Стрижка боб-каре з подовженням

Молоденькі дівчата зовсім не дарма обирають саме цю зачіску! Модна стрижка боб каре з подовженням у особи дозволяють домогтися приголомшливого ефекту: жіночною відкритої шиї і красивих довгих пасом.

Кінцевий результат зачіски залежить не тільки від типу волосся і майстерності фахівця, але і від кута, під яким подовжуються передні пасма. Чим він різкіше, тим більше графичной і чіткої виходить боб-каре. В ідеалі кут зрізу повинен оточувати особа і повторювати його обриси. Але зустрічаються варіанти, коли передні пасма опускаються нижче плечей.

Подовжений боб-каре - варіації на тему

У перукарському мистецтві існує кілька видів цієї модної і стильної стрижки:

  • Подовжений боб-каре з чубчиком. Чубчик може прямий, косий або подовженою - залежить від типу особи. Наприклад, перший варіант підходить для витягнутої форми. Що стосується інших, до них слід придивитися дівчатам з круглим обличчям. Подовжена і косий чубчик зможуть візуально його звузити;
  • Подовжений боб на ніжці. В цьому випадку волосся стрижуться у вигляді шапочки - виходить "гриб на ніжці";
  • Подовжений градуйований боб. Надає потрібний обсяг тонким і рідким волоссям;
  • Подовжений боб-каре з асиметрією. У ній волосся попереду стрижуться на різному рівні. Такий варіант зачіски напевно сподобається оригінальним натурам.

Подовжений боб-каре - показання та протипоказання

Боб каре з видовженими передніми пасмами вважається універсальним, тому що підходить практично будь-який з нас. Для її створення не важливий ні колір волосся, ні тип волосся, ні їх довжина (якщо, звичайно, у вас не короткий їжачок).

Найкращим варіантом для такої зачіски є прямі і густе волосся, але правильне укладання дозволить стильно укласти навіть тоненькі пасма. Дамам з хвилястою шевелюрою також можна так підстригтися. Правда, тут знадобиться особлива укладання.

Техніка виконання стрижки

Багатьох початківців перукарів може зацікавити питання про виконання стрижки. І, правда, як стригти боб каре? Технологія зачіски залежить від особливостей обраної моделі. Вона завжди виконується тільки на чисті і зволожене волосся. Перед вами кілька основних етапів класичної техніки стрижки.

  1. Ділимо волосся на проділи: передню тім'яну частину - на П-подібний, потиличну - на вертикальний. Скручуємо кожну частину в окремі джгути і заколюємо шпильками.
  2. Стригти починаємо знизу від шиї. Для цього потрібно виділити горизонтальний ряд і зробити його окантовку. Висота ряду залежить від бажаної довжини. Як правило, це 1,5 -2 см.
  3. Тепер виділяємо першу пасмо, відтягує її і зістригає під кутом 45 градусів. Це контрольна пасмо.
  4. За тим же принципом витягуємо інші вертикальні секції і стрижемо пасмо за пасмом. Робимо зріз під кутом, не чіпаючи окантовку, інакше стрижка може втратити свою форму.
  5. Тепер зістригає кут, що підкреслює лінію скул. Довжина передніх пасом не обмежена, кут зрізу - за бажанням клієнта.

Способи укладання стрижки з видовженими пасмами

Швидке укладання стрижки боб каре з подовженням легко виконати за допомогою фена і брашінга, підкручуючи пасма вниз. Під час укладання можна використовувати всі засоби, будь то мус, гель або лак. Тим, хто не бажає зайвий раз піддавати волосся впливу гарячого повітря, радимо зробити укладку з використанням бігуді-липучок - на коротке волосся вони накручуються дуже швидко.

Хочете модну укладку з ефектом недбалості? Нанесіть на пасма гель, пальцями сформуйте прядки і розташуйте їх в довільному порядку.На завершення процесу підсушіть голову феном і зафіксуйте все лаком.

Для вечора можна створити розкішний гламурний образ, витягнувши волосся праскою або ж уклавши їх холодною хвилею. Тільки не забудьте про термозахисної засіб, інакше часті укладання завдадуть шевелюрі шкоду.

Залиште Свій Коментар