Все про процедуру біоламінування вій

Сучасна косметологія розвивається семимильними кроками і знаходить нові і нові способи вдосконалення зовнішності. На другий план відходить штучність, в тренді натуральна краса. Підкреслити саме її допоможе біоламінірованіе вій. Але перш ніж бігти в салон, давайте розберемося, що це таке.

Про процедуру

Будь-яка дівчина мріє про довгі і густі вії, адже вони надають погляду особливу виразність. Якщо раніше вирішити проблему можна було тільки шляхом нарощування вій або нанесення макіяжу, то тепер ви можете зробити процедуру ламінування.

Техніка передбачає насичення волосків поживними різними складами, які оздоровлюють, зволожують вії. Головний компонент наносяться коштів - рідкий кератин. Він заповнює тріщини, волоски стають гладкими і блискучими. Важливо, що компонент діє не тільки на зовнішні шари, але і на внутрішню структуру, допомагаючи відновитися віям після зовнішнього впливу.

Для того, щоб оцінити необхідність процедури, важливо детально розглянути всі "за" і "проти".

переваги

Біоламінірованіе вій по праву вважається однією з найбільш корисних і безпечних косметичних процедур, це звання дісталося їй заслужено.

 1. Процедура не псує вії, а відновлює їх, насичує корисними мікроелементами, вітаміну і мінералами.
 2. Після сеансу відбувається відновлення волосків, зникає ламкість.
 3. З'являється гарний вигин, природний блиск і обсяг.
 4. Поживний склад прискорює ріст вій, впливає на "сплячі" цибулинки.
 5. Ефект триває до 3 місяців, при цьому не потрібно витрачатися на корекцію.
 6. В процесі використовуються тільки натуральні компоненти.
 7. Не потрібно подальшого догляду.
 8. Склад стійок до води.
 9. Можна не боятися "втратити" вії, як у випадку з нарощеними.
 10. Немає обмежень щодо використання косметики.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що процедура - прекрасний спосіб зробити красиві вії без шкоди для них. Які ж мінуси можна виділити?

недоліки

У будь-якій методиці можна знайти слабкі сторони, і розглянута техніка не стала винятком. До мінусів відноситься:

 1. Неможливість подовжити короткі вії. Якщо від природи волоски маленької довжини, то ламінування не виправить ситуацію, вони будуть гущі і красивіше, але збільшити довжину без нарощування не вийде.
 2. Відкласти процедуру доведеться, якщо ви виношуєте або годуєте грудьми дитини.
 3. Для деяких істотним недоліком може бути ціна, середня вартість одного сеансу - 2000 руб. З іншого боку, нарощування вій та їх корекція можуть обійтися в більшу суму.

Варто звернути увагу, що, як і будь-які інші процедури для очей і вій, ламінування має протипоказання. Під час інфекційних захворювань, запалення слизової очей, в післяопераційний період виконувати ніякі процедури не рекомендується.

Тепер, коли плюси і мінуси розглянуті, варто дізнатися, як робиться біоламінування.

У наступному відео Ви зможете ознайомитися з покрокової процедурою:

суть технології

Всю роботу можна розділити на п'ять етапів, тому процедура не здається складною. Однак не варто нехтувати професіоналізмом майстра і репутацією салону. Спеціаліст буде працювати з вашими очима, тому так важливо, щоб він дотримувався всіх правил гігієни та безпеки, використовував тільки якісні матеріали. Розглянемо кожен етап докладніше:

 1. Подушечки, щоб закрити нижню повіку, частіше вони виконані з гідрогелю.
 2. Склад для знежирення вій.
 3. Набір силіконових валиків різного діаметру, рекомендується мати 5 пар.
 4. Склад з формулою для підведення вій.
 5. Фіксатор, він закріпить вигин.
 6. Рекомендується мати фарбувальний пігмент, часто вії потребують підфарбовування, тоді фарба наноситься до кератину.
 7. Кератиновое покриття.

Пам'ятайте, що від якості використовуваний косметики залежить здоров'я очей, тому варто віддавати перевагу перевіреним брендам. Великі професійні магазини пропонують набори наступних марок:

 • «Shine». Набір продається в кількох розмірах. «Shine S» включає в себе 3 пари валиків, клей, чорну фарбу, склади для ламінування і рідкий оксидант, необхідний для розведення фарби. Середній набір має маркування М. Додатково в нього входять: 2 пари валиків, аплікатор для ламінування, обезжириватель і пензлик для нанесення складів. У розмірі L до всього іншого додається ємність для фарби, прозорий закріплювач, рідкий оксидант замінюється на крем. Вартість залежить від наповнення, починається від 2300 руб.

 • Серія косметики призначена спеціально для професійного догляду за віями. За 4500 руб ви отримаєте готовий набір,в який входять: 3 пари силіконових валиків, синяво - чорна фарба для брів і вій, кремова емульсія оксиду для фарби, склад для підняття війок, закріплення форм, кератіновой покриття, клей, аплікатор, пензлики для нанесення засобів, щіточка для розчісування вій.

Як ви бачите, всі матеріали для ламінування достатньо дорогі, тому ціна на процедуру не може бути менше їх вартості. Біоламінірованіе вій - унікальна процедура, зіпсувати враження, від якої може лише неякісна косметика або непрофесійний майстер.

Залиште Свій Коментар