Все про Тример для брів

Навіть прихильницям природного вигляду брів іноді доводиться вискубувати волоски, оскільки і при ідеальній ширині і вигині окремі волоски іноді виходять за лінію або вибиваються за довжиною із загального "ладу". Такі брови виглядають неохайно, а сходяться на переніссі брови часто надають особі похмуре вираження. У минулому в таких випадках жінки користувалися пінцетом і іншими досить болючими методами, але в наш час для корекції все частіше використовують триммер для брів.

Що таке тріммер, його переваги та недоліки

Тример - це мініатюрна машинка, що видаляє небажане волосся на тілі.

 • Зовні цей компактний прилад нагадує письмову ручку, на кінці якої знаходиться закрите ковпачком лезо. Довгаста витягнута форма і невеликий діаметр і розмір приладу роблять його дуже зручним при експлуатації.
 • Корекцію брів проводять в даному випадку за допомогою стрижки волосків, а не їх видалення разом з цибулиною, тому триммер рекомендується для корекції брів жінкам з чутливою шкірою.
 • Тример дозволяє підстригати довжину волосків в бровах, які не зменшуючи їх кількість (при корекції пінцетом довгий волосок висмикується, а при рідкісних бровах це не дуже радує).

 • Завдяки використанню приладу легко можна видаляти короткі волоски, які важко захопити пінцетом.
 • За допомогою тріммера можна видаляти волоски, які ростуть з родимок. Висмикувати пінцетом такі волоски категорично не рекомендується, так як така процедура може сприяти переродженню родимки в злоякісне утворення, а зрізати ножицями ці волоски незручно.

Єдиним недоліком є ​​більш швидкий, ніж при вищипуванні, зростання волосків.

Яким може бути тріммер?

Залежно від основного призначення триммер може бути:

 • Жіночий - його використовують для усунення "вусиків" над верхньою губою, вирівнювання вигину брів і лінії бікіні. Прилад є комбінацією ножиць і бритви. Оскільки бритва викликає роздратування ніжної шкіри в інтимній зоні і в області брів, а також може залишати порізи, триммер для жінок закруглений і оснащений захисною насадкою. Тример передбачає використання широкого діапазону насадок.

 • Чоловік - призначений для состріганіе або проріджування волосків в носі, вухах, в області бакенбард і підборіддя. Головка у даного тріммера обертається, рівномірно видаляючи волосся.Може додаватися одна регульована насадка або кілька (дозволяють надавати форму вусів і бороди).

Жіночі тримери можуть бути не тільки самостійним пристроєм, але і бути спеціальною насадкою на пристрій водою.

Тример може бути:

 • Багатофункціональним - комплект складають різноманітні насадки для видалення волосся в різних зонах.
 • Однофункціональних - призначений для видалення зайвої рослинності в певній зоні, тому володіє 1-2 насадками.

Тример для стрижки брів повинен мати кілька специфічних насадок для корекції брів (межі зрізу складають від 3 до 8 мм), і насадки, що забезпечують рівномірну довжину стрижки волосся.

Типи роботи триммеров

Тример прилад електричний, але в залежності від типу роботи ці прилади поділяють на види, які включають:

 1. Акумуляторні пристрої, що працюють від батарейок. Завдяки мобільності цей прилад зручно використовувати при поїздках, а під час процедури провід не плутається під руками. Без підзарядки триммер працює від 30 хвилин до години. При використанні слід перевіряти рівень заряду батареї - низький рівень заряду супроводжується більш повільною швидкістю обертання лез, що впливає на результат процедури.
 2. Мережеві, які працюють від електричної розетки.Незаперечною перевагою є необмежений час роботи, тому даний тип підходить жінкам, які витрачають багато часу на використання приладу або часто його використовують. Необхідність наявності поряд розетки і звисає, що обмежує руху провід - істотний недолік триммеров цього типу.
 3. Комбіновані, що працюють і від акумулятора, і від мережі. Це ідеальний пристрій, яке зручно використовувати і в домашніх умовах, і при поїздках.

Як правильно вибрати триммер

При покупці триммера потрібно звертати увагу на:

 1. Матеріал, який використовувався для виготовлення корпусу і леза. Більш довговічні і практичні в догляді прилади зі сталевим корпусом і лезом з кераміки, що не потребує мастилі.
 2. Наявність змінних деталей для моделі, що сподобалася.
 3. Кількість режимів і насадок. У більшості моделей є інтенсивний і малої швидкості режими, що дозволяє виконувати складну контурну роботу (це дуже важливо при догляді за бровами), а також витрачати мінімум часу при звичайній стрижці. Деякі моделі мають 6-ю режимами роботи, що полегшує процес догляду за певною зоною.Для видалення волосся з різних частин тіла, корекції брів і стрижки повинні бути додаткові насадки.
 4. Якість триммера. Орієнтуватися треба на наявність гарантії і відсутність неприємного запаху пластмаси, інакше ви можете придбати підробку або просто неякісний інструмент.
 5. Зручність. Прилад повинен добре лежати в руці, не володіти значною вагою, кнопки і перемикач повинні розташовуватися в зручному місці.
 6. Наявність індикатора зарядки, який допомагає визначити готовність приладу до роботи.

Бажано купувати моделі без мережевого шнура, а також моделі, подстраивающиеся під діапазон напруги.

Залиште Свій Коментар