3 кольору і 1 фарба - про що говорять сни?

Дівчата вирішуються фарбувати волосся для того, щоб змінити свій імідж, стати більш красивою і привабливою. Якщо ж сниться фарбування волосся, то також слід виходити з подібних міркувань, і готуватися до певних змін у своєму житті. Варто враховувати, що якщо в житті жінка часто забарвлює свої пасма, то фарбоване волосся уві сні не мають важливого значення.

Волосся пофарбовані в різні кольори

Якщо ж в реальному житті ви рідко цим займаєтеся, а уві сні ви фарбували своє волосся, то слід звернутися до особливостей такого явища, які описані в сонник.

До чого сниться фарбувати волосся уві сні: тлумачення

У більшості ситуацій сон такого змісту говорить про швидких змінах в житті, ініціатором яких стане людина, що побачив перефарбування. На той період, коли людині довелося пофарбувати волосся уві сні, можуть впливати пори року, погодні умови та інші фактори.

Якщо довелося фарбувати волосся уві сні, то це говорить про призов, який підштовхує людину до внесення змін в своє існування. І це не завжди стосується тільки зміни зовнішності, але і інших чинників. У найближчому майбутньому варто очікувати нових подій.Важливу роль відіграє колір шевелюри під час бачення, він і стане визначальною характеристикою позитиву чи негативу.

відтінки волосся

У чорний колір

Фарбувати волосся в темний колір уві сні - це ознака, який повинен насторожувати. У деяких сонниках він трактується як попередження людині, тому астрологи радять після такого сну ретельно розібрати і оцінити всі заплановані угоди, і якщо це можливо, скасувати їх. Особливо уважно до цього варто віднестися підприємцям, адже існує загроза їхньому бізнесу. Також фарбування в темні тони може передвіщати втрату близького товариша.

Фарбування в темні тони може передвіщати втрату близького товариша

Але існує й інша, практично протилежне тлумачення сновидінь такого роду:

  • Якщо приснилися чорні зачіски, або довелося перефарбувати волосся уві сні в темний відтінок, то варто очікувати сюрпризу. Швидше за все - це буде великий і несподіваний подарунок.
  • Також приємний підтекст несе в собі приснився розмову з брюнетом або брюнеткою. За однією з версій, це також може говорити про те, що хтось відчуває сильні почуття до вас.

Але це все стосується тих ситуацій, де чорні зачіски були головним елементом уві сні. Якщо ж вони лише з'являлися епізодично, то це може попереджати про пастку або підступ.

В білий колір

Сонник Роммеля говорить про те, що білий відтінок майже завжди свідчить про приємні події. Якщо приснилося біле тварина, квіти або різні предмети - то в житті буде радість і людини незабаром очікують приємні події.

Винятком стають ті випадки, коли білого забарвлення ті речі, які ніколи не бувають білими. Це попереджає про неприємні події. Іноді про печалі або жалобі говорить білий одяг або певні рослини (хризантеми, лілії).

Шевелюри ж в реальності бувають білими, тому фарбувати волосся в білий колір уві сні - це ознака приємних змін в життя.

Світлий тон зачіски вважається щасливим

Сновидіння такого роду передбачає благополуччя, удачу в роботі або власних проектах. Виспавшись, людині слід очікувати приємних змін вже найближчим часом. Винятком може бути явище, коли приснилося, що пофарбувала волосся в сивий відтінок, що може говорити про проблеми зі здоров'ям.

В рудий і червоний

Якщо приснилося, що дівчина перефарбувала волосся в рудий відтінок, то це говорить про зміни, характер яких не обов'язково хороший. Від людини, який побачив сновидіння, характер змін залежить в першу чергу. Правильно вирішити проблему і отримати з неї користь може він тільки самостійно, все в його руках. Фарбувати волосся в рудий колір уві сні - це, за великим рахунком, добра ознака, адже варто очікувати нового насиченого ритму життя.

Фарбувати волосся в рудий колір - очікувати нового насиченого ритму життя

Але слід бути обережним, адже пропадають вже приїлися звички, темп життя зміниться.

Існує і тлумачення того, коли не вийшло фарбувати волосся по сонником. Якщо колір вийшов не таким, який був запланований, то це говорить про страх перед змінами в існуванні і спробі втекти від них.

Фарба для волосся темного і світлого кольору: значення

Якщо сниться фарба для волосся, то це також може говорити про зміни різного роду, все залежить від обставин.

Фарбування волосся уві сні
  1. Якщо з'являється тільки фарба, то варто очікувати чорної смуги в житті, сварок та інших неприємних явищ.
  2. Коли людина купує фарбу в своєму сновидінні, то це говорить про прагнення до лідерських позицій.
  3. Вибір фарби для своєї шевелюри віщує безтурботний і спокійний період для відпочинку.

Залиште Свій Коментар