Вплив вологи і температур на нарощені вії

Нарощені вії сьогодні користуються великою популярністю, і це зрозуміло, адже вони роблять погляд виразним, а очі більш яскравими. Ви завжди виглядаєте чудово, і при цьому можна скоротити макіяж до мінімуму, а туш, взагалі, не використовувати. Однак штучні вії вимагають дотримання певних правил, адже їх волоски більш уразливі, ніж натуральні. Та й клей, за допомогою якого нарощуються вії, може піддаватися негативним впливам. У зв'язку з цим представниці прекрасної статі задаються питанням, а чи можна ходити в лазню, солярій або в басейн з нарощеними віями. Давайте розберемося, що можна і чого не можна.

Нарощування вій - що це за процедура

Суть процедури полягає в тому, що до волосків натуральних вій за допомогою спеціального складу приклеюються штучні. Вони можуть бути такої ж довжини або довше своїх, але в будь-якому випадку вії стає густішим і, звичайно, красивіше. В цілому нарощування - процедура безпечна і нешкідлива, так як сучасні склади, що клеять, як правило, гіпоалергенні і нетоксичні. Однак догляд за віями все ж таки необхідний.

Догляд за віями після нарощування

 • Уважно поставтеся до вибору косметики,
 • Ретельно вибирайте миючі засоби,
 • Розчісуйте вії спеціальною щіточкою,
 • Намагайтеся не робити завивку вій,
 • Відмовтеся від лінз або будьте особливо обережні при їх використанні,
 • Дотримуйтесь правил при водних процедурах,
 • Уникайте тривалого впливу високих температур.

Як бачите, умов досить багато, хоча всі вони прості, і дотримуватися їх нескладно. Якщо ви хочете мати гарні нарощені вії, то, можливо, доведеться трохи підкоригувати спосіб життя. При дбайливому ставленні краса на ваших очах протримається 3-4 тижні.

Чого "бояться" штучні вії

Вони "бояться" механічних пошкоджень, тривалого впливу вологи і високої температури і косметичних або очищувальних засобів, що містять велику кількість жиру або масел.

Водні процедури

Чи можна митися з штучними віями? Звичайно, можна і навіть потрібно. Обмеження становить дві доби після процедури нарощування.

Як тільки ви прийшли з вулиці, відразу вмийтеся прохолодною водою, щоб змити з шкіри і вій вуличні бруд і пил. Душ або ванну можна приймати як зазвичай.Однак пам'ятайте, що нарощені волоски сохнуть довше, ніж натуральні. Вода, яка залишилася на волосках може порушити стан клейкої основи, тоді вії протриматися зовсім недовго. Щоб уникнути негативних наслідків після вмивання або миття їх потрібно відразу просушити.

Коли потрібно бути обережною:

 • При купанні в басейні з хлорованою водою,
 • Під час відпочинку на березі моря або океану.

А чи можна в басейн?

Ходити басейн з нарощеними віями, звичайно, можна. Краще вибирати басейни, де вода не хлорована. Якщо це звичайний басейн, то слід пам'ятати про час і не затримуватися занадто довго, також не варто пірнати. По-перше, при цьому може пощипувати очі, по-друге, при зануренні особи в хлоровану воду штучні вії сильно її вбирають.

Після того, як ви вийшли з води і прийняли душ, акуратно промокніть вії рушником і висушіть їх за допомогою віяла. Це дозволить мінімізувати руйнування клейового шару через вплив вологи.

У наступному відео Ви дізнаєтеся, чи можна ходити в сауну з нарощеними віями:

Їдемо в теплі країни

Коли ми вирушаємо у відпустку, нам хочеться виглядати якнайкраще і відчувати себе гарними, тому багато нарощують вії безпосередньо перед від'їздом.Не забудьте при цьому детально обговорити з майстром, що можна, а що не можна на відпочинку. Солона вода сильніше впливає на клейову основу вій, тому, краще не пірнати в море. Якщо дуже хочеться, то краще робити це в спеціальній масці, яка повністю захистить очі, а разом з ними і вії.

Якщо ви любителька засмагати, то засмагати собі на здоров'я. Запобіжні заходи такі ж, як і до нарощування вій. Не варто виходити на яскраве сонце в жарку погоду в першу добу-дві після процедури без сонцезахисних окулярів.

В солярій з нарощеними віями

Можна почути думку, що йти в солярій після нарощування вій не можна, і деякі дівчата тільки через це відмовляються від процедури. Однак сучасні матеріали для нарощування настільки вдосконалені, що ні клейова основа, ні самі волоски не постраждають від впливу ультрафіолету в солярії. Звичайно, дотримання часових рамок засмаги в солярії ніхто не відміняв, і з вашими віями нічого не трапиться, якщо ви не станете зловживати процедурою.

Баня і сауна

Для багатьох дівчат актуальне питання відвідування лазні або сауни.Чи потрібно відмовляти собі в задоволенні, наприклад, паритися в російській лазні заради красивих вій? Можна почути чимало негативних відгуків, проте прямих заборон на цей рахунок немає, крім стандартного обмеження в перші 24-48 годин.

Якщо ви любителька банних процедур, то перш ніж нарощувати вії, проконсультуйтеся з майстром. Різні клейові склади для прикріплення штучних волосків по-різному можуть реагувати на впливу, крім того, стійкість нарощені краси залежить і від техніки виконання. Якщо ви приходите в лазню або сауну, то потрібно розуміти, що вас чекають високі температури, висока вологість в російській парній, а також різкі перепади температур. Це не кращим чином позначається на стані штучних волосків і клейової основи. Чим довше нарощені вії, тим сильніше вони можуть постраждати. Довгі завитки можуть випростатися, і вигляд вже буде зовсім не той. Особливо реагують на вологість, пар і високі температури вії, нарощені пучками, а не по одній. Вони більше вбирають вологи і стають значно важче, через що термін їх "життя" помітно зменшується.

Отже, ходити в лазню і сауну можна, можна навіть паритися, але ви повинні розуміти, що таке нарощування вам доведеться робити не через 3-4 тижні, як зазвичай, а раніше. Тому варто все зважити і співвіднести свої бажання з реальністю. Щоб звести до мінімуму втрати від банних процедур, варто врахувати поради досвідчених любительок лазні.

 • Температура повітря повинна бути не вище 80 C,
 • Не варто приділяти банних процедур багато часу,
 • Не можна терти обличчя ні руками, ні мочалкою,
 • Перед лазнею потрібно змити всю косметику з очей.

Що ще потрібно врахувати

Реакція організму може бути індивідуальна, в тому числі і реакція нарощених вій на купання в басейні або морі, на відвідування лазні або солярію. Це пов'язано з властивостями ваших власних вій, адже до них приклеюються штучні. Якщо свої вії слабкі, ламаються і випадають, то разом з ними загубляться і штучні. Це буде особливо помітно і неприємно при Пучкова нарощуванні, тому що можуть утворитися лисини. Втрати можуть бути як на обох очах, так і на одному.

Таким чином, виходить, що прямих протипоказань до того, щоб піти в лазню, сауну,солярій або в басейн з нарощеними віями немає, проте варто дотримуватися деяких правил і обмеження для більш дбайливого ставлення до декоративних віям, тоді вони порадують вас весь визначений термін і не доставлять ніяких незручностей і неприємностей.

Залиште Свій Коментар