Все про силіконової туші для вій

Очі є однією з основних частин обличчя. Акцент саме на них допоможе зробити будь-який образ незабутнім і дуже яскравим. Існує безліч способів підкреслити красу і глибину очей. Один з них - грамотний макіяж.

На сучасному ринку представлено безліч варіантів декоративної косметики для очей. Найпопулярнішим з них є туш. Вона повинна подовжувати вії, робити їх більш об'ємними і розділеними.

Останнім часом багатьма популярними брендами випускається велика кількість інноваційних продуктів. До одним з таких відноситься силіконова туш для вій. Що це таке?

визначення

Даний продукт має в своєму складі силікон. Він відноситься до розряду штучних матеріалів. Силікон дуже поширений на сьогоднішній день. За своїми якостями і характеристиками він в кілька разів перевершує багато матеріалів (гуму і т. Д.). Силікон використовується для виробництва побутових товарів, дитячих іграшок, ортопедичних матеріалів. Застосовується він останнім часом і в індустрії краси.

Силіконова туш для вій здатна заповнювати їх структуру, значно подовжувати, збільшувати обсяг.За допомогою даного декоративного продукту можна додати погляду особливої ​​виразності, проникливості. Вії приймають потрібну форму, добре розділені, виглядають натурально, але в той же час яскраво.

переваги

Ми відповіли на питання про те, що це - туш для вій на силіконовій основі. Тепер варто розглянути основні її переваги. Серед них виділяють:

  • Відсутність обважнення. Силікон - досить легкий матеріал. Косметика для очей на його основі відмінно підкручує вії. Такі продукти ідеально підійдуть для тих дівчат, чия натуральна база пряма, позбавлена ​​обсягу і красивого вигину.
  • Стійкість. Погляд залишається проникливим і яскравим протягом усього дня. Такі продукти дають можливість виглядати сліпуче як в робочий чи навчальний час, так і після нього на вечірньому заході.
  • Відсутність слідів і відбитків продукту на верхньому столітті. Чорні сліди на верхньому столітті - велика проблема більшості дівчат. Вони здатні зіпсувати макіяж очей, зробити образ неохайним і неакуратним. З продуктами на основі силікону такі проблеми не будуть хвилювати їх власниць.

Подібні туші мають ряд специфічних властивостей.Вони абсолютно не течуть під впливом води, але їх легко видалити з очей навіть без допомоги спеціальних косметичних засобів. Саме тому такі продукти стали дуже популярні серед дівчат, яким набрид ефект «панди».

недоліки

Але такі косметичні засоби мають і ряд недоліків. Серед них виділяють:

  • Малу поширеність. Не всі косметичні бренди випускають подібні засоби. Це обумовлюється тим, що вони є інноваційними. Багато з виробників піднімають ціну на подібні туші, що робить їх менш доступними для покупців.
  • Незручність у використанні. Нанесення туші, в складі якої присутній силікон, вимагає вправності і деяких знань. До таких продуктів необхідно звикати, щоб отримати максимальний ефект від їх використання.

огляд

На ринку представлено безліч подібних продуктів різних косметичних марок. Варто розглянути найпопулярніші і поширені з них.

Поради, які допоможуть Вам вибрати найкращу туш для вій:

Chanel Sublime

Перша туш, яка буде розглянута в цій статті і в чиєму складі присутній силікон, - Chanel Sublime.Цей продукт став одним з перших в даній категорії і викликав справжній фурор в індустрії краси.

Вартість цього кошти варіюється від 2 до 3 тисяч рублів. Його можна віднести до декоративної косметики класу Люкс.

Згідно з даними від виробника, туш надає віям нескінченну довжину і чудовий вигин. Вона не обсипається, легко скочується з вій при умовно, не залишає темних кіл під очима.

Щіточка має 360 чорних і 4 ряди білих щетинок. Перші покривають вії і збільшують їх довжину. Другі ж поділяють і розгладжують.

До складу продукту входять вуглецеві волокна. Вони сприяють живленню і зволоженню вій. Таким чином, туш є не тільки декоративним, але і доглядають засобом.

Країна виробництва - Франція.

CLINIQUE Lash Power ™ Mascara Long-Wearing Formula

Згідно з даними від виробника, дана туш є передовою розробкою компанії. Вона стійка до впливу вологи, пилу, поту і т. Д. Вії зберігають свою довжину і форму протягом 24 годин.

Щіточка запобігає появі грудочок, подовжує і збільшує обсяг. Вона відрізняється невеликим розміром, що дозволяє нанести засіб акуратно.

Вартість на офіційному сайті - 2050 рублів.Маса стандартна, 6 грам.

Щоб зняти макіяж, необхідно змочити вії теплою водою. Туш буквально скочується з них. Після необхідно очистити обличчя звичним способом.

У палітрі є два відтінки - чорний і коричневий. Вся продукція даної марки перевірена фахівцями, вона повністю безпечна і гіпоалергенна.

Guierlain Cils d'Enfer So Volume

Формула розроблялася протягом кількох років вченими фірми. В кінцевому підсумку, вийшла сверхчерная і стійка туш, яка дозволяє її власниці виглядати однаково добре як на початку, так і в кінці дня.

Як і попередні продукти, цей легко змивається теплою водою.

Відмінною особливістю його є неповторний аромат. Він характерний для всіх засобів даної марки.

Вартість варіюється від 1500 до 2000 рублів.

Estee Lauder Double Wear Mascara

Ще одна туш, в складі якої присутній силікон, з класу Люкс - Estee Lauder Double Wear Mascara. Як і всі попередні продукти, вона називається вологостійкої. Суть його полягає в тому, що ні сльози, ні дощ, ні сніг не здатні утворити «чорні» кола під очима. Але при цьому, туш дуже легко видаляється навіть без засобів для вмивання.

Крім перерахованих вище властивостей, Estee Lauder Double Wear Mascara добре підкручує, подовжує і розділяє вії, створюючи дуже натуральний і природний ефект.

Вартість варіюється від 1800 до 2000 рублів.

Vivienne sabo Eventailliste

Одна з найбільш бюджетних силіконових тушею - Vivienne sabo Eventailliste. За допомогою даного продукту можна створити на натуральних віях ефект «розкритого віяла». Туш добре подовжує і додає додатковий об'єм. Вигнута щіточка дозволяє створити неповторний вигин.

Силікон і віск у складі дозволяють в кілька разів продовжити стійкість макіяжу. Він буде триматися в самих екстремальних умовах. Видалити ж продукт можна за допомогою звичайної гарячої води. Для цього не знадобляться кошти для зняття макіяжу.

У палітрі кольорів представлений тільки один - чорний. Вартість даної силіконової туші для вій - приблизно 200 рублів.

Отже, на ринку представлено безліч тушею, в складі яких є силікон. Вони відмінно підходять для тих дівчат, які завжди хочуть прекрасно виглядати, але в той же час не бажають витрачати силу-силенну часу і сил на демакияж. Туші з класу Люкс здатні створити максимально натуральний ефект на очах і стати справжнім доглядом за пошкодженими віями. Продукти з мас-маркету рідко поступаються більш дорогим за якістю. Багато з них здатні надати віям драматичний ефект.При виборі подібних продуктів варто грунтуватися на власних побажаннях і перевагах, фінансовим можливостям.

Залиште Свій Коментар