Що таке Тінт для брів і в чому його переваги

Виразна і рівна форма брів - мрія будь-якої поважаючої себе дівчини. Це не тільки підкреслення власного гарного смаку, але і можливість представити власні очі в набагато вигіднішому світлі. Макіяж брів завжди здатний додати образу неймовірної яскравості, а погляду привабливості. Коригування лінії і форми брів - обов'язковий захід, однак різноманітні косметичні стайлінг не завжди здатні допомогти в тому, щоб домогтися бажаного ефекту. Саме ця причина стала поштовхом для косметологів, які розробили таку річ в косметиці, як Тінт для брів. Тінт - що це таке?

Тінт з англійської мови перекладається як фарба. Для нашого випадку розглядається процес фарбування брів. За допомогою спеціальної речовини, яка входить до складу Тінта, можна досягти довговічного результату, незрівнянного з результатом використання інших косметичних засобів.

Перевага Тінта полягає в простоті використання коштів і його доступності. За допомогою нього Ви легко зможете впоратися з цим завданням в домашніх умовах. Разом з доступністю кошти Ви зможете отримати натуральний колір, який зможе приємно вразити оточуючих. Результат приємно Вас здивує, так як Тінт протримається до 2-3 тижнів.

Тінт є засобом на основі гелю, яке необхідно наносити спеціально призначеної пензлем. Щоб його наносити, знадобляться трафарети, щоб не потрапити в халепу з формою. Після нанесення можна спостерігати, як Тінт трансформується в м'яку еластичну плівку, ретельно знімається з поверхні брів.

Види Тінто для брів

Настільки корисний косметичний продукт можна поділяти на два види: кремовий і гелевий.

 • Кремові Тінто, як правило, представлені на прилавках у вигляді практичних тар, які розраховані на досить довгий період використання. Склад насичений природними поживними компонентами і допоміжними фіксують засобами.

 • Гелевий Тінт представлений в ультракомпактном тюбику, який йде в комплекті з пензлем для нанесення кошти. Такий вид Тінта має назву Тінт-плівка для брів. Після підсихання Тінта гель являє собою плівку, яку необхідно акуратно зняти, дотримуючись правил інструкції. Продукт компактний і має широку кольорову палітру. Таким чином, Ви зможете знайти ідеальний тон для своїх брів.

Переваги та недоліки Тінта

Головною перевагою всіх Тінто є надійність і стійкість продукту. Макіяж брів не піде у випадку випадкового дотику, не здатний змитися дощем і не розмаже в найвідповідальніший момент. Пігмент кошти закріплює фарбувальний склад не тільки на волосках, а й шкірі, що перетворює навіть самі рідкісні і тонкі брови в виразні і густі. Ідеальний засіб для всіх дівчат. Серед інших достоїнств Тінта для брів можна виділити наступні:

 • Тінт стійкий до вологи і високій температурі, тому може бути використаний в літню пору і на морському узбережжі;
 • тонка фетровий пензлик акуратно промальовує окремі області брів і дозволяє робити повноцінну корекцію;
 • довговічний результат (зберігається на 3-5 днів).

Однак, навіть у такого незамінного засобу є недоліки:

 1. Тінт для брів не дуже швидко застигає, тому моментального перетворення не вийде.
 2. Доведеться докласти чималих зусиль, щоб відтерти засіб з шкірного покриву, тому використовувати його необхідно з особливою акуратністю.
 3. Контактуючи з водою і косметичними засобами Тінт втрачає насиченість кольору, а якісь тони можуть віддавати в рудий.
 4. Необхідна практика, щоб нанесення Тінта було бездоганним, так як склад має густу основу і важко розтушовується.

Поради, які допоможуть Вам правильно пофарбувати брови за допомогою Тінта від «ETUDE HOUSE»:

Як правильно використовувати Тінто?

Сьогоднішні виробники випускають широку лінійку Тінто різного цінового сегмента. Тона продукту також досить різноманітні, так само як і консистенція, яка дозволяє отримати чудовий результат і необхідний відтінок. Як же користуватися Тінто для брів?

Тінто, в більшості випадків, надходять у продаж з усіма необхідними аксесуарами: інструмент, щіточка і посуд для приготування суміші. Якщо ж в упаковці немає цього набору, можна використовувати будь-який вид пластикового посуду, щітку для брів і кисть з тонкою щіткою. Уважно підійдіть до підбору тони. Він, як правило, залежить від кольору волосся: чим темніше колір волосся, тим темніше слід вибирати колір продукту. Світловолосі дівчата не повинні вибирати чорний тон, так як це додасть образу недоладності і драматичності.

Перед фарбуванням слід з'ясувати всі моменти, пов'язані з формою брів.Для процесу можна застосовувати будь-який добре відомий Вам метод. Виконайте процедуру за добу до фарбування брів, щоб на шкірі не було роздратування.

Після процедури вибору форми необхідно очистити оброблювану область, видалити весь макіяж і видалити жирний наліт з шкірного покриву. Перш ніж вносити зміни від пігменту, нанесіть жирний крем на небажані для фарбування ділянки.

Потім можна приступати до того моменту, коли готується суміш. Необхідно лише дотримуватися правил інструкції. Якщо фарбування відбувається не в перший раз, дозволено провести невеликі експерименти зі змішанням кольору.

Слід пам'ятати, що фарбування вимагає ретельної підготовки. Всі зайві волоски повинні бути видалені за допомогою призначених для цього щипчиків або пінцета.

Етапи використання Тінта

Якщо Вам потрібно поетапний аналіз використання цього чудо-засоби, дотримуйтеся наступних кроків:

 1. Щоб ідеально виконати форму брів, проведіть над лінією росту рівномірну лінію.
 2. Після того, як провели рівну лінію, нанесіть придбаний продукт і зробіть його растушевку по поверхні самих брів.
 3. Коли брови правильно сформовані, проведіть визначальну лінію, щоб остаточно намалювати контури.
 4. Не варто обробляти середину вигину лінії, цей момент дозволить позбавити Вас від небажаних розлучень і нерівного нанесення.
 5. Слід пам'ятати, що видаляти плівку необхідно акуратно, щоб не порушити форму і контури брів.

Залиште Свій Коментар