 хвилин

Шотірованіе - одна з технік татуажу брів, що не припускає видалення волосяної лінії. Метод дозволяє об'єднати ідеальні контури і колір з природністю і натуральністю.

Макіяж - справа захоплююча і тонке. Однак часу відбирає багато, та й "носити" його на обличчі цілий день шкідливо для шкіри. Але ж бути красивою як зірка хочеться весь час - і рано вранці, встаючи з ліжка, і вдень у всеозброєнні, і вже тим більше ввечері. Вирішує це завдання перманентний макіяж, тобто, татуаж, що імітує колір помади, тіней для очей, ідеальний контур брів і так далі.

Шотірованіе брів - одна з технік татуажу, що дозволяє назавжди забути про вищипуванні, корекції форми, фарбуванні.

особливості процедури

Що це таке - шотірованіе? Надати бровам ідеальну форму і колір можна різними способами. До одним з найпопулярніших останнім часом ставиться м'яка щадна татуювання, покликана відтворити точний, тонку - або не дуже, рівну дугу волосок до волоска.

Проводиться така процедура ручним методом або за допомогою спеціального приладу. Технологія застосовується різна: так, наприклад, волоскові метод передбачає видалення волосків і нанесення на шкіру дуже тонких штрихів, що імітують природну брову.

Шотірованіе - по суті, той же татуаж, але наноситься поверх натуральної брови. У цьому випадку майстер не малює окремі волосинки, а створює швидше фон, в точності відповідає кольору волосся з тим, щоб брову виглядала максимально ефектно, але при цьому природно.

За відсутність штрихів метод називають м'якою розтушовуванням. При цьому колір і форма виявляються "заслугою" татуажу, а природний волосся замість намальованого не дозволяє засумніватися в його натуральності.

Відрізнити промальовані шотірованіем дуги від природних дуже складно. При цьому контур з часом не змінюється, колір не зникає і брову виглядає густою і доглянутою.

переваги шотірованія

На сьогодні татуаж брів цим способом є найбільш затребуваною салонної процедурою. Пояснюється це просто:

 • метод забезпечує максимально натуральний вигляд макіяжу: адже волосяна лінія залишається на місці, видаляються лише ті волоски, які не вкладаються в обраний замовником контур;
 • цей спосіб дозволяє виправити різноманітні дрібні недоліки: несиметричність дуг, різну довжину, ділянки з рідкісним волосяним покривом, невдалий відтінок і так далі;
 • займає процедура близько 40 хвилин.Результат зберігається 2-3 роки;
 • скоринки після татуажу гояться протягом тижня. Догляду за ними не потрібно. Але щоб шкіра не загрубіла, рекомендується змащувати ці ділянки зволожуючими кремом;
 • спосіб універсальний і використовується при будь-якому кольоротипу, будь-якій формі особи і будь-якому кольорі волосся.

Недоліки методу:

 • процедура хвороблива, так що винести її дівчатам з низьким порогом болю нелегко. Можливо знеболювання, але як окрема послуга;
 • шкіра протягом 7-10 днів залишається злегка запаленої і "стягнутої";
 • близько місяця після татуажу колір буде інтенсивніше, ніж хотілося б.

Підбір за кольором

Для фарбування брів підбирають спеціальні пігменти. Звичайні фарби для тату використовувати не можна: так як волосяна лінія зберігається, її реакція на фарбу може виявитися непередбачуваною. У кращому випадку зміниться природний колір, причому на радикально ненатуральний - синій, з зеленуватим відтінком. У гіршому, цибулини можуть незворотно постраждати.

Важливо вибирати для брів відповідний колір. Причому враховувати необхідно і колір шевелюри, і тон шкіри, і відтінок очей.

 • Чорноволосим дівчатам вибирати не доводиться - чорний або темно-коричневий в залежності від того наскільки пекучий відтінок мають локони. Палітра шкіри і очей має третьорядні значення.А ось густота бровной дуги принципова: при рідкісних волосках чорний пігмент використовувати небажано - вид буде дуже далекий від натуральності, краще застосувати темний коричневий або кольору кави.

 • Шатенкам підбирають шоколадні, коричневі і темно-сірі тони в залежності від палітри: при холодному відтінку кіс краще сірий, при теплом - коричневий.

 • Рудоволосі можуть дозволити собі більш світлий тон - з золотим блиском, мокка. Червонуваті відтінки зустрічаються вкрай рідко, так як навіть при яскраво-червоних волоссі таке поєднання не буде виглядати гармонійно.

При рудої шевелюрі потрібно враховувати колір шкіри. Білий фарфоровий відтінок, часто зустрічається у рудоволосих, зажадає тонкої легкої брови з виразним золотистим відтінком. При смаглявою шкірі можна вибрати темний і насичений тон.

 • Під русявим волоссям на увазі надто велика кількість відтінків, щоб можна було слідувати будь-якої спільної рекомендації. При світлій шкірі і загальної теплої палітрі русявим більше підходять коричневі теплі тони. Чим холодніше тон шевелюри, тим більше сірої пігменту потрібно використовувати. При смаглявою шкірі завжди вибирають коричневі відтінки.

 • А ось для світлого волосся колір брів може бути дуже різним. Якщо шевелюра зберігає виразний золотистий відтінок, а шкіра світла і ніжна, пігмент підбирають золотистий або коричневий, але не надто темний. Якщо волосся швидше платинові або ультра білі, тон краще холодний - темно-сірий, графітовий. При яскравої зовнішності - темні або світлі яскраві очі, виразний колір шкіри, брови можуть бути навіть чорними, вірніше кажучи, дуже темними коричневими.

 • Шотірованіе сивих брів викликає максимум складнощів. В цьому випадку краща інша техніка татуажу, оскільки волосяний покрив втрачати колір буде в будь-якому випадку швидше, ніж шкіра. Але якщо рішення клієнтки тверде, підбирають максимально нейтральний відтінок до основного кольору локонів. Темний відтінок дуже небажаний: сиві волоски на його тлі виглядають особливо неохайно.

Протипоказання

Незважаючи на безпеку процедури у неї є ряд обмежень.

 • Вагітність і період годування груддю виключають будь-які техніки татуажу. В цей час шкіра втрачає тургор, і татуювання лягає некоректно.
 • Низька згортання крові - шотірованіе увазі проколювання шкіри спеціальною голкою,а при такому діагнозі випадкове зачіпання капіляра перетвориться в нерозв'язну проблему.
 • Високий артеріальний тиск.
 • Захворювання ендокринної характеру - аденома гіпофіза, наприклад.
 • Очні інфекції - татуаж подразнює шкіру, на тлі запалення це може призвести до виникнення набряків і інших ускладнень.
 • Родимки і папіломи в області бровние дуг теж виключають цю процедуру.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців - в цьому випадку рубці утворюються навіть при випадковій подряпині, так що про вплив голкою не може бути й мови.
 • Алергічна реакція на будь-який компонент пігменту. Перед проведенням процедури обов'язково проводиться шкірний тест.

Поради, які допоможуть зробити проблемні брови ідеальними:

технологія методу

Процедура не вимагає попередньої підготовки. Єдине жорстку вимогу: вибір салону і майстри, оскільки техніка шотірованія брів досить складна і вимагає досвіду і вміння іоптиа.

1. На першому етапі обумовлюють контур, колір і форму брови, користуючись описами, фото або прикладами з каталогу. Потім майстер робить ескіз - легку промальовування олівцем або тінями. На цій стадії форму і колір завжди можна підкоригувати.

2.Потім ділянку обробляють антисептичним косметичним засобом, а навколо брів наносять жирний крем з тим, щоб уберегти решту шкіру від роздратування.

3. Шкіру брів обробляють кремом з анестезуючу ефектом. Утримують склад до 30 хвилин. Якщо цього недостатньо, можливо місцеве знеболення. Всі волоски, які виявляються за контуром майбутньої брови, видаляються.

4. Розтушовування виконують спеціальними голками, спаяні в своєрідні пучки. Використовуються пучки різної форми: круглі, числом голок від 3 до 18 - дають м'яку тіньову лінію, і плоскі з числом голок від 2 до 17 - штрихи в цьому випадку більш різкі. Фарбу вводять під шкіру на глибину в 1 мм, як правило, спеціальної татуажном машинкою.

5. По закінченню ділянку протирають антисептиком. На фото - брови після шотірованія.

Щоб зберегти результат на тривалий термін після шотірованія потрібно відмовитися від перебування на сонці - на 2 тижні, виключити сауну і лазню - на 2 тижні, і не чіпати утворюються скориночки - 7-10 днів. Для пом'якшення шкіри періодично на ділянку наносять крем.

В ідеалі результат може утримувати до 2-3 років. На практиці через півроку-рік потрібна корекція за кольором.

Шотірованіе - вдалий варіант татуажу брів, при якому немає потреби назавжди розлучатися з природною власний лінією. Метод щадний, не викликає роздратування, і контур, і колір завжди можна підкоригувати.

Залиште Свій Коментар