Корекція брів ниткою: особливості процедури

Тріндінг - поширений спосіб епіляції брів. Проводиться він за допомогою особливим чином скрученої нитки. Це найстаріший спосіб епіляції - нею користувалися ще красуні Давнього Єгипту і Сходу, причому не тільки для зони брів. У теперішній же час тріндінг застосуємо, здебільшого, тільки для брів, так як дозволяє найбільш щадяще, безболісно і при цьому точно видалити зайві волоски в цій зоні. У статті розповімо про те, як вищипнути брови ниткою в домашніх умовах: дізнаємося, що це таке, особливості даного способу епіляції, з'ясуємо, як можна зробити процедуру самостійно вдома, які у неї є переваги і протипоказання.

переваги

У видалення небажаних волосків в зоні брів ниткою є серйозні переваги. Розповімо про них докладніше.

Медичні переваги:

 • Вищипування брів ниткою не приводить до появи алергічних реакцій: печіння, почервоніння, так як тут не використовуються ніякі хімічні препарати.
 • Врослих волосків при корекції ниткою теж можна не боятися: процедура позбавляє і від цього неприємного побічного ефекту епіляції.
 • Сама процедура не так болюча, як епіляція брів пінцетом або, тим більше, гарячим воском.
 • Цю процедуру багато прирівнюють до скраб-ефекту. Нитка, натягуючи волосок, натягує і шкіру, з якої він росте. В результаті цього відбувається природне злущування відмерлої дерми.

косметичні переваги

Якщо за допомогою звичайного пінцета часто ми не маємо можливості видалити тонкі і світлі волоски, то при корекції ниткою результат процедури дуже чистий: волоски видаляються повністю. Це, мабуть, основна перевага корекції брів ниткою.

Після корекції брів ниткою волоски довго не відростають. Чистий результат зберігається протягом чотирьох тижнів. Ця перевага по достоїнству оцінять зайняті жінки мегаполісів, у яких вічний брак часу.

За допомогою нитки можна змоделювати брови який завгодно форми. Нитка дозволяє надати бровам чіткі і рівні обриси, чого часом так складно домогтися звичайними засобами.

В результаті використання корекції брів за допомогою нитки волосина не потовщується, і не стає грубіше.

Основне значення багато візажисти зараз надають верхньої лінії брів - так званому, заломує.Вважається, що чіпати і деформувати природний залом не можна, так як це може привести до зміни виразу обличчя повністю (іноді і до негативного). Процедура тріндінга дозволяє зробити епіляцію брів, не порушуючи такого важливого основного вигину.

Багато пані вважають за краще надавати брів сильно вигнутий вид - "будиночком". Така форма надає особі злегка здивоване миле вираз, дозволяє підкреслити вилиці, витягує овал. Корекція ниткою - найдієвіший і ефективний спосіб надати бровам цю модну форму. Нитка надає вигину природний кут - саме такий, який найбільш красиво виглядає.

Інші достоїнства

Корекція брів ниткою - спосіб дуже простий. Для його здійснення не доведеться закуповуватися дорогим обладнанням: навіть елементарний пінцет купувати не потрібно. Досить просто взяти звичайну швейну нитку, яка знайдеться в кожному будинку. А саму нескладну техніку вищипування можна освоїти, потренувавшись кілька годин.

Якщо проводити процедуру регулярно, то з часом корекція брів вам може і зовсім не знадобитися. Після кожної процедури волосяні фолікули стають все слабкішими, виробляють волосся все більш тонкий і світлий, поки їх сили зовсім не «вичерпаються".

Спосіб - найдоступніший з усіх.Немає необхідності при поїздках куди-небудь переживати з приводу наявності пінцета: шматок нитки знайдеться де завгодно.

мінуси

Є у процедури тріндінга і свої слабкі сторони. Розповімо докладніше і про них.

Смикати брови, використовуючи нитку - досить важко для новачків. Хоча, по суті, в процедурі нічого складного немає, проте, щоб чітко, правильно і швидко здійснити корекцію брів нитками, все таки потрібні вправність і досвід. Новачки часто мучаться над наданням брів потрібної форми.

При проведенні процедури важливо враховувати кілька важливих нюансів, які можуть бути спочатку складні:

 • потрібно стежити за кордоном, позначеної олівцем;
 • враховувати товщину самої нитки;
 • ступінь її натягу.

Всі ці моменти, звичайно, прояснюються згодом, однак, спочатку можуть викликати серйозні труднощі в роботі.

Хоч корекція ниткою і більш щадна, ніж пінцетом, однак, часом викликає відчутні больові відчуття. Якщо шкіра дуже тонка і чутлива, то в місцях, де волоски висмикнуті, може проступити і кров.

Після корекції ниткою можна відразу ж фарбувати брови, так як слід дочекатися, поки вляжеться роздратування шкіри, і затягнуться мікроскопічні отвори, що залишилися від висмикнутих волосків.

Протипоказання

Як і будь-яка інша косметологічна процедура трейдинг брів теж має свої протипоказання. Отже, дізнаємося, кому ж не можна робити цю процедуру.

У разі порушення цілісності шкірних покривів в районі брів їх корекцію (в тому числі і ниткою) проводити заборонено. До таких порушень можна віднести:

 • ранки;
 • садна;
 • фурункули;
 • пухирі;
 • прищики і явні роздратування.

Шкірні захворювання на зразок псоріазу, екземи та інших теж є фактором, що забороняє корекцію ниткою.

Ось і все протипоказання. Решта категорії громадян оформлення брів ниткою робити можуть, в тому числі і вагітні жінки.

Поради, які допоможуть Вам вискубати брови ниткою в домашніх умовах:

необхідні пристосування

Які предмети і пристосування знадобляться, щоб самостійно здійснити процедуру тріндінга будинку.

Перший предмет, який знадобиться - це, звичайно, сама нитка. В її складі має бути натуральна бавовна або шовк. Візьміть міцну нитку, щоб вона не рвалася. На жаль часто швейні нитки не мають достатню міцність, тому нитку з невеликою добавкою шовку або ж капрону доведеться дуже до речі.

Візьміть і збільшує дзеркало. Під час процедури ви повинні бачити брови крупним планом, щоб точно бачити, з якого боку потрібно щипати волоски.

Приготуйте засіб для дезінфекції. Звичайно, процедура сама по собі безпечна, проте, зайві запобіжні заходи ще нікому не були шкідливі. До того ж від висмикнутою волосинки завжди залишається мікроскопічний отвір, в яке цілком може пробратися який-небудь особливо зухвалий мікроб. Обробка бактерицидним складом гарантує відсутність запалення і подразнення після процедури.

Щоб попередньо намітити бажану форму брів, візьміть косметичний олівець, яким зазвичай підводите очі. Для того, щоб форма брів вийшла рівна і правильна перед розміткою гарненько заточите олівець. І краще, щоб колір олівця був контрастним кольором брів, інакше відтінки можуть злитися, і ви не помітите потрібної кордону.

процедура

Перед тим, як починати видалення брів ниткою приготуйте всі необхідні предмети, і розмістіть їх в зоні доступності. Від нитки необхідно відрізати шматок 50-55 см завдовжки, і зв'язати, щоб нитка придбала форму кола.Отже, як вищипнути брови ниткою самостійно в домашніх умовах: приступаємо.

етапи

 • Ретельно вимийте руки з милом, щоб мінімізувати ймовірність занесення інфекції. Очистіть брови від олівця, жиру і забруднень за допомогою косметичного лосьйону. Обробіть самі брови і зону на 3 см навколо них дезинфікуючим складом. До речі, в якості дезінфекції підійде і банальна перекис водню, яка знаходиться в будинках у багатьох.
 • Розмітьте за допомогою гострого олівця форму брів. Чи не намагайтеся зробити брови ниточкою або занадто широкими. Дотримуйтеся правила золотої середини, і не дуже відступайте від природної форми.
 • Техніка вищипування проста: візьміть нитку двома руками, і розташуйте її між великим і вказівним пальцем на обох руках. Посередині нитка скрутіть 6-10 разів: так, щоб вийшла пара петель. Принцип дії такий: необхідно то натягувати нитку, то послаблювати, рухаючи пальцями в різні боки. Скорочення петлі посередині будуть вискубувати волоски брів, що потрапили в них.
 • Відразу ж після завершення процедури обробіть шкіру антисептичним розчином. Якщо побачите невелике почервоніння або подразнення, то знайте, що це реакція чутливої ​​шкіри, і вона скоро пройде.

Як ви бачите, процедура не містить в собі нічого складного. Всі дії елементарні і прості. Головне - навчитися швидко і вправно орудувати ниточкою, точно зачіпаючи потрібні волоски. При відповідному досвіді процедура проводиться за лічені хвилини. Крім того, з її допомогою можна видалити і вусики над верхньою губою, які теж частенько отруюють життя прекрасним дамам.

рекомендації

Щоб опанувати премудрості епіляції за допомогою нитки найкраще один раз записатися до майстра, який володіє цим мистецтвом. Після наочної демонстрації тріндінга ви куди краще зможете і самі навчитися проводити дану процедуру.

Корисні поради

Основне при тріндінге - то, наскільки правильно ви закрутіть нитку, і ступінь її натягу. Якщо ніколи не робили самостійно цю процедуру, то відразу приступати до брів не радимо. Краще для початку потренуйтеся, висмикуючи волоски над верхньою губою, а тільки потім при появі вправності і розуміння, як слід тримати і натягувати нитку, приступайте до корекції брів.

Якщо процедура викликає сильні болі, то рекомендуємо змастити оброблювану ділянку шкіри гелем з лідокаїном, "Емлой" або іншим доступним місцевим знеболюючим.

Пару днів після обробки утримайтеся від того, щоб підфарбовувати брови навіть олівцем. Це обмеження спрямоване на мінімізацію можливого занесення інфекції в незагоєні поки отвори від висмикнутих фолікул. Однак, можна змащувати волоски касторовою або реп'яховою маслом, щоб додати їм блиск, і чіткіше окреслити: така обробка шкоди не завдасть.

Перед процедурою рекомендується нанести трохи живильного крему на шкіру навколо брів, щоб пом'якшити її, і зробити процедуру більш безболісною. Якщо волоски дуже жорсткі, то попередньо рекомендується розпарити обличчя, приділяючи особливу увагу області брів. Після цієї процедури волоски можна буде висмикнути з набагато меншими зусиллями. Доданий в розпарюють склад відвар чебрецю, м'яти або ромашки додатково продезинфікує поверхню шкіри, і навіть наситить її поживними речовинами.

Отже, ми розглянули особливості тріндінга - корекції форми брів за допомогою звичайної нитки. Як ви бачите, процедура має незаперечні переваги, тому підходить всім без винятку жінкам. За допомогою цього простого і доступного методу ви зможете без праці привести свої брови в порядок де і коли завгодно.

Залиште Свій Коментар