Прибираємо невдале ламінування вій

Ламінування вій є лікувальною процедурою, основа якої полягає в оздоровленні структури волосків. Після неї вії виглядають рівними, густими, що сприяє появі виразного погляду. В наші дні ламінування ще досить молодо, саме з цієї причини результати процедури не завжди виправдовують своїх очікувань. Якщо підсумок ламінування абсолютно не задовольняє, то з'являється резонне проблема, як зняти ламінування вій?

Що відповісти на головне питання, необхідно твердо усвідомити, що ж таке ламінування? У чому полягає принцип такої процедури?

Ламінування - що це?

Спочатку, процедура ламінування є оздоровчим методом поліпшення структури вій. Якщо все виконано за правилами і з використанням тільки якісних засобів, то результат процедури приголомшливий:

 • вії стають довгими, вигнутими;
 • відбувається коригування природної форми вій;
 • немає необхідності використовувати туш, так як волоски яскраві і не вимагають додаткового фарбування;
 • зовнішній вигляд стає привабливим, погляд виразним, підвищується самооцінка жінки.

Препаратом, яким обробляються волоски, є кератин, саме з цієї причини друга назва процедури - кератіновой відновлення структури вій.

Термін дії ламінування може бути різним, в даному варіанті основним фактором є природна форма, структура і густота вій. Максимальний термін дії процедури - 3 місяці, але, як правило, щоб результат протримався так довго, потрібна повторна обробка волосків кератином. Якщо в перші 3 тижні результат буде чудовим - погляд виразним, зовнішній вигляд - чарівним, то через місяць, щоб зберегти зовнішня пишність, необхідно повторно провести кератіновую обробку.

Причини невдалого ламінування

Важливо пам'ятати, що якісну процедуру оздоровлення кератином можна провести тільки в салонах краси вищого класу. Перед початком оздоровлення волосків майстер повинен пояснити клієнту про всі достоїнства і недоліки даного методу.

Які ж недоліки має кератіновой оздоровлення в наші дні?

 • На жаль, ламінування в нашій країні є нововведенням, тому рідко які майстри мають вищу кваліфікаційну позначку в навчанні даної послуги.Велика кількість салонів краси не є гарантією того, що процедура буде виконана з задовільними результатами. Найчастіше відбувається зворотне, люди «женуться» за економією, звертаються до недобросовісних або просто не мають відповідної кваліфікації майстрів, а в підсумку отримують жахливий результат. Щоб виконати якісне ламінування вій, важливо звертатися тільки до фахівців своєї справи, які мають тільки позитивні відгуки від клієнтів.

 • Використання неякісних продуктів (кератину) для оздоровлення вій може посприяти тому, що потім, буде виглядати набагато гірше, ніж були до цього. Знову ж таки, в даному варіанті має місце бути фактор економії. Якщо процедура здається дуже дешевою, то ризик використання аналогів кератину підвищується в рази. Важливо врахувати і той фактор, що не завжди висока вартість є гарантією якості, навіть в дорогих салонах можуть користуватися підробками. Щоб убезпечити себе від незадовільних результатів, необхідно звертатися тільки до перевірених майстрам. При виникненні сумнівів певного роду можна вимагати в салоні краси документи про якість кератину, що підтверджують справжність продукту.
 • Фізіологічні особливості клієнта теж можуть привести до отримання неприємних результатів після проведення оздоровчої процедури. Негативно впливають на підсумок кератинового відновлення вагітність, період лактації, і навіть «цікаві дні» у жінок. Причина подібної події полягає в тому, що в організмі при зазначених вище зміни організму спостерігається гормональна перебудова, яка надає саме негативний вплив на позитивну результативність практично всіх косметологічних послуг.
 • Важливо відзначити і те, що ламінування вій не підходить абсолютно всім людям. Якщо від природи у жінки короткі і рідкісні волоски, то кератіновой відновлення застосовувати строго не рекомендовано. Ослаблені цибулини вій просто «не витримають» важкої ваги кератину, то приведе до їх ламкості і випаданню. А ось на рідкісних волосках не вийде створити приголомшливий вигин, який забезпечує процедура.

 • Самим несподіваним і негативним фактором є алергічна реакція на складові компоненти при проведенні ламінування. Виявити зміни відразу після процедури не вийде, так як алергічна реакція починає проявлятися через кілька годин після взаємодії з агресором.Поправляючи на кератіновой відновлення, потрібно бути чітко впевненим у відсутності алергії на кератин і інші використовувані компоненти.

Поради, які допоможуть Вам уникнути невдалого ламінування вій:

усуваємо дефекти

На жаль, отримання незадовільних результатів після ламінування зустрічається досить часто. Якщо процедура пройшла невдало, то прибрати ламінування з вій можуть в тому ж салоні, де і проводилася відповідна процедура. У тому варіанті, якщо в косметичному салоні відмовилися усувати дефекти, то доведеться зайнятися видаленням ламінування самостійно.

Невдале ламінування - перші дії

У перші 24 години після проведення кератинового відновлення усунути «відбиток» ламінування достатньо просто. Для цього потрібно підготувати чисті ватяні диски і воду помірно-теплої температури.

 1. Рясно намочити ватний диск в підготовленій воді.
 2. Прикласти до закритих століть.
 3. Почекати кілька хвилин, потім повторити.

Намочені у воді ватяні диски доведеться прикладати неодноразово, з першого разу видалити кератин не вийде.Не можна натирати вії або намагатися механічними рухами «зірвати» ламінування, таким чином можна пошкодити структуру волосків.

Якщо після процедури вже пройшло більше доби, то в домашніх умовах зняти ламінування буде проблематично, але все ж можливо. Для цього потрібно підготувати ватні диски, воду кімнатної температури, дігтярне мило.

 1. Ватний диск намочити у воді, намилити дігтярним милом.
 2. Прикласти до закритих століть.
 3. Залишити на деякий час, потім промити водою.
 4. Процедуру повторити.

Видалення ламінування займе тривалий час, але використання дігтярне мило допоможе змити таке стійка речовина, як кератин.

Основні причини невдалого ламінування
 • Вагітність або прийом гормональних протизаплідних засобів - все це сильно міняє баланс гормонального фону, що сприяє відсутності результатів багатьох косметичних процедур.

 • Алергічні реакції на кератин, колаген, а також інші компоненти, що використовуються при проведенні кератинового відновлення.
 • Нещодавно перенесена операція на очах є найсуворішим протипоказанням до проведення ламінування війок.
 • Непроліковані до кінця очні захворювання або інфекції очей також стають протипоказанням до даної процедури.
 • При чутливою слизовою кератіновой відновлення вій не рекомендується.

Якщо процедура проводиться вперше, то дуже важливо спочатку проконсультуватися з фахівцем, отримати схвалення у свого лікуючого лікаря і упевниться в повній відсутності алергічних реакцій на використовувані компоненти. Тільки в цьому випадку проблеми, як зняти невдалий ламінування вій, не виникне.

Залиште Свій Коментар