Все що потрібно знати про стрижку "шапочка"

Жіноча стрижка шапочка, яка нагадує звичайний головний убір, відома з 60-х. І навіть через багато років ця стильна зачіска залишається актуальною.

Кому шапочка підходить?

Є певний тип жінок, яким дана зачіска підходить просто ідеально:

 • Гостре підборіддя і нечітко виражені скули;
 • Густі і прямі пасма;
 • Трикутне і квадратне обличчя - пасма додадуть обсяг скул, приховають занадто великий лоб і красиво обрамити трикутник і квадрат;
 • Грушовидний тип - обсяг у верхній частині стрижки врівноважує особа;
 • Слухняні і м'яке волосся, які при укладанні не будуть стирчати в різні боки.

А ось при занадто рідких пасмах від стрижки краще відмовитися - вона не буде тримати форму. Це Кассано і жінок з круглим обличчям або овальним.

Мабуть, найважливіший фактор при виборі такої зачіски - це функції відповідають вашим потребам чубчик? Для початку краще зробити чубок для довгого волосся, щоб потім не шкодувати, якщо буде некрасиво.

Чим хороша ця зачіска?

Стрижка шапочка має кілька важливих переваг:

 • Підходить для різної довжини;
 • Виглядає екстравагантно;
 • Коротке волосся відкривають обличчя і шию;
 • На злегка відросло пасма можна зробити боб-каре;
 • Чудово виглядає з мелірування, колорування та класичним або нестандартним фарбуванням;
 • Укладається дуже просто;
 • Відкрита для експериментів - шапочку можна випрямляти, гофрувати і завивати.

види шапочки

Стрижка шапочка має кілька основних типів.

традиційний варіант

В цьому випадку шапочка являє собою коротку стрижку з рівними краями, які плавної лінією обрамляють обличчя і голову. Перехід між довжиною може бути або мінімальним, тобто з коротким потилицею, а може бути і помітним (майже закриває шию).

асиметричний варіант

Така стрижка має трохи різну довжину з обох сторін голови. Її також виконують у формі шапки, але при цьому роблять косу чубок або ж різкий перехід довжини на різних ділянках. Також можна подовжити тільки скроневі пасма. За допомогою асиметричної шапочки можна підкреслити особа і урізноманітнити стиль. Головне - це створити образ, в який така стрижка зуміє гармонійно влитися.

подвійна шапочка

Зачіска такого типу складається з двох шарів. Перший з них досягає тільки кінчиків вух, другий же досягає мочки. Урізноманітнити цю стрижку можна кольоровим фарбуванням.

Дивіться, як робиться ця стрижка:

рвана шапочка

Даний варіант зачіски має рвані кінці і густу пряму чубок до самої лінії брів.

Шапочка на ніжці

Зачіска шапочка на ніжці - це коротка модель, яка відкриває практично весь потилицю. Верхні шари при цьому стрижуться до потрібної довжини, а волосся в нижній частині оформляють у вигляді ніжки. Така форма дозволяє імпровізувати - подовжувати прядки в особи або стригти чубок від верхівки.

Шапочка для середньої довжини

Середня довжина волосся для шапочки - не перешкода. Вона чимось нагадує традиційне каре з піднесеним потилицею і відкритою шиєю. Волосся в цьому випадку стрижуться ярусами: перший ярус - у формі шапки, нижні - або сходинками, або по рівній лінії.

Шапку для середньої довжини можна сміливо поєднувати з різними видами челок:

 • Коса - підходить дівчатам з широким круглим обличчям. Асиметрична форма зробить особа трохи вже;
 • Рвана - прикрасить форму овалу;
 • Довга - ідеальний варіант для жінок з високим чолом.

Шапочка на довгих пасмах

Ця об'ємна стрижка може виконуватися навіть на довгій шевелюрі. Наймодніший тренд сезону 2018! Варіацій дуже багато - зачіска з плавним переходом, з чолочку, асиметрія, каскад, багаторівнева филировка. Головне - не втратити первинну форму.

Шапка з об'ємом на маківці підходить всім типам особи. Вона збереже довжину і зробить пасма пишною, а також зможе підкреслити всі достоїнства особи і приховати його недоліки. І останній плюс зачіски - вона відмінно підійде як рівним пасмам, так і кудрям.

Як укладають стрижку?

Для укладання жіночої стрижки шапочка знадобиться фен і пінка. Нанесіть стайлінг-засіб на підсушені пасма і сушіть з круглою щіткою або насадкою на фен. Під час сушіння направляйте потоки повітря на прикореневу зону - так ви отримаєте максимальний обсяг. Щоб сформувати красиві лінії, розчешіть шевелюру гребенем з великими зубцями.

Залиште Свій Коментар