Підкручування вій без щипчиків: методи і рекомендації

Як завити вії без щипців в домашніх умовах? Здавалося б, без спеціального інструменту це неможливо. На ділі красуні придумали масу способів обійтися без особливих пристосувань і отримати практично такий же результат.

суть завивки

Процедура ця вкрай популярна, оскільки дозволяє без справжнього нарощування вій зробити їх візуально довшими і витонченими. Секрет простий: вигнуті кінчики "відкривають" очей, тобто, підводиться над краєм століття, а візуально це створює враження більш довгих волосків.

Більш пухнастими вони при цьому, звичайно, не стають, але при завивці волоски виявляються спрямовані під різними кутами, завдяки чому вії в цілому здаються більш об'ємними.

Закручування волосків здійснюється кількома різними методами.

 • Механічний - класичне його виконання передбачає використання пристосування. Вії при цьому виявляються між скобами інструменту, вигин скоб і додає потрібний вигин волосках. Так як вони дуже тонкі й ніжні, то легко приймають нав'язувану форму щипців і якийсь час її утримують.

На ділі до механічних відноситься будь-який метод, де за допомогою будь-якого предмета відповідної форми, волосках надається вигин. Те ж саме, наприклад, можна виконати за допомогою ложки.

 • Термовоздействія - людську волосину стає куди більш слухняним при тепловій обробці, і знову знаходить деяку жорсткість після охолодження. На цьому ефекті побудований принцип термобігуді. Зробити вигин куди крутіше можна за допомогою теплового впливу.

Досить часто, особливо вдома, термовоздействія поєднується з механічним, щипчики перед роботою прогрівають феном. Температура нагріву дуже невелика, так як волоски і так занадто ніжні і при контакті з дуже гарячими металевими поверхнями пошкоджуються.

 • Хімічний - зробити підкрученими вії можна і хімічної завивки. В цьому випадку комбінується механічний метод - накручування на спеціальні бігуді, і хімічний - закріплення результату за допомогою спеціального засобу. Така комбінація забезпечує найтриваліший ефект, але здійснюється в основному в салонах і коштує дорожче. Крім того, часто повторювати її не можна: фіксатори і закріплювач не є абсолютно безпечними.

Проміжне становище займає підкручування за допомогою спеціальної туші. У цьому випадку механічний вплив забезпечує щіточка, а хімічне - туш, яка робить вії більш жорсткими і дозволяє їм зберігати форму.

завивка пальцями

Якщо ніяких спеціальних пристосувань немає, не варто засмучуватися. Підняти вгору вії можна за допомогою самого доступного "інструменту" - власних пальців. Звичайно, одного їх впливу замало - знадобиться фіксатор. В якості останнього використовують об'ємну туш.

Об'ємна туш надає волосках максимальну жорсткість. Мета її - візуально збільшити обсяг, а зробити це можна, лише збільшивши товщину кожного волоска. Щоб домогтися такого ефекту, в об'ємну туш виробники включають найдрібніші частинки - легкі, але об'ємні, наприклад, пил фетру. При нанесенні частинки рівномірно розподіляються по всій довжині, туш застигає, волосок здається більш товстим, а, значить, і вії виглядають більш пухнастими.

Щоб забезпечити такий ефект надовго, туш включає більш сильні фіксатори, відповідно, робить вію жорсткішою. Якщо в цей момент надати їй вигин, він буде утримуватися, поки не знята фіксує туш.

Порядок дій такий:

 1. Перший шар наносять на вії і чекають, поки туш застигне.
 2. Другий шар наносять, підкручуючи кінчики вгору, дуже акуратно.
 3. Потім наносять третій шар і чекають, поки застигне.
 4. Розігрівають руки. Кінчики пальців можна прогріти, потримавши їх на батареї, наприклад.
 5. Нагрітими пальцями закручують вії вгору. Прийом повторюють 2-3 рази, поки не отримують бажаного ефекту.

Звичайно, хім. завивка забезпечує куди більш тривалий результат, але зате описуваний метод виконаємо в будь-яких умовах і за будь-яких обставин.

Поради, які допоможуть Вам завити вії без щипців в домашніх умовах:

Завивка за допомогою ложки

Цей варіант не вимагає навіть застосування спеціальної туші, оскільки її, вірніше кажучи, ефект обсягу і фіксації, може забезпечити звичайна дитяча присипка або тальк. І те й інше засіб продається в будь-якій аптеці. Крім того, знадобиться власне ложка - їдальня, гаряча вода і серветки.

Щоб підкрутити ложкою вії, надходять у такий спосіб:

 1. Наносять тіні на повіки, при бажанні обводять контур олівцем, але туш поки залишають осторонь.
 2. Акуратно розподіляють по віям присипку або тальк так, щоб волоски не злиплися, а присипка не утворилося грудочок.
 3. Наносять туш в 2-3 шари. Найбільше підходить об'ємна, найменше - водостійка.
 4. Ложку - основний інструмент, прогрівають в окропі, витирають серветкою насухо. Метал на дотик повинен бути терпимо гарячим.
 5. Підхоплюють пальцями пучок волосків і притискають до краю, як би фіксуючи вигин.
 6. Щоб закрутити вії, обережно проводять краєм ложки від коренів до кінчиків.

Підкручування за допомогою щіточки

Щіточка звичайної туші призначена для рівномірного розподілу фарби по волосках. Однак виробники поставили собі за мету зробити це косметичний засіб більш універсальним: так з'явилася на світ туш з підкручують ефектом.

Правильно підкручувати вії допомагає щіточка певної форми. Для такого ефекту оптимальним варіантом є силіконова щіточка з короткою, але досить густою щетиною. Пластикова для цього не годиться. Друга важлива особливість - форма: робоча частина щіточки повинна бути плавно зігнутою.

Завивка тушшю відбувається так: шар туші наносять у напрямку до кінчиків, злегка або помітно провертаючи щіточку, щоб підняти волоски, а потім чекають, поки туш застигне і повторюють процедуру ще 1-2 рази. Діяти треба акуратно, щоб вії не злиплися від надлишку фарби.

Завивка за допомогою палички і фена

Кілька екстремальний метод, який, однак,дає непоганий результат і при правильному виконанні цілком безпечний. Замість щипців в справу йде пластикова ватяна паличка, туш - найкраще об'ємна, і звичайний фен.

 1. На шкіру повік наносять захисний крем.
 2. Вії фарбують тушшю.
 3. Перш ніж шар туші висохне, до волосків притискають пластикову частину палички так, щоб загнути вії так, як слід. Утримують паличку, поки фарба не застигне.
 4. Якщо туш рідка, процедуру повторюють 2-3 рази. При необхідності закріплюють вигин безбарвної фіксує тушшю.
 5. Струменем мінімально теплого або холодного повітря з фена обробляють волоски, закріплюючи ефект.

Ефект соку алое

По суті, цей метод нічим не відрізняється від підкручування пальцями, якщо не брати до уваги одну особливість. Як фіксуючий засіб можна використовувати сік такого популярного кімнатної рослини, як алое. Але, правда, допускається це лише в тому випадку, якщо немає алергічної реакції на рослину.

Перевіряють це за допомогою шкірного тесту: краплю соку залишають на згині ліктя або за вухом. Якщо через 2 години на шкірі не з'являється роздратування або почервоніння, сік алое можна застосовувати.

 1. Очищають вії від залишків декоративних засобів.
 2. Змочують пальці соком алое і зволожують волоски.
 3. Підносити вії, надаючи їм пальцями потрібну форму, і утримують, поки сік не висохне.
 4. Залишки алое, якщо є необхідність, видаляють ватною паличкою.

Після процедури можна підфарбувати вії звичайної тушшю.

Як завити вії без щипців, а використовуючи звичайні предмети в домашніх умовах, безумовно, знали наші бабусі і мами. Деякий з цих методів і сьогодні можна використовувати, причому навіть більш ефективно: сучасна туш набагато дієвіше.

Залиште Свій Коментар