Все про татуаже брів в домашніх умовах

Брови - дуже важлива частина особи. Яскраві і виражені брови грають велику роль в створенні образу дівчини. Правильно підібрані вигин, довжина і форма можуть значно змінити форму обличчя, підкреслити переваги і приховати його недоліки.

Не всі дівчата є власницями густих і яскравих від природи брів. Багато хто потребує регулярної їх коригування і фарбуванні. Підкреслювати форму і робити колір більш яскравими можна кількома способами: за допомогою спеціальної фарби, макіяжу і т. Д.

Останнім часом дуже популярною процедурою став татуаж. Інакше його називають перманентним макіяжем. Він дозволяє підкреслити брови, змінити при необхідності їх форму, зробити їх більш виразними і яскравими. Результат від даної процедури дуже тривалий, може зберігатися до декількох років.

Але дана послуга є досить дорогою. Її вартість у деяких майстрів перевищує 10 тисяч рублів. Не всі дівчата можуть собі дозволити дану процедуру. Для них підходить татуаж брів в домашніх умовах. Він не сильно вдарить по гаманцю, але допоможе домогтися бажаного результату. Навколо теми татуажу брів в домашніх умовах існує безліч суперечок.

визначення

Для створення ідеальних брів самої себе за допомогою такої техніки використовується хна.Хна є біологічним матеріалом, який швидко виводиться з шарів шкіри. Саме цим і обумовлюється назву техніки.

Процедура біотатуаж полягає в тому, що хна під впливом спеціальних препаратів проникає глибоко в товщу епідермісу. Ефект від даної процедури може тривати від декількох тижнів до декількох місяців.

необхідні пристосування

Для того, щоб виконати перманентний макіяж брів в домашніх умовах, варто обзавестися всіма необхідними інструментами. До їх переліку належать:

 • Якісна професійна хна. Не варто економити на даному засобі. Від нього багато в чому залежить кінцевий результат.

 • Пристосування для коригування форми. Це можуть бути пінцет, бавовняні нитки або спеціальний віск.
 • Засіб для зняття макіяжу.
 • Знежирюючий засіб. Необхідно для видалення пилу, бруду, залишків макіяжу і жиру з ділянки шкіри.
 • Знезаражуюча або антисептичний засіб. Необхідно для дотримання стерильності процедури.
 • Знеболюючий засіб. Його можна придбати в будь-якій аптеці. Такі засоби представлені в різних формах: спрей, гель, крем і т. Д.Вибирайте те, що зручно вам для використання.
 • Тонка плоска кисть.
 • Жирний крем.
 • Апарат для татуажу. Категорично не рекомендується використовувати голки. Апарат для татуажу можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Поради, які допоможуть Вам зробити біотатуаж брів хною самостійно:

етапи

Отже, після розгляду визначення процедури та необхідних для її проведення пристосувань, варто відповісти на питання, як самій зробити татуаж брів в домашніх умовах. Татуаж виконується в кілька етапів:

 • Підбір кольору пігменту. Для досягнення максимально натурального результату варто притримувати відтінків, які підходять до кольору волосся або темніше його на один тон.

 • Фарбування брів. Для того, щоб протестувати відтінок хни, підібрати правильну форму, проводять фарбування брів хною. Для цього її наносять на 15-20 хвилин за допомогою тонкого пензлика для макіяжу. Для того, щоб добитися бажаної форми і не вийти за її межі, шкіру навколо брів густо покривають жирним кремом. Після закінчення зазначеного на упаковці хни часу її змивають і оцінюють результат. Якщо він повністю відповідає очікуванням, можна переходити до наступних кроків.
 • Корекція форми. Зайві волоски, які виходять за межі форми, видаляють будь-яким зручним способом.Довжину можна злегка прибрати за допомогою невеликих ножиць. Для корекції часто використовують трафарети. У будь-якому випадку, краще відштовхуватися від природного росту брів, не порушувати натуральну їх форму.

 • Очищення шкіри. При наявності на оброблюваній ділянці косметики її необхідно видалити спеціальними косметичними засобами. Далі шкіру знежирюють, видаляючи пил, небажані залишки макіяжу, шкірний жир і т. Д.
 • За допомогою спеціального олівця знову обводять потрібну форму. Це необхідно для того, щоб не виходити за її межі і досягти бажаного результату.
 • Робота апаратом. Апарат для татуажу заповнюється хною. Далі йде процес прорісовиванія волосків. Якщо ви не володієте досвідом і спеціальними навичками, використовуйте найтонші голки, які є в наборі. Починайте промальовування від початку брови. Малюйте короткі і тонкі волоски. Максимально дотримуйтесь природний ріст волосся. В процесі роботи варто кілька разів замінювати голки. Вони дуже швидко втрачають свою гостроту, фарба при цьому лягає нерівно і неакуратно.

 • Обробка ділянки. Нанесіть на шкіру брів спеціальні засоби, які усувають ризик розвитку запалень і сприяють швидкому загоєнню шкіри.

догляд

Будь татуаж вимагає ретельного догляду.Це дозволить не тільки збільшити термін його шкарпетки, а й знизити ризик виникнення і розвитку ускладнень.

Після процедури необхідно щодня обробляти шкіру антисептичними засобами до її повного загоєння. Можна використовувати як лосьйони, так і спеціальні креми та мазі.

Утворені на місці татуажу скоринки не варто намагатися віддерти самостійно. Вони повинні відпасти в природному порядку. В іншому випадку, великий ризик утворення саден і рубців.

Після повного загоєння варто зробити корекцію, щоб підкоригувати форму і повернути колишню яскравість і виразність кольору.

Залиште Свій Коментар