Як зняти наклеєні вії: вибір і особливості застосування

Здавалося б, вії - дуже невелика частина жіночого вигляду. Але при цьому і вії, і брови мають чи не вирішальне значення, формуючи не тільки загальне враження, але навіть вираз обличчя. Не дивно, що їх зовнішнім виглядом доводиться приділяти стільки уваги.

Накладні вії

Методів отримання довгих, пухнастих, витончено вигнутих вій досить багато. Зробити це можна і зовсім простим способом - за допомогою спеціальної туші, і вдавшись до процедур куди більш тривалим і складним - до нарощування, наприклад. Накладні вії в цьому списку є оптимальне поєднання між результатом, вартістю і простотою.

Існує кілька видів такого рішення. Як зняти накладні вії в домашніх умовах, залежить від того, який вид останніх використовувався для прикраси.

 • Пучкові - 3-4 волоска скріплені в один пучок. Застосовується він по-різному: можна наклеїти 1 пучок тільки в куточок ока, щоб зробити розріз котячим. Можна закріпити кілька, надаючи віям пухнастість. Можна кріпити пучки від внутрішнього куточка до зовнішнього, щоб отримати максимальний ефект. В цьому випадку потрібно застосовувати пучки різної довжини, щоб вії в загальному мали більш природний вигляд.

Очевидно, що наклеювання пучків займає багато часу і вимагає великої акуратності. Знімати їх самостійно теж зовсім непросто.

 • Поодинокі - окремі довгі або об'ємні волоски, які приклеюються по 1-2 штуці з метою створити враження більш густих і довгих вій. Це найбільш вдалий "денної" варіант, так як виглядає максимально природно.

 • Стрічкові - волоски наклеєні на спеціальну стрічку. Стрічку, в свою чергу, закріплюють по краю росту волосків. Процедура кріплення і видалення набагато простіше, проте і вид куди більш неприродний. Найчастіше модель використовують для створення тематичного образу: волоски прикрашають стразами, блискітками, надають їм незвичайний колір.

 • Особливо ефектні варіанти такого роду носять назву декоративних. Такі моделі апріорі не можуть здаватися природним, навпаки, розробляються з метою вразити і привернути увагу. У справу йдуть і колір, і блискучі камінці, і форма, наприклад: модель, в якій вії утворюють певний орнамент.

 • Стрічкові на половину століття - по суті, призначені для кріплення тільки на зовнішній частині ока. Виглядають вони більш природно, надають погляду більшу глибину і візуально змінюють розріз - ефект мигдалеподібних або котячих очей.Для новачків це рішення є найкращим: відклеїти накладні вії такого роду набагато простіше, навіть не вдаючись до послуг професіонала.

Звичайно, вибір накладних вій не обмежується тільки типом. Потрібно підібрати довжину відповідно до розміру і розрізом очі, а також форми брів. Вибір кольору не менше значущий: як правило, волоски намагаються вибрати потаємні з тим, щоб зробити погляд більш глибоким, проте для декоративних варіантів частіше використовують поєднання чорних і кольорових волосків. Вигин теж необхідно оцінити тверезо: сильно вигнуті штучні вії в поєднанні з "рідними" прямими виглядають не просто неприродно, а неохайно.

Поради, які допоможуть Вам зняти нарощені вії самостійно:

особливості технології

Закріпити накладні вії можна і самостійно: з фіксацією одиничних моделей складнощів не виникає. Стрічкові, незважаючи на те що рекомендуються для новачків, вимагають більше вміння, в основному за рахунок того, що рівномірно і точно закріпити стрічку уздовж війкового краю не завжди вдається відразу. Пучкові без достатнього досвіду використовувати не рекомендується.

Кріплять волоски за допомогою спеціального клею на основі ціанокрілата. Склад має чи не миттєвим ефектом, тому фіксацію потрібно робити швидко. Відповідно, при неправильному або занадто повільному прикладанні стрічки або пучка, засіб для нейтралізації клею потрібно відразу ж, а не ввечері, коли потрібно видалити макіяж.

Зняти вії можна і без спеціальних засобів. Важливо, щоб обраний рішення відповідало кільком вимогам:

 • не дратувало шкіру повік, що виключає будь-які спиртовмісні косметичні рідини;
 • не викликало алергії - тут потрібно орієнтуватися на індивідуальні особливості і чутливість до тих чи інших компонентів;
 • розчиняло клей - відділення штучних вій має відбуватися максимально м'яко, без зусиль. Якщо виникає хоч якась трудність з видаленням, значить, засіб не годиться.

Вода з милом або шампунь будь-якого роду проблему абсолютно не вирішує. Клей полимеризуется при висиханні і утворює собою водостійке з'єднання. Для його розчинення необхідна масляна фаза.

процедура видалення

Як зняти накладні вії від характеру кошти практично не залежить.Технологія використовується однакова.

 1. В першу чергу, потрібно забезпечити хороше освітлення, інакше розділяти волоски доведеться в буквальному сенсі на дотик.
 2. Тампон або ватяну паличку просочують засобом для зняття.
 3. Обробляють тампоном штучні вії починаючи від зовнішнього краю. Склад не втирають, руху дуже легкі, при необхідності повторюють 2-3 рази. Протягом 3-4 хвилин клей повинен повністю розчинитися.
 4. Волоски утримують пальцями, знову проводять тампоном по краю і акуратно відокремлюють.
 5. Після закінчення процедури вдома рекомендується промити очі теплою водою, а ще краще - настоянкою ромашки і чи календули з тим, щоб запобігти можливому запалення.

Накладні вії можуть бути одноразовими або розрахованими на тривале вживання. У першому випадку прибрати їх можна пальцями. У другому потрібно скористатися пінцетом: волоски підхоплюють в зовнішньому куточку ока якомога ближче до століття, акуратно піднімають так, щоб вони зайняли перпендикулярне положення по відношенню до "рідним" віям, а потім відділяють.

спеціальний продукт

Спеціальний засіб для зняття накладних вій називається дебондер.Придбати його можна як в косметичному магазині, так і в аптеці. До складу його входять спеціальні розчинники - як правило, ацетон, і інші компоненти, що пом'якшують його дію.

Дебондер є найефективнішим і простим складом для видалення і годиться при використанні будь-якого виду клею і будь-якого виду штучних вій. На структуру волосків як синтетичних, так і природних він не впливає. Однак що входить до його складу ацетон може викликати роздратування. Тому перш ніж приступати до наклеювання і видалення волосків, варто провести шкірний тест і переконатися, що запах ацетону не робить надмірного впливу.

альтернативні методи

Як зняти накладні вії не тільки в косметичному салоні, але і в домашніх умовах? При необхідному досвіді і акуратності це зробити нескладно, причому використовувати можна як спеціальний склад, так і альтернативні методи.

 • Клей прекрасно розчиняється в більшість масел з досить густою консистенцією. Найчастіше в домашніх процедурах застосовують касторове, масло реп'яха, оливкова, мигдальне. В крайньому випадку можна використовувати і соняшникову, але, звичайно, рафінована, інакше позбутися специфічного запаху буде складно.

 • Можна застосовувати звичайний живильний жирний крем, найкраще дитячий, так як останній не містить компонентів, що викликають алергію. Технологія зняття така ж: ватний диск або паличку просочують кремом і обробляють вії. Часу на розчинення клею буде потрібно більше, так як концентрація масла в кремі нижче.

 • Звичайний засіб для зняття макіяжу теж годиться для цих цілей. Консистенція у нього більш підходяща для обробки вій, але для розчинення теж знадобиться більше часу.

Після відділення волосків необхідно уважно дивитися повіки: на лінії росту і на самих віях можуть виявитися залишки клею. Видаляють його тим же засобом: змочують ватяну паличку маслом, кремом або спеціальним складом і обробляють шкіру.

Чим зняти накладні вії? Можна скористатися спеціальним продуктом або домашніми засобами. Головне в цій процедурі - дотримувати акуратність і не відокремлювати волоски з силою, інакше можна пошкодити власні вії.

Залиште Свій Коментар