Стрижки на середні волосся для круглого особи

Підібрати правильну зачіску для круглолицьої красуні - непросте завдання, впоратися з якою під силу тільки класному фахівцеві. Але після прочитання нашої статті ви будете розбиратися в перукарському мистецтві не гірше майстрів з найбільш елітних салонів. Отже, як же вибрати стрижки на середні волосся для круглого особи?

Яке обличчя називають круглим?

Щоб не помилитися з зачіскою, потрібно ще раз переконатися в тому, що форма вашого обличчя дійсно нагадує коло. Звичайно, ви можете зробити це і візуально, але прості математичні підрахунки дозволять вам зробити абсолютно точний висновок.

  1. Вимірюємо відстань між вилицями за допомогою сантиметра або довгої лінійки.
  2. Повторюємо дію в районі лоба - між бровами і лінією росту волосся.
  3. Опускаємося від цієї точки до нижнього краю підборіддя. Запам'ятовуємо і цю цифру.
  4. Аналізуємо результати. У кругловидих жінок різниця між числами майже непомітна.

Існує і ще один цікавий спосіб визначити форму обличчя.

Крок 1. Зав'язуємо волосся в тугий кінський хвіст.

Крок 2. Стаємо перед дзеркалом і беремо в руки губну помаду.

Крок 3. Обводимо помадою контур обличчя. Так-так, прямо по дзеркалу!

Крок 4.Відходимо трохи назад і визначаємо фігуру, яка у нас вийшла.

Якою має бути стрижка для обличчя круглої форми

Зачіска середньої довжини - краще рішення для представниці прекрасної статі з круглим обличчям. А ось від короткої стрижки вам слід відмовитися - вона зробить "коло" ще об'ємні і ширше. Вирушаючи в перукарню, не забудьте про важливі прийомах, які допоможуть збалансувати пропорції круглого обличчя і підкреслити його природна чарівність. Ідеальна стрижка для "кола" повинна:

  • прикривати вилиці і зону щік;
  • складатися з декількох рівнів;
  • починатися трохи нижче лінії підборіддя;
  • мати довгу скошену або ж пряму чубок до брів;
  • бути прямий або злегка хвилястою в зоні верхівки;
  • акцентувати всю увагу в потиличній частині. Для цього можна наїжачити пасма на потилиці руками і зафіксувати укладку лаком.

Круглолиці дівчата і розкішний каскад

Вибираючи зачіску для круглого обличчя і середніх волосся, зверніть свою увагу на каскадні стрижки. Вітаються рвані краї, асиметричні чубчика і прядки, укорочені вгорі і подовжені внизу. Для вас цей варіант просто ідеальний, адже з його допомогою можна виправити форму обличчя і візуально звузити вилиці.Про що точно потрібно забути, так це про густих пасмах і рівних лініях, притаманних класичного варіанту.

Каре для округлого особи

Популярність цієї стрижки останнім часом лише зростає, що не може не зіграти нам на руку. На кругловидих дівчат прекрасно виглядає вкорочене каре з чубчиком (косою, рваною, прямий, зачесане набік або подовженою) і без. Також можна зупинитися на супермодної укладанні з подовженими пасмами, які красиво обрамляють обличчя і витягають його візуально.

Боб для особи у формі кола

Ще одне прекрасне рішення для "кіл". Фахівці радять зробити вибір на користь довгого бобу з пасмами до підборіддя. Можете злегка підкрутити кінчики плойкою, але не перестарайтеся. Вам не підійдуть ні великі локони, ні дрібні завитки - тільки пряме волосся, закруглені по краях.

Стрижка для круглого особи повинна жебрати індивідуально, адже значення тут має не тільки довжина волосся, але і вік клієнтки, і її смаки. З огляду на всі ці характеристики, ви без праці відшукайте свій варіант.

Залиште Свій Коментар