Яка стрижка підійде для овального особи?

Овал часто називають найбільш підходящою формою для різноманітних стрижок. Таким дівчатам і, правда, неймовірно пощастило! Модні стрижки для овального особи можуть бути різної довжини і якої завгодно форми.

ультракороткі зачіски

Хочете кардинально змінити власний образ? З ультракороткою стрижкою вам це обов'язково вдасться. І не варто побоюватися, що образ вийде грубим або надто чоловічим. З овальною формою обличчя вам це точно не загрожує! Ультракоротких зачіска виглядає молодіжно і дозволить жінкам бальзаківського віку стерти пару років з лиця. Укладати таку стрижку можна декількома способами - гладко зачісувати наверх, відкриваючи високий лоб, або створювати творчий безлад.

Короткі зачіски

Дівчатам такого типу радимо зупинити свій вибір на коротких варіантах, які відкривають обличчя і акцентують увагу на вилицях. Це може бути як каскадний або шарувата зачіска, так і стрижка з чіткими прямими межами. І те, і інше буде виглядати вишукано, а каскадна текстура ще й додасть обсяг тонким слабкою шевелюрі. Якщо ж ви захочете підкреслити красу очей, обріжте асиметричну чубок.

Середня довжина

Це універсальна довжина, що дозволяє створювати як високі зачіски, так і легкі завитки. Овального особі підходять і витончені ретро-хвилі, і великі кучерики. Ви можете зав'язати хвіст (високий або низький), спорудити стильний пучок, заплести волосся в косичку. Але більшість вважає за краще зробити красиву стрижку - подовжене каре, боб-каре або "горщик".

Довге волосся

Тут маса стильних рішень. Жінкам з овальним обличчям і довгою шевелюрою можна сміливо вибирати самі модні зачіски! Каскад з чубком або без, драбинка з філірованнимі кінцями або ж рівний зріз волосся - вам буде дуже красиво.

Стрижки з чубчиками

Яка стрижка підійде для овального особи? Звичайно ж, стрижка з чубком! Вона може бути будь-який - округла зробить ваш образ м'яким і романтичним, коса і подовжена дозволить приховати високе чоло, довжина до лінії брів або середини лоба виглядає свіжо і стильно, густа і пряма чубчик подарує фатальні нотки. Тільки пам'ятайте про те, що її потрібно укладати практично щодня.

Ще кілька порад

Вибираючи собі стрижку для овального особи, візьміть на замітку ще кілька рекомендацій:

  • Чим тонше пасма, тим коротше їх потрібно стригти;
  • Для густий шевелюри підходить будь-яка довга зачіска;
  • Щоб відкрити вилиці, обріжте волосся на рівні вух;
  • Хочете залучити погляди до губ і розкішної усмішці? У цьому вам допоможуть довгі накручені пасма;
  • Для м'яких пасом вигідним варіантом стане пишна зачіска з кучерями і начосом;
  • Також дуже важливий вік. Довге волосся - прерогатива молодих, тоді як жінкам постарше варто максимально відкрити обличчя.

Залиште Свій Коментар